Zobacz historię aplikacji na Androida, nawet jeśli ktoś je wyczyści

Jak wyświetlić ostatnio otwarte aplikacje w systemie Android, nawet jeśli ktoś je wyczyścił: - Różne telefony mają różne ustawienia wyświetlania ostatnio otwieranych aplikacji. Dla niektórych wystarczy długie naciśnięcie przycisku Początek , aby wyświetlić listę ostatnio otwieranych aplikacji. W przypadku niektórych innych telefonów może to być inny przycisk. Ale jednym naciśnięciem ktoś może łatwo usunąć całą historię ostatnio otwieranych aplikacji. W takich przypadkach trudno byłoby się dowiedzieć, nawet jeśli ktoś inny uzyskał dostęp do Twojego telefonu, gdy Cię nie było. W tym artykule wyjaśniłem prostą metodę, za pomocą której możesz przeglądać ostatnio otwierane aplikacje na telefonach z Androidem, nawet jeśli ktoś celowo je wyczyścił. Zapoznaj się z artykułem, aby dowiedzieć się, jak zhakować tę prostą sztuczkę.

Przeczytaj także:  Śledź historię witryn internetowych nawet po wyczyszczeniu historii przeglądarki

Uwaga: ta sztuczka działa tylko na chipsetach Snapdragon . Niektóre urządzenia Mediatek również obsługują tę sztuczkę. 

Możesz wyświetlić ostatnio otwarte aplikacje telefonu, klikając przycisk Strona główna lub przycisk Ustawienia lub inny przycisk, zgodnie z typem telefonu. Jeśli na tej liście nie ma aplikacji, w jakiś sposób lista została wyczyszczona. Ale nie martw się, zagłębmy się trochę w telefon, aby go odzyskać.

KROK 1 -  Uruchom klawiaturę numeryczną

KROK 2 -  Wpisz * # * # 4636 # * # * . Otworzy się ukryty ekran testowy.

2dail

KROK 3 -  Na ekranie Testowanie znajdź i kliknij opcję Statystyki użytkowania .

3 użycie

KROK 4 -  Spowoduje to wyświetlenie listy aplikacji. Kliknij menu rozwijane powiązane z opcją Sortuj według .

4list

KROK 5 -  Wybierz opcję Czas użytkowania z rozwijanego menu.

5sortby

KROK 6 -  To wszystko. Teraz możesz zobaczyć wszystkie otwarte aplikacje w porządku malejącym według ich czasu otwarcia.

6final

Mam nadzieję, że dobrze się bawiłeś czytając ten artykuł. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do któregokolwiek z kroków, zostaw komentarz, chętnie pomożemy. Czekaj na więcej przydatnych sztuczek, wskazówek i hacków.