Szybko znajduj i zamieniaj tekst w Chrome bez żadnego rozszerzenia

Chrome to potężna przeglądarka z własną konsolą javascript do testowania javascript bezpośrednio w przeglądarce. Ale możesz użyć przeglądarki Chrome jako narzędzia do znajdowania i zamieniania tekstu. Działa zarówno w trybie online, jak i offline. Nie musisz więc instalować żadnego oprogramowania i rozszerzeń lub aplikacji innych firm, aby to zrobić. Po prostu czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

Krok 1 - Otwórz przeglądarkę Chrome.

Krok 2 - Wklej poniższy kod na pasku adresu przeglądarki Chrome. Ten kod sprawi, że Twoja przeglądarka Chrome będzie edytorem notatnika.

dane: tekst / html, 

Krok 3 - Teraz skopiuj i wklej plik, nad którym chcesz pracować.

Krok 4 - Naciśnij CTRL + Shift + J, aby otworzyć konsolę. ( Użytkownik Maca powinien nacisnąć CMD + OPT + J )

Krok 5 - Teraz wklej poniższy kod w konsoli. Po prostu zmień tekst, który ma zostać zastąpiony, i tekst, którym chcesz zastąpić z tekstów. Wciśnij Enter

document.body.innerHTML = document.body.innerHTML.replace (/ Tekst do zastąpienia / g, "Tekst, którym chcesz zastąpić")

Krok 6 - W przypadku wymiany bez uwzględniania wielkości liter użyj tego kodu podanego poniżej. Wciśnij Enter

document.body.innerHTML = document.body.innerHTML.replace (/ Tekst do zastąpienia / gi, "Tekst, którym chcesz zastąpić")

Otóż ​​to. Teraz znasz metodę używania chrome jako narzędzia do znajdowania i zamieniania tekstu.

Znajdź Zastąp tekst Chrome

Uwaga: - Możesz także otworzyć konsolę, jeśli przeglądasz dowolną stronę internetową i użyć kodu, aby znaleźć i zamienić tekst w dowolnej witrynie. Kod można wykorzystać do tworzenia żartów, zmieniając tekst na stronie internetowej, a nawet tweety na Twitterze. Możesz zrobić zrzuty ekranu strony internetowej, aby zaszokować przyjaciela.