15 najlepszych alternatyw Fitbit: urządzenia Fitness Tracker

Najlepsze alternatywy Fitbit : - Kiedy mówimy o monitorach fitness, pierwsze imię, które dzwoni, to Fitbit. Nie ma na to dwóch sposobów, że Fitbit kontroluje rynek, mimo że wielu konsumentów narzeka na wysypki skórne podczas noszenia urządzenia. Będąc liderem na rynku, Fitbit natychmiast odwołał swoje partie trackerów aktywności Fitbit Force w zeszłym roku.

Przeczytaj także: - 7 najlepszych aplikacji do chodzenia na Androida

Po raz kolejny przypadki wysypek skórnych zostały zgłoszone na początku tego roku, a jeden z konsumentów posunął się nawet do tego, aby opublikować to na swoim koncie na Twitterze ze zdjęciem, które pokazywało wykwity skórne, które doznała po noszeniu urządzenia do monitorowania kondycji Fitbit Charge. Podczas gdy firma twierdzi, że podrażnienia skóry są spowodowane zbyt mocnym noszeniem gadżetów lub może być spowodowane gromadzeniem się mydła i potu pod paskiem urządzenia. Chociaż Fitbit zapewniał, że podrażnienia znikną w ciągu kilku godzin do kilku dni, zastanawiamy się, jaki byłby pożytek z trackera fitness / aktywności, gdyby nie był noszony w sposób ciągły.

alternatywy dla najlepszych bitów

Pomimo wszystkich kontrowersji, Fitbit z najnowszą wersją Fitbit Charge HR nadal pozostaje liderem na rynku w 2015 roku, który obiecuje wyższy poziom dokładności Twojej aktywności fizycznej i ogólnego samopoczucia w porównaniu do swoich konkurentów. Chociaż faktem jest, że oferują szeroką gamę produktów, w tym nawet te, które można nosić jako przypinane, takie jak One i Zip, obecnie dostępnych jest wiele alternatyw, które możesz wybrać w zależności od indywidualnych potrzeb. Nie tylko to, nowa technologia i czujniki używane przez te urządzenia do monitorowania kondycji oraz stosunkowo niższa cena sprawiają, że są one lepszą alternatywą dla Fitbit. Więc jeśli nie jesteś osobą, która nie czuje się tak dobrze z Fitbit, może przyjrzyj się niektórym z najlepszych alternatyw wymienionych poniżej i wypróbuj je już dziś.

Jawbone UP

szczęka

Cena - 15 dolarów

Obserwuj swoje codzienne czynności, takie jak poruszanie się, jedzenie i spanie z Jawbone UP i zrób krok do przodu w kierunku zdrowszego życia. Gama Jawbone UP nie polega tylko na noszeniu fantazyjnego zegarka fitness, ale działa bardziej jako trener, który prowadzi Cię w kierunku zdrowej rutyny, śledząc to, co jesz, ile odpoczywasz oraz czy i ile angażujesz się w aktywność fizyczna.

Asortyment obejmuje Jawbone UP 24, Jawbone UP Move, Jawbone UP4 oraz najnowszy produkt Jawbone UP3. Jawbone UP Move to model z klipsem za 50 USD, który jest oznaczony jako podstawowy monitor sprawności, który śledzi podstawowe czynności, takie jak liczba kroków, całkowite kalorie, czas snu i intensywność ćwiczeń. Masz również do wyboru opaskę na nadgarstek, która kosztuje tylko 15 USD.

UP3 to zaktualizowany model o wartości 180 USD, który oferuje zaawansowane funkcje śledzenia snu i aktywności, oprócz możliwości odczytu tętna spoczynkowego za pomocą skóry i czujników temperatury dostępnych w gadżecie. Dzięki żywotności baterii do siedmiu dni i funkcji wodoodporności do 10 metrów, Jawbone UP jest doskonałą alternatywą dla FitBit.

Nike + FuelBand

opaska-nike-paliwowa-min

Cena - 44 dolary

Nike + FuelBand to oferta firmy Nike, która umożliwia śledzenie codziennej aktywności fizycznej, np. Liczby kroków, spalonych kalorii i nie tylko. Nie tylko to, możesz także ustawić własne cele dla swojej rutyny fitness i obserwować swoje codzienne postępy. Od rana do nocy opaska Nike + FuelBand będzie dość skutecznie monitorować Twoje działania. Dodatkowo ten fajny gadżet dostarcza również informacji zwrotnych na temat twoich ruchów i motywuje do codziennej rutyny fitness, która pomoże ci szybciej osiągnąć wyznaczone cele.

Podczas gdy FuelBand SE pomaga śledzić kroki, kalorie i punkty paliwowe Nike, jego nowy model monitoruje również czas snu. Oprócz liczenia spalonych kalorii, pomaga również poprawić poziom dokładności punktów paliwowych, a także nową funkcjonalność, która umożliwia rejestrowanie różnych sesji treningowych, takich jak joga itp. Monitor aktywności jest kompatybilny z Apple iPad, iPhone, ale FuelBand SE lub FuelBand nie działa z Androidem, ale nadal stanowi świetną alternatywę dla FitBit.

Garmin Vivofit

garmin-vivofit-min

Cena - 49 dolarów

Jeśli szukasz monitora fitness, którego nie musisz zdejmować za kilka miesięcy, Garmin Vivofit jest właściwym wyborem dla Ciebie. Chociaż jego bateria wystarcza na rok i jest wodoodpornym gadżetem chroniącym go przed prysznicem lub basenem, monitoruje również liczbę wykonanych kroków, pokonany dystans, spalone kalorie, czas snu, a także śledzi sesje treningowe po podłączeniu do czujnik tętna.

Ponadto, jeśli siedzisz zbyt długo, Vivofit wyświetla to na swoim ekranie aktywności, który jest LED i można go odczytać nawet w nocy. Oznaczona jako 100 USD synchronizuje się z aplikacją na iOS (bezpłatną), aplikacją na Androida lub nawet bezprzewodowo z komputerem. Poza komputerem Mac, iPhonem i tabletami t łączy się z systemem Windows za pomocą wtyczki, która eliminuje konieczność sprawdzania codziennych czynności fitness za pomocą telefonów komórkowych.

Microsoft Band 2

microsoft-band

Microsoft Band to kompletny gadżet, który jest czymś więcej niż tylko trackerem fitness, a zatem jest sporą atrakcją dla tych, którzy chcą więcej z gadżetu. Oprócz monitorowania kroków, tętna, kalorii i snu ostrzega również o wszelkich połączeniach, e-mailach, powiadomieniach z kalendarza lub mediów społecznościowych.

Chociaż jest również wyposażony w dodatki, takie jak mapowanie GPS, czujniki pomiaru natężenia słońca, trening treningowy i ciągłe śledzenie tętna, ma również wiązanie z TaylorMade, dzięki czemu jest odpowiednim ubraniem dla golfistów. Dzięki tym wszystkim mocnym funkcjom Microsoft Band kosztuje 200 USD. Ponadto, mimo że jest to produkt firmy Microsoft, łączy się z iPhone'ami, telefonami z systemem Windows, a nawet urządzeniami z systemem Android.

Kamyk

kamyk-fitness-min

Cena - 99 dolarów

Pebble to jeden z najsilniejszych konkursów na rynku smartwatchów na Androida i uznana marka, która dość szybko zdobyła swoją niszę. Oprócz tego, że jest inteligentnym zegarkiem, jest to także urządzenie do monitorowania kondycji, które jednocześnie monitoruje Twoje kroki i aktywność podczas snu. To nie wszystko, ponieważ gadżet współpracuje z niektórymi znanymi nazwiskami w kategorii sportowej, takimi jak ESPN, Misfit Swim.com i Jawbone.

Co więcej, Pebble oferuje takie funkcje, jak gry mobilne, konfigurowalne zespoły, a wszystko to bez zgłaszanych błędów to zdecydowana przewaga nad inteligentnymi zegarkami lub monitorami fitness w tej kategorii. I co więcej? Po jednym naładowaniu bateria działa nawet przez tydzień. Podczas gdy cena Pebble wynosi 99 USD, wersja premium Pebble Steel kosztuje 199 USD, co może być jeszcze lepsze dla tych, którzy martwią się podrażnieniem skóry.

Polar Loop

opaska-polar-tracker-fitness

Cena - 46 dolarów

Szukasz porad ekspertów na temat swoich ćwiczeń fitness? Wtedy Polar Loop może być po prostu gadżetem, o który nie walczysz. Umożliwia całodobowe śledzenie aktywności fizycznej i pomaga w płynnym i skutecznym osiągnięciu celu. Oprócz wyświetlania wyników codziennych aktywności fitness zapewnia również informacje zwrotne na temat codziennych, tygodniowych lub miesięcznych aktywności.

Ponadto, jeśli uważasz, że możesz przegapić swoje cele, skorzystaj z funkcji Polar Energy Pointer, która pomoże Ci pozostać w zgodzie z celami poprawy sprawności. Najlepsze jest to, że Polar Loop to wodoodporny gadżet, który umożliwia korzystanie z niego nawet podczas sesji pływackich.

Dostępny w kolorze czarnym, fioletowym lub niebieskim Polar Loop jest oznaczony w przedziale cenowym 110 USD.

Striiv Play

polar-loop-fitness-min

Cena - 28 dolarów

Rozgrywaj swoją rutynę fitness z krokomierzem Striiv Play, który jest połączeniem monitora aktywności i smartwatcha. Śledzi kalorie, kroki i sen, a także ostrzega o wszelkich połączeniach, wiadomościach tekstowych, alarmach, przypomina o spotkaniach i nie tylko. Jest to doskonały gadżet dla tych, którzy chcą monitorować swoją codzienną aktywność, jednocześnie synchronizując Cię z telefonem komórkowym.

Jeśli używasz iPhone'a, jest to jeszcze lepsze, ponieważ synchronizuje się on bezprzewodowo z aplikacją na iPhone'a. Po połączeniu trackera z iPhonem możesz śledzić swoje codzienne zajęcia fitness i otrzymywać wszystkie alerty. Noś go na nadgarstku lub przypnij do paska, torebki lub kieszeni - jest to ultraprzenośne rozwiązanie, które codziennie utrzymuje Cię na palcach.

Nadal możesz podłączyć go do starszych wersji iPhone'a. Striiv Fusion jest dostępny za 80 USD, a ulepszona wersja Striiv Fusion Bio, która monitoruje tętno, ma cenę 100 USD.

Basis Peak

baza-szczyt-fitness-tracker

Basis Peak to ponownie idealne połączenie smartwatcha i monitora fitness, które oferuje funkcje zbliżone do FitBit Charge HR i FitBit Surge. Chociaż pożycza funkcje smartwatcha FitBit Surge, gdzie pokazuje alerty i powiadomienia ze smartfona, oferuje również stałe śledzenie częstotliwości słyszalności oferowane przez FirBit Charge HR.

Pomimo faktu, że Basis Peak brakuje funkcji integracji GPS oferowanej przez FitBit Surge, zyskuje przewagę nad FitBit Charge HR, ponieważ jest wodoodporny, chroniąc gadżet przed basenem lub prysznicem i oferuje wyświetlacz który jest stale włączony (nie trzeba za każdym razem naciskać przycisku).

Co więcej, jego funkcja śledzenia snu i możliwość identyfikacji aktywności są niezwykle silne. Chociaż precyzyjnie rozgranicza między chodzeniem, bieganiem i jazdą na rowerze, sen do noszenia jest z drugiej strony doskonały, co pomaga odróżnić REM od kilku faz snu. Jednak jedynymi rozczarowaniami jest to, że jakość aplikacji na smartfony jest znacznie poniżej normy w porównaniu z innymi w tej kategorii i nie synchronizuje się nawet z żadną aplikacją innych firm.

Bass Peak jest dostępny w cenie 199 dolarów.

Withings Pulse O2

z pulsem

Cena - 119 dolarów

Monitor aktywności Pulse O2 oferowany przez francuski podmiot Withings może być jednym z najbardziej niedocenianych produktów, ale ma wiele funkcji, które są konkurencyjne w porównaniu z innymi w tej kategorii. Jedną z najlepszych cech Withings O2 jest to, że nie występuje razem ze zwykłą opaską, aby uniknąć podrażnień skóry.

Pulse O2 jest znany z monitorowania codziennej liczby kroków, spalonych kalorii, biegu, dystansu i wysokości. Ponadto monitoruje również sen i zapewnia trening w czasie rzeczywistym za pomocą aplikacji Health Mate. Chociaż możesz nosić go na przemian na obu nadgarstkach, możesz również przypiąć go do ubrania, aby nie podrażniać skóry.

W międzyczasie Withings wprowadził również wersję premium o nazwie „Active Pop Fitness Tracker”, która jest stosunkowo oznaczona za wyższą cenę. Pulse O2 kosztuje 104,48 $ z rabatem.

Misfit Shine

nieprzystosowany połysk

Cena - 49,99 USD

Jeśli szukasz zabawy z kolorami, najlepszym wyborem będzie MisFit Shine, ponieważ gadżety są dostępne w szerokiej gamie pięknych kolorów. Dostępność kolorów jest USP produktu, ponieważ nie jest to opcja w przypadku innych w tej kategorii. MisFit monitoruje Twoje regularne aktywności, takie jak spacery, bieganie, jazda na rowerze, pływanie, zajęcia sportowe, a nawet śledzi Twój sen.

Jedną z najważniejszych cech trackera jest to, że wyświetla poziom Twojej aktywności za pomocą aury świateł zachęcających do wyjścia z miejsca i aktywności. Kontrolki wskazują również czas, co daje wrażenie prawdziwego zegarka w tym samym czasie dla tych, którzy wolą mniej zaawansowane funkcje.

Kolejną zaletą MisFit jest to, że oferuje wymienną baterię, której nie trzeba ładować co tydzień i wystarcza na około sześć miesięcy. MisFit Shine jest dostępny w cenie 64,64 USD ze zniżką i jest oparty na opcji koloru.

Bowflex Boost

Bowflex-boost

Cena - 50 dolarów

Jeśli szukasz urządzenia do monitorowania kondycji w przystępnej cenie, odpowiedzią na Twoje wyszukiwanie może być Bowflex Boost. Dostępny za jedyne 50 USD ten gadżet oferuje wszystkie podstawowe funkcje, które ma każdy inny monitor fitness. Monitoruje Twoje codzienne spalanie kalorii, liczbę kroków i pokonany dystans płynnie i skutecznie.

Najlepsze jest to, że Bowflex ma aplikację na iPhone'a i wszystkie codzienne śledzenie są automatycznie synchronizowane bezprzewodowo z aplikacją. Jedyne dwie wady to to, że nie synchronizuje się z urządzeniami z Androidem i nie ma panelu wyświetlacza, który pokazywałby liczbę. Jednak stosuje inną technikę i raczej używa świateł w różnych kolorach, takich jak zielone, żółte i czerwone, jako wskaźników, które ostrzegają Cię w przypadku osiągnięcia swoich celów.

Monitor fitness Jaybird REIGN

jaybird-regin

Cena - 141,49 USD

Jaybird REIGN to jeden z nowych dodatków do długo rosnącej listy monitorów fitness. Jedną z uderzających części tego gadżetu jest to, że nie oferuje panelu wyświetlacza. Oferuje również szereg innych funkcji, dzięki którym wyróżnia się z tłumu. Chociaż ma żywotność baterii, która wystarcza na pięć dni, co jest plusem dla tych, którzy nie chcą ładować swoich monitorów fitness co drugi dzień, ostrzega Cię również, gdy zauważy, że siedzisz zbyt długo.

Możesz nie znaleźć wielu opcji kolorystycznych tego gadżetu do noszenia, ale fakt, że jest wodoodporny, sprawia, że ​​nie tylko wytrzyma dłużej, ale także stanie się dobrą alternatywą dla monitorów fitness FitBit. Co więcej, jest wyposażony w solidny monitor snu, który monitoruje wzorce snu, a nawet podaje wskazówki, kiedy spać, aby uzyskać zastrzyk energii. To nie wszystko, ponieważ oferuje również funkcję „Go-Zone”, która daje punkty na regenerację organizmu po ćwiczeniach.

Z odporną na plamy silikonową opaską, która miękko dopasowuje się do nadgarstka i którą można odpiąć, a następnie przymocować za pomocą piaskowanych chromowanych klipsów i magnetycznego zamka, który zapewnia bezpieczne zamocowanie.

Jaybird Reign jest kompatybilny z większością modeli telefonów Galxy i jest dostępny po obniżonej cenie 141,49 USD

Samsung Galaxy Gear Fit

samsung-gear-fit-min

Smartwatch i monitor aktywności w jednym pakiecie, Samsung Galaxy Gear Fit to najsmuklejszy gadżet w tej kategorii. Jest dość blisko monitora fitness FitBit i jest dostępny w formie do noszenia. Lekki i wytrzymały gadżet ma zakrzywiony kształt, który prezentuje ekran Super AMOLED.

Może monitorować Twoją aktywność w ciągu dnia, jednocześnie zapewniając ochronę przed kurzem i wodą. Wraz z funkcjami smartwatcha, które umożliwiają wygodny dostęp do prymitywnych funkcji, takich jak sterowanie alarmami, wysyłanie wiadomości po odrzuceniu połączeń i szybkie odpowiadanie na wiadomości, śledzi również liczbę kroków i mierzy tętno za pomocą specjalnego czujnika i dostarcza codziennych informacji zwrotnych na temat twoich działań, abyś mógł łatwo osiągnąć swoje cele zdrowotne.

Dodatkowo możesz dostosować wygląd swojego gadżetu i oferuje atrakcyjny, pełnokolorowy wyświetlacz. Samsung Galaxy Gear Fit jest dostępny w cenie 79 USD.

Adidas miCoach Fit Smart

adidas-fitness-tracker

Cena - 149,99 USD

Spośród nielicznych monitorów fitness wyposażonych w funkcję pomiaru tętna, Adidas miCoach Fit Smart jest jednym z nich. Można go nosić na nadgarstku i stale monitorować tętno. To świetna funkcja dla tych, którzy szukają funkcji monitorowania tętna w swoim monitorze fitness.

Zapewnia również informacje zwrotne i coaching na temat podnoszenia poziomu motywacji, co uczy, jak stać się mądrzejszym. Adidas oferuje wysokiej klasy wsparcie dla tych, którzy szukają zaawansowanego monitora fitness do intensywnych sesji treningowych, takich jak te dla sportowców, a zatem jest świetną alternatywą dla trackera FitBit.

Adidas miCoach Fit Smart jest kompatybilny z aplikacją miCoah Train i aplikacją Run i jest dostępny po obniżonej cenie 149,99 $.

BodyMedia Fit Link

fitbit-alternatywa-bodymediaLink-min

Cena - 230 dolarów

Być może najprostszy ze wszystkich trackerów fitness, BodyMedia Fit Link jest dostępny w stylu opaski, który powinien być noszony na ramieniu. Chociaż może nie wyglądać tak elegancko, gadżet śledzi Twoje codzienne czynności fitness, takie jak intensywność ćwiczeń, schemat snu, spalone kalorie i liczba kroków.

To nie wszystko, ponieważ oferuje również fajną funkcję kontroli wagi, która śledzi to, co jesz przez cały dzień, a na koniec przesyła zapis twoich codziennych czynności na koniec dnia. Chociaż jest wyceniony na wyższym końcu na 230 USD i pobiera opłatę subskrypcyjną w wysokości 7 USD po 6 miesiącach bezpłatnego członkostwa w celu uzyskania dostępu do zebranych danych, fakt, że synchronizuje się ze smartfonami bezprzewodowo i łączy się nawet z komputerem PC lub Mac i umożliwia przeglądanie danych sprawia, że ​​jest to dobra alternatywa dla FitBit.BodyMedia jest teraz częścią Jawbone i dlatego oczekuje się, że opracuje inteligentniejsze projekty.