Microsoft Setup Bootstrapper przestał działać. Poprawka

Microsoft Setup Bootstrapper to składnik pakietu Microsoft Office 2013, 2016 i 2019, o którym wiadomo, że uruchamia aplikację opracowaną przy użyciu biblioteki aplikacji złożonych. Celem tej najnowszej technologii jest ułatwienie procesu instalacji.

Jednak podczas uruchamiania programu lub więcej niż jednego programu w pakiecie Microsoft Office Suit może się czasami zdarzyć, że napotkasz błąd o treści „ Microsoft setup boot-trapper przestał działać ”. Ten błąd można zobaczyć we wszystkich wersjach systemu Windows, takich jak Windows 7/8 i innych wersjach MS Office, takich jak 2013/2016/2019. Błąd może wynikać z wielu przyczyn, z których niektóre obejmują program antywirusowy innej firmy blokujący instalator, uszkodzone klucze rejestru, wyłączony Harmonogram zadań i tak dalej.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​znaleźliśmy sposób na rozwiązanie tego problemu. Zobaczmy, jak to zrobić.

Rozwiązanie: użyj narzędzia do rozwiązywania problemów z instalacją i odinstalowywaniem programów

Krok 1: Kliknij poniższe łącze, aby odwiedzić stronę pomocy technicznej firmy Microsoft i pobrać narzędzie do rozwiązywania problemów z instalacją i odinstalowywaniem programu:

//support.microsoft.com/en-in/help/17588/windows-fix-problems-that-block-programs-being-installed-or-removed

Naciśnij przycisk Pobierz w zależności od typu systemu ( 32- lub 64-bitowego ), aby pobrać narzędzie do rozwiązywania problemów.

Na przykład mój system jest 64-bitowy , więc wybrałem pobieranie X64 . Ci, którzy używają systemu 32-bitowego , powinni wybrać pobieranie X86 .

* Uwaga - aby dowiedzieć się, jak sprawdzić, czy Twój system jest systemem 32-bitowym, czy 64-bitowym , przeczytaj ten artykuł.

Odwiedź stronę pomocy technicznej Pobieranie w zależności od typu systemu

Krok 2: Teraz kliknij, aby uruchomić narzędzie do rozwiązywania problemów i zaznacz pole obok Zastosuj naprawy automatycznie .

Naciśnij Dalej, aby kontynuować.

Narzędzie do rozwiązywania problemów z instalacją i odinstalowywaniem programów Zastosuj naprawy automatycznie Sprawdź dalej

Krok 3: Teraz poczekaj, aż narzędzie do rozwiązywania problemów zakończy wykrywanie dowolnego problemu.

Poczekaj, aż narzędzie do rozwiązywania problemów zakończy wykrywanie problemu

Krok 4: Wybierz problem, przed którym stoisz. Na przykład tutaj mamy problem z instalacją, więc kliknij Instalowanie .

Wybierz problem, przed którym stoisz podczas instalacji

Krok 5: Poczekaj, aż zakończy się wykrywanie wszelkich problemów z instalacją. Po zakończeniu wyświetli listę programów, z którymi masz problem podczas instalacji. Wybierz, czy jest na liście, i kliknij Dalej .

Wybierz program, z którym masz problem podczas instalacji

Krok 6: Jeśli programu nie ma na liście, wybierz Nie ma na liście i naciśnij Dalej.

Wybierz opcję Nie ma na liście, jeśli brakuje Twojego programu

Krok 7: Następnie zostaniesz zapytany, czy chcesz odinstalować program, czy wypróbować inne poprawki. Wybierz na podstawie tego, co chcesz.

Na podstawie Twojego wyboru wykryje wszelkie problemy i naprawi je na miejscu. Po zakończeniu możesz spróbować ponownie zainstalować program MS Office i powinien on kontynuować konfigurację.