Napraw błąd „Wolumin nie zawiera rozpoznanego systemu plików” w systemie Windows 10

Za każdym razem, gdy spróbujesz podłączyć pamięć USB / pendrive, pendrive lub układ pamięci, może zostać wyświetlony komunikat o błędzie „Wolumin nie zawiera rozpoznanego systemu plików. Upewnij się, że załadowano wszystkie wymagane sterowniki systemu plików i że wolumin nie jest uszkodzony ”. Ten błąd może wystąpić, gdy system plików powiązany z dyskiem zewnętrznym lub karta pamięci jest niedostępna, uszkodzona lub uszkodzona. Ten błąd może również wystąpić, nawet jeśli pliki nie są uszkodzone i są w porządku.

Nie ma się jednak czym martwić, ponieważ istnieje dość łatwa metoda rozwiązania tego problemu. Zobaczmy, jak to zrobić.

Rozwiązanie: uruchamiając SFC / Scannow

Krok 1: Kliknij przycisk Start i wpisz Wiersz polecenia w polu wyszukiwania. Kliknij wynik prawym przyciskiem myszy i kliknij Uruchom jako administrator, aby otworzyć wiersz polecenia w trybie administratora.

Kliknij ikonę Windows, wpisz Wiersz polecenia, kliknij prawym przyciskiem myszy i kliknij Uruchom jako administrator

Krok 2: W oknie wiersza polecenia wpisz poniższe polecenie i naciśnij Enter :

sfc / scannow

Wiersz polecenia Tryb administratora Sfc Scannow Enter

Proces zajmuje trochę czasu, więc poczekaj, aż się zakończy. Naprawia wszelkie uszkodzone pliki w systemie. Następnie zamknij wiersz polecenia i uruchom ponownie komputer. Teraz po włożeniu zewnętrznego dysku twardego lub dysku flash powinno działać dobrze, bez żadnego błędu.