RSS Graffiti nie żyje. Czy są jakieś alternatywy?

Od 1 maja 2015 r. Funkcja RSS Graffiti nie będzie już dostępna na zasadzie bezpłatnej ani płatnej, aby zapewnić Ci automatyzację Facebooka.

rss-graffiti-kończy sięTo była wiadomość, która została opublikowana na stronie Rssgraffiti od 1 maja 2015 r. Strony facebookowe zasilane Rssgraffiti przez lata, ale niestety nie było w stanie utrzymać swojego modelu biznesowego, ponieważ nie było w stanie zmusić użytkowników do płacenia za swoje usługi. W tej chwili zasilał 3 strony lac + na Facebooku. Był to darmowy i bezproblemowy sposób dla blogerów i webmasterów na publikowanie aktualizacji na Facebooku w oparciu o ich kanał rss.

Teraz, jeśli jesteś blogerem lub webmasterem, musisz szukać alternatywnych sposobów automatycznego publikowania postów na Facebooku, ponieważ wydawało się, że jest to tylko dostępna aplikacja lub usługa tego rodzaju. Oto artykuł próbujący znaleźć alternatywy dla tej niesamowitej usługi.

RSS Alternatywy dla graffiti

1) Twitterfeed - Twitterfeed nadal to robi. A ulubioną rzeczą w tej usłudze jest to, że jest całkowicie bezpłatna. Służył do karmienia postów na Twitterze. Ale możesz go użyć do automatycznego publikowania na Facebooku.

2) HootSuite - HootSuite umożliwia również zarządzanie wiadomościami w trzech sieciach społecznościowych. Umożliwia także planowanie postów.

2) IFTTT - IFTTT obsługuje przepisy do automatyzacji w sieci. Możesz tworzyć przepisy na wszystko. Na przykład, jeśli twitter to flickr lub jeśli wordpress to facebook itp.

Oto przepis IFTTT na if wordpress, a następnie facebook.

Jedyną rzeczą, która niepokoi kilku użytkowników, jest to, że są sceptyczni wobec aktywowania wordpressa lub facebooka przez IFTTTT, ponieważ mogą pomyśleć, jak bezpieczna jest usługa.

3) Wtyczka - Możesz również użyć wtyczek Wordpress do automatycznego publikowania w sieciach społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter itp. Jedną z najczęściej używanych wtyczek do automatycznego publikowania na Facebooku jest Social Network Auto Poster . Jego ocena 4,3 z 5 i jest pobierana więcej niż 1 lac razy z repozytorium wtyczek wordpress. Inne dobre alternatywne wtyczki to -

  1. WordPress automatycznie udostępniaj post
  2. Udostępnij retweet 1 kliknięciem
  3. Poczta szympansa społecznościowego

4) Jeśli jesteś maniakiem PHP, możesz wypróbować bolesną, ale niezawodną metodę iw pełni niezależną metodę. Oto samouczek dotyczący automatycznego publikowania przez PHP. Chociaż wymaga umiejętności programowania, ale dobrze jest znosić ból na początku, zamiast być zależnym od usług zewnętrznych i odczuwać ciepło po ich wyłączeniu.

5) Bufor - Środkowa ścieżka - Możesz również wybrać środkową ścieżkę,   w której po wysłaniu artykułu musisz zrobić jedno kliknięcie. Musisz zarejestrować się w buforze i zainstalować rozszerzenie Chrome. Następnie, zaraz po zakończeniu publikowania, po prostu kliknij udostępnij post według bufora, aby automatycznie udostępnić go wielu sieciom społecznościowym, takim jak Facebook, Twitter, Linkedin i Google+.

bufor

Płatna alternatywa

6) Divr to usługa, która co kilka minut sprawdza Twój kanał pod kątem aktualizacji, a następnie publikuje je w różnych sieciach społecznościowych, w tym na Facebooku. Usługa podstawowa jest bezpłatna i w razie potrzeby możesz przejść na usługę premium.