Instrukcje: uruchamianie narzędzia do rozwiązywania problemów z instalacją i odinstalowywaniem programów w systemie Windows 10

Jeśli nie możesz uruchomić instalacji, aby zainstalować lub odinstalować problematyczną aplikację z urządzenia z systemem Windows 10 i zastanawiasz się, co z tym zrobić, oto nasz przewodnik dotyczący pobierania i uruchamiania narzędzia do rozwiązywania problemów z instalacją i odinstalowywaniem programów na komputerze. Postępuj zgodnie z instrukcją krok po kroku, a będziesz mógł bardzo łatwo zainstalować lub odinstalować aplikację na swoim komputerze.

Uruchom narzędzie do rozwiązywania problemów z programami i odinstalowywaniem, aby odinstalować -

Jeśli nie możesz odinstalować żadnego pakietu aplikacji z komputera, wykonaj następujące czynności:

1. Pobierz MicrosoftProgram_Install_and_Uninstall.meta na swój komputer. Kliknij „ Pobierz ”, aby pobrać go na swój komputer.

Pobierz program Uninstaller

2. Teraz przejdź do lokalizacji pobierania na komputerze.

3. Kliknij dwukrotnieMicrosoftProgram_Install_and_Uninstall.meta ”, aby uruchomić narzędzie do rozwiązywania problemów na komputerze.

Podwójne kliknięcie

4. W oknie Instalatora i Dezinstalatora programów  kliknij „ Dalej ”, aby uruchomić narzędzie do rozwiązywania problemów na komputerze.

Proguninstaller Next

5. Gdy pojawi się pytanie „ Czy masz problem z instalacją lub odinstalowaniem programu? ”Na komputerze, po prostu kliknij„ Odinstalowywanie ”.

Niezainstalowany problem

6. W oknie „ Wybierz program, który chcesz odinstalować ” wybierz program z listy programów i pakietów, a następnie kliknij „ Dalej ”.

Odinstaluj Wybierz

7. Na koniec kliknij „ Tak, spróbuj odinstalować ”, aby rozpocząć proces dezinstalacji na komputerze.

Tak, spróbuj odinstalować

Poczekaj, aż narzędzie do rozwiązywania problemów odinstaluje pakiet aplikacji z komputera. Po zakończeniu procesu dezinstalacji uruchom ponownie komputer.

Ponadto, jeśli chcesz poznać różne metody odinstalowywania pakietów aplikacji z komputera, postępuj zgodnie z tym przewodnikiem.

Uruchom narzędzie do rozwiązywania problemów z programami i odinstalowywaniem, aby zainstalować-

Jeśli napotkasz problem podczas instalacji pakietu na komputerze, wykonaj następujące kroki, aby rozwiązać problem.

1. Musisz dwukrotnie kliknąćMicrosoftProgram_Install_and_Uninstall.meta ”, aby uruchomić narzędzie do rozwiązywania problemów na swoim komputerze.

Podwójne kliknięcie

2. Teraz musisz kliknąć „ Dalej ”, aby uruchomić narzędzie do rozwiązywania problemów na komputerze.

Proguninstaller Next

3. Teraz musisz wybrać „ Instalowanie ”.

Instalowanie

4. W następnym oknie wybierz pakiet oprogramowania, z którym masz problemy podczas instalacji, a następnie kliknij „ Dalej ”, aby rozpocząć proces instalacji.

Wybierz Instalowanie

Po zakończeniu procesu instalacji zamknij okno narzędzia do rozwiązywania problemów.

Twój problem powinien zostać rozwiązany.