Jak znaleźć ukryte buźki w Whatsapp

[Nowość] Jak znaleźć ukryte buźki w Whatsapp: - Whatsapp to jedna z najpopularniejszych aplikacji do czatu, z której korzystają miliardy użytkowników. Wszyscy wiedzą dużo o Whatsapp i jeśli chcesz się wyróżnić z tłumu, na pewno dowiedziałeś się o nim czegoś wyjątkowego, o czym nie wie nikt inny. A co, jeśli powiem ci, że możesz być gwiazdą wśród swoich znajomych, wysyłając im zestaw uśmiechów, które są dla nich zupełnie nowe? Nie możesz się doczekać, aby zobaczyć, jak zareagują? Cóż, zapoznaj się z artykułem i zacznij wysyłać tajne emotikony w Whatsapp do wszystkich swoich kontaktów. Baw się dobrze!

Uwaga: zaktualizuj Whatsapp, jeśli sztuczka nie zadziała .

KROK 1

  • Po pierwsze, otwórz okno czatu w Whatsapp . Jako następny, kliknij Smiley ikonę, aby wyświetlić listę uśmieszki.

1 uśmiech

KROK 2

  • Teraz musisz znaleźć listę ikon rodziny i wybrać jedną, jak pokazano na zrzucie ekranu podanym poniżej. Po wybraniu jednego z nich kliknij go i naciśnij klawisz spacji, aby zastosować spację. Teraz naciśnij dwukrotnie klawisz Backspace. Tutaj jesteś! Teraz możesz zobaczyć inną kombinację emotikonów, która jest dla Ciebie całkiem nowa. Jeśli nadal są emotikony, naciskaj klawisz Backspace. Jeśli ten krok nie zadziała, zaktualizuj Whatsapp i nie zapomnij nacisnąć spacji przed naciśnięciem klawiszy Backspace.

2eg1

KROK 3

  • Nie ma zastosowania do jednej buźki. Możesz także wypróbować inne ikony rodziny, aby wypróbować różne kombinacje emotikonów.

eg2

Wypróbuj już dziś tę super nową sztuczkę, aby zadziwić swoich znajomych. Możesz spróbować z nimi zagrać w grę Whatsapp Smiley . Na początku wyślij im normalne buźki i poproś o ich znalezienie. Następnie zacznij wysyłać im sekretne buźki. Będzie fajnie. Jeśli trudno jest znaleźć ukryte buźki, możesz zostawić komentarze. Chętnie pomożemy. Wracaj po więcej, ponieważ zawsze czeka tu na Ciebie coś nowego.