Stwórz fałszywego wirusa wyskakującego za pomocą Notatnika, aby wyśmiewać znajomych

Jak sfałszować atak wirusa za pomocą Notatnika, aby oszukać znajomych: - Szukasz niesamowitej sztuczki, którą zadziwisz znajomych? Notatnik to edytor tekstu znany prawie wszystkim użytkownikom systemu Windows. Nigdy nie przestaje nas zadziwiać swoimi ukrytymi sztuczkami i wskazówkami. W tym artykule wyjaśniłem bardzo prostą metodę, za pomocą której można sfałszować atak wirusa i wyśmiewać znajomych za pomocą wyskakujących wiadomości. Podekscytowany? Cóż, czytaj dalej.

Czytaj więcej: - Top 10 nieszkodliwych psikusów komputerowych

KROK 1

 • Przede wszystkim musisz uruchomić Notatnik . W tym celu naciśnij klawisze WIN + R razem, aby otworzyć okno dialogowe Uruchom , a następnie wpisz notatnik i naciśnij klawisz Enter. Alternatywnie możesz uruchomić Notatnik , wyszukując go w wyszukiwarce systemu Windows .

1run

KROK 2

 • Po otwarciu Notatnika skopiuj i wklej następujący kod.
  X = MsgBox (" tutaj twój tekst ", num1 + num2 , "Merabheja Popup")

  W części tekstowej możesz wpisać cokolwiek . num1 i num2 trzeba wymienić. Różne znaczenia num1 i num2 są następujące:

  Num1 dotyczy typu przycisków w wyskakującym okienku 0 = Przycisk OK 1 = Przyciski OK i Anuluj 2 = Przyciski Przerwij, Ponów i Ignoruj ​​3 = Przyciski Tak, Nie i Anuluj 4 = Przyciski Tak i Nie 5 = Przyciski Ponów i Anuluj
  num2 dotyczy typu ikon w wyskakującym okienku 16 = Ikona krytyczna 32 = Ikona pomocy 48 = Ikona ostrzeżenia 64 = Ikona informacji

  Możesz dodać dowolną liczbę wierszy kodu. Przykład pokazałem na podanym zrzucie ekranu.

2code

KROK 3

 • Po wpisaniu kodu zapisz go pod dowolną nazwą. Pamiętaj jednak, aby zapisać go w formacie .vbs . Zapisałem plik jako merabheja.vbs .

3 Zapisz

KROK 4

 • Przejdź do lokalizacji, w której zapisałeś plik i kliknij go dwukrotnie, aby go otworzyć.

4open

KROK 5

 • Tutaj jesteś. Teraz możesz tworzyć własne spersonalizowane wiadomości wyskakujące, używając wyłącznie naszego własnego Notatnika .

5popup

 • Cóż, powiedziałbym, że to całkiem proste. Jeśli chcesz zrobić żart swoim znajomym, z pewnością powinieneś spróbować czegoś podobnego do tego, którego próbowałem na poniższym zrzucie ekranu.

6wirus

Powyższy kod spowodowałby pojawienie się komunikatu Ostrzeżenie o wirusie do momentu wyczerpania kodu. Nie martw się, nie spowoduje to żadnej szkody w systemie.

Mam nadzieję, że dobrze się bawiłeś czytając ten artykuł. Jeśli utkniesz na którymkolwiek z kroków, możesz zostawić komentarz. Chętnie pomożemy. W międzyczasie możesz zapoznać się z naszymi artykułami na tematy Jak używać notatnika jako pamiętnika ze znacznikami czasu i tworzyć bezpłatne narzędzie do wymowy w systemie Windows za pomocą Notatnika