9 najlepszych emulatorów iOS na komputer z systemem Windows

9 najlepszych emulatorów iOS: - Czy jesteś zafascynowany aplikacjami na iOS i chciałbyś móc je uruchomić na komputerze z systemem Windows? Cóż, to normalne, ponieważ rośnie liczba wyszukiwań w Internecie dotyczących „jak uruchamiać aplikacje iOS w systemie Windows” lub „najlepszych emulatorów iOS dla systemu Windows”. Chociaż Android nadal jest liderem wśród osób, które chcą poznać aplikacje na Androida na swoim komputerze, jest również taka sama liczba użytkowników, którzy szukają emulatorów iOS do korzystania z aplikacji na iPhone'a / iPada na swoim komputerze. Jednak nie ma tak wielu emulatorów iOS w porównaniu z Androidem, który ma ich mnóstwo zaprojektowanych dla Windows lub Mac OSX.

Tak więc, jeśli już zniechęcasz się z powodu faktu, że nie masz wystarczająco dużo pieniędzy na zakup iPhone'a lub iPada, ani nie możesz zdobyć emulatora iOS, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Znaleźliśmy dla Ciebie jedne z najlepszych emulatorów iOS, które nie tylko pozwolą Ci uruchamiać Twoje ulubione aplikacje iOS na Windows / Mac, ale także pozwolą Ci przetestować aplikację iOS na Twoim PC.

Co to jest emulator?

Ale zanim przejdziemy do groove, powiedzmy, czym jest emulator iOS. Jest to rodzaj oprogramowania, który pomaga komputerowi PC zachowywać się jak system „gościa” i umożliwia mu uruchamianie aplikacji i oprogramowania komputera gościa. Krótko mówiąc, emulatory to pozorne rozwiązania, które wspierają działanie aplikacji należących do innych systemów operacyjnych i zapewniają płynne działanie tych aplikacji.

Dlaczego potrzebujesz emulatorów?

Są przeznaczone głównie dla programistów aplikacji, które pomagają im testować te same i inne programy. Emulatory są oparte na chmurze i dlatego mogą uruchamiać programy z jednego lub więcej systemów operacyjnych, takich jak Mac, Windows, iOS, Android itp. Chociaż istnieje wiele zastosowań emulatorów, możesz ich używać głównie do rozrywki, takiej jak gra w iOS gry lub po prostu tworzyć aplikacje na iOS na swoim komputerze. Poza tym jest kilka zalet emulatorów, z których niektóre są podobne, są one bezpłatne w użyciu i renderowane za pomocą SDK wraz z wydaniem każdego nowego systemu operacyjnego, są łatwe w instalacji, dość proste w użyciu i szybkie.

Starannie wybraliśmy dla Ciebie najlepsze emulatory iOS, a niektóre z nich są nawet bezpłatne. Wybierz dowolną z listy, pobierz i zainstaluj najbardziej pożądane gry i aplikacje na iOS, twórz nowe aplikacje i rób znacznie więcej dzięki tym emulatorom iOS. Więc zaczynajmy ...

iPadian

emulator-ios-ipadian

Jeśli widziałeś interfejs użytkownika iPada, na pewno odniósłbyś się do iPada. Interfejs GUI iPada jest taki sam, jak iPada, więc kiedy go używasz, poczujesz się jak prawdziwy iPad na komputerze z systemem Windows. Jeśli chodzi o symulatory iOS, iPadian zajmuje pierwsze miejsce na liście. Korzystając z podobnego wyglądu iPada, możesz uzyskać dostęp do App Store i płynnie pobierać aplikacje. Jeśli masz już zainstalowane aplikacje, ten symulator iOS pozwoli Ci cieszyć się nimi również na komputerze z systemem Windows.

iPadian jest dostępny zarówno w wersji bezpłatnej, jak i płatnej, a wersja bezpłatna jest równie dobra do użycia z dowolnymi grami i aplikacjami na iOS. Jego piękny interfejs użytkownika, kompatybilność aplikacji, wyraźne wskaźniki i możliwość pobierania aplikacji ze sklepu z aplikacjami na iOS sprawiają, że jest to najbardziej preferowany darmowy emulator iOS na liście. Co więcej, po prostu klikając na ekranie natychmiast uzyskujesz dostęp do przycisków i ekranu dotykowego.

Jak używać iPada do uruchamiania iOS w systemie Windows?

Nie może być prostsze, ponieważ wystarczy pobrać oprogramowanie na komputer, zainstalować je, a interfejs iPada pojawia się na ekranie w trybie pełnego ekranu. Jak wspomniano wcześniej, GUI przypomina więc iPada; ikony są również podobne. Wraz z podstawowymi aplikacjami znajdziesz zestaw wstępnie zainstalowanych aplikacji gotowych do użycia, takich jak Facebook, Angry Birds, Clash of Clans, Photoshop i nie tylko. Podstawowe aplikacje to przeglądarka Safari, zegar, App Store, poczta, kalkulator, muzyka itp.

Tak więc, gdy uruchamiasz dowolną aplikację na iPadzie, działa ona dokładnie tak, jak na iPadzie. Możesz zamknąć aplikację, klikając krzyżyk w prawym górnym rogu ekranu po jej użyciu. Aby przejść do systemu Windows, wybierz przycisk Windows znajdujący się w prawym dolnym rogu ekranu. Jeśli korzystasz z galerii zdjęć lub odtwarzacza muzyki, mogą uzyskać dostęp do multimediów dostępnych na Twoim komputerze. YouTube i przeglądarka Safari mogą łatwo uzyskać dostęp do połączenia internetowego urządzenia za pomocą emulatora iOS.

Za każdym razem, gdy uruchomisz dowolną aplikację, zobaczysz dwa przyciski nawigacyjne, dzięki czemu możesz bez wysiłku przełączać się między aplikacjami. Po ustawieniu emulatora możesz teraz zainstalować te aplikacje iOS na swoim komputerze za pomocą tej aplikacji. Po prostu przejrzyj sklep i zainstaluj go na emulatorze.

Jedynym minusem, jaki znajdujemy w iPadzie, jest to, że instalacja zajmuje trochę czasu, jednak fakt, że możesz uruchomić dowolną z jego aplikacji za pomocą zwykłych podwójnych kliknięć, a jego prostota sprawia, że ​​jest zwycięzcą.

Pobierz:  //ipadian.en.softonic.com/

Cena: bezpłatnie; 10 USD za wersję Premium

Kompatybilność: Windows, Mac i Linux

SmartFace

smartface-min

Głównie oprogramowanie do tworzenia aplikacji, SmartFace pomaga emulować iOS bez żadnych kosztów. Jest to emulator iOS dla systemu operacyjnego Windows, który oferuje podstawowe funkcje, umożliwia tworzenie nieograniczonej liczby aplikacji i jest bezpłatny.

Jak używać SmartFace do uruchamiania iOS w systemie operacyjnym Windows?

Głównym celem tego oprogramowania jest testowanie aplikacji iOS w kilku różnych środowiskach iOS. Możesz wybrać emulację różnych wersji iPhone'a i iPada, takich jak iPad mini, iPhone 4, iPhone 5, iPhone 6 i inne. Aby móc emulować telefony, wystarczy przejść do opcji „Plik” i otworzyć aplikację, którą chcesz emulować na iOS.

Co ważniejsze, możesz także tworzyć aplikacje na iOS dla Windows przy użyciu SmartFace. Możesz łatwo opracować aplikację od samego początku, a podczas opracowywania możesz również przetestować aplikację, emulując iOS. Za pomocą tego programu możesz dodać prawie wszystko do swojej aplikacji podczas procesu tworzenia, na przykład dodawanie tekstu, obrazów, wideo, tagów, przycisków, widoku mapy, paska informacyjnego, widoku przewijania i wielu innych składników, które można łatwo skonfigurować w dowolnym momencie .

Po zakończeniu opracowywania aplikacji dla systemu Windows można ją emulować lub debugować bezpośrednio na urządzeniu podłączonym do komputera. Należy jednak pamiętać, że ta opcja jest dostępna tylko w wersji premium, a nie w wersji bezpłatnej. To, co uwielbiamy w SmartFace, to jego interfejs użytkownika, który jest dobrze zaprojektowany, uporządkowany i łatwy w użyciu.

O! Czy powiedzieliśmy Ci, że ten program pomaga również emulować aplikacje na Androida z równą wydajnością? To oprogramowanie zapewnia wsparcie od tworzenia aplikacji po testowanie aplikacji, dzięki czemu jest rozległe i wszechstronne.

Pobierz: //www.smartface.io/

Cena: bezpłatnie; zaczyna się od 99 $

Kompatybilność: Windows 2000 / XP / 2003 / Vista / Server 2008/7, Android, iPhone, Pad

Appetize.io

apetyt-emulator-ios

Jeśli po prostu szukasz alternatywy dla App.io, nie ma lepszego wyboru niż Appetize.io. to oprogramowanie umożliwia tworzenie aplikacji dla systemów iOS i Android na urządzeniu do przechowywania w chmurze. To więcej dla Ciebie w sklepie dzięki bezpłatnej demonstracji na żywo na iOS, do której każdy może uzyskać dostęp, aby w pełni zapoznać się z modelami telefonów (4/5/6) oraz Google Nexus 5.

Jak korzystać z Appetize.io, aby uruchomić iOS na swoim Wndows OS?

Ale ponieważ jest to wersja demonstracyjna, oczywiście nie będzie można zainstalować żadnych aplikacji na emulowanym urządzeniu podczas demonstracji. Tak więc, jeśli chcesz przetestować konkretną aplikację .ipa lub iOS, możesz skorzystać z opcji przesyłania, która znajduje się na stronie Appetize.io, po prostu prześlij aplikację i gotowe! Twoja aplikacja na iOS zostanie emulowana, a link zostanie wysłany do Ciebie e-mailem.

Nawet jeśli testy na niektórych modelach iPhone'a mogą być nieco powolne, w końcu otrzymasz pełne podsumowanie iOS. Tak więc, jeśli naprawdę chcesz poczuć iPhone'a iOS na swoim komputerze, Appetize.io może być właściwym rozwiązaniem.

Strona internetowa: //appetize.io

Cena: bezpłatnie przez pierwsze 100 minut miesięcznie; zaczyna się od 0,05 USD za minutę

Kompatybilność: Windows, iPhone, iPad

AIR iPhone

air-iphone

AIR iPhone tworzy wirtualny iPhone w systemie Windows tak dobrze, że wygląda jak prawdziwy. Jest to darmowy emulator dla komputera z systemem Windows, który działa z obsługą struktury Adobe AIR. Zaraz po uruchomieniu tego oprogramowania otwiera się interfejs użytkownika, który wygląda dokładnie tak, jak w iPhonie.

Na tym emulowanym systemie iOS są wstępnie zainstalowane aplikacje, do których można uzyskać dostęp, jednak nie wszystkie aplikacje mogą działać z powodu wymaganej konfiguracji sprzętowej. Można uzyskać dostęp do aplikacji takich jak Poczta, Pogoda, Ustawienia, Muzyka, Internet itp.

Jak używać AIR iPhone do uruchamiania systemu iOS w systemie operacyjnym Windows?

Jeśli chcesz zobaczyć emulator iOS w trybie poziomym, możesz po prostu wybrać strzałkę orientacji znajdującą się w prawym górnym rogu interfejsu użytkownika. Kliknij go ponownie i możesz zobaczyć go w trybie pionowym. Jeśli widziałeś przycisk Home na iPhonie, wiesz, że przycisk Home w emulatorze iOS jest identyczny i działa w ten sam sposób. Aby spojrzeć na wersję iOS, wystarczy kliknąć przycisk „i”.

AIR iPhone nie jest używany do testowania aplikacji, ale po prostu daje wrażenie iPhone'a na komputerze i robi to dobrze. Nie możesz też uruchomić nowej aplikacji na tym emulatorze iOS; Jednak wrażenia z korzystania z iPhone'a są naprawdę znaczące. Pamiętaj, że Adobe AIR musi zostać pobrane i zainstalowane w celu skutecznego działania AIR iPhone na Twoim urządzeniu z systemem Windows.

Pobierz: //air-iphone.software.informer.com/

Cena: za darmo

Kompatybilność: Windows, Mac, Android, iPhone

Xamarin Testflight

Xamarin Testflight we współpracy z Apple oferuje platformę do emulacji aplikacji iOS i testowania ich na urządzeniu z systemem Windows. Jest to główny sposób testowania wersji beta aplikacji Xamarin.iOS. Jest dostępny do użytku tylko za pośrednictwem połączenia iTunes. Umożliwia testowanie wersji beta aplikacji na iOS zarówno dla użytkowników zewnętrznych, jak i wewnętrznych oraz zapewnia, że ​​ostateczna recenzja jest znacznie łatwiejsza podczas publikowania jej w App Store. Należy tu zauważyć, że TestFlight testuje tylko te aplikacje, które są powyżej systemu operacyjnego 8.0.

Jak używać Xamarine TestFlight do uruchamiania systemu iOS w systemie Windows?

Teraz utwórz „Profil dystrybucji App Store” z nowymi prawami do beta, aby rozpocząć testowanie. Utwórz rekord połączenia iTunes dla nowych aplikacji => zarchiwizuj i opublikuj swoją aplikację w iTunes connect => Zarządzaj testami beta, dodając metadane, użytkowników wewnętrznych (maks. 25), użytkowników zewnętrznych (maks. 2000), otrzymuj opinie, podejmij działania i wróć do archiwizowanie i publikowanie aplikacji.

Aby utworzyć rekord iTunes Connect, musisz zalogować się do portalu iTunes Connect za pomocą identyfikatora logowania programisty Apple => wybierz „Moje aplikacje” => teraz kliknij przycisk + w prawym górnym rogu interfejsu użytkownika, aby dodać nowa aplikacja => okno przesyłania potwierdzi dodanie „Nowa aplikacja na iOS”.

Aby przesłać nowe rozwiązania, musisz utworzyć ostateczną wersję do dystrybucji w środowisku IDE, a następnie przekazać swoją aplikację do sklepu Apple za pomocą modułu ładującego aplikacje lub opcji Archiwum w Xcode. Następnie możesz przejść do testów beta, które są rozbudowane i pięknie wyjaśnione na stronie internetowej aplikacji. Kup Xamarin TestFlight już dziś, aby emulować i testować swoje aplikacje na iOS w systemie Windows.

Cena: zaczyna się od 25 $ miesięcznie

Kompatybilność: Windows, Mac, iPhone, iPad

Pobierz: //store.xamarin.com/

Studio MobiOne

MobiOne Studio to wszechstronne oprogramowanie, które nie tylko pomaga emulować aplikacje na iOS, ale także idzie o krok do przodu, umożliwiając tworzenie aplikacji, tak jak w Android SDK. Innymi słowy, jest to emulator iOS, a także symulator iPhone'a dla systemu Windows, który pomaga tworzyć wieloplatformowe aplikacje na telefony komórkowe zarówno na platformy Android, jak i iOS.

Mimo że nie jest dostępny za darmo, okres próbny jest wystarczająco dobry, abyś wiedział, czy produkt jest przydatny. Jako programista możesz bez wysiłku przetestować swoje gry i aplikacje na tym emulatorze natychmiast, bez żadnych problemów. Aplikacje na nim są oparte na hybrydowym podstawowym modelu aplikacji HTML 5 za pośrednictwem struktury open source PhoneGap lub Cordova.

Co oferuje MobiOne?

Najlepsze jest to, że za pomocą MobiOne można dość łatwo tworzyć podstawowe aplikacje na iOS, których można używać w dowolnym miejscu z dowolnym urządzeniem, z którym współpracuje. Za pomocą tego emulatora możesz zrobić o wiele więcej, na przykład oznaczać aplikacje samodzielnie zaprojektowanymi ikonami, udostępniać łącza do aplikacji i aplikacji internetowych za pośrednictwem poczty e-mail, tworzyć alerty o stanie na pulpicie, sprawdzać stan aplikacji za pomocą widoku postępu AppCenter, dostosowywać swoją aplikację w taki sposób, aby działała na iPhonie i iPadzie i samodzielnie pobierz plik instalacyjny aplikacji, gdy tylko projekt zostanie ukończony.

MobiOne Studio to prosta aplikacja, z której mogą korzystać nawet początkujący, aby opracować aplikację na iOS i działa idealnie dla tych, którzy pielęgnują pasję do tworzenia dobrych aplikacji mobilnych.

Pobierz: //mobione-studio.software.informer.com/download/

Cena: za darmo

Kompatybilność: Windows, Mac, iPhone, iPad

Symulator iPhone'a

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do tych niesamowitych gier i aplikacji na iPhone'a na komputerze z systemem Windows, iPhone Simulator może być właściwym wyborem dla Ciebie. Jest to jeden z emulatorów iOS w tej kategorii i robi dokładnie to, co chcesz. Testuj aplikacje, które wciąż są w początkowej fazie, za pomocą tego emulatora iOS i śledź wszelkie poważne problemy z tym związane.

Co oferuje iPhone Simulator?

iPhone to drogi telefon i nie jest to filiżanka herbaty dla każdego, więc tych z Was nie stać na iPhone'a, ten emulator może w kilka minut stworzyć wirtualnego iPhone'a na pulpicie. Nie przegapisz prawdziwego telefonu, gdy zobaczysz jego genialny interfejs, grafikę o najwyższej jakości i dokładnie przypominającą prawdziwy iPhone. Możesz jednak być rozczarowany faktem, że nie daje to dostępu do niektórych aplikacji na iPhone'a, w tym do App Store, co jest dużym rozczarowaniem.

Emulator działa na pamięci flash i umożliwia dostęp do niektórych domyślnych aplikacji, takich jak notatnik, zegar, kalkulator i preferencje systemu iOS. Możesz nawet zmienić tapetę. Bardziej przypomina trzecią generację iPhone'a, więc jest świetny dla tych, którzy chcą po prostu poczuć prawdziwy iPhone i nic poza tym.

Pobierz: //iphone-simulator.en.softonic.com/

Cena: za darmo

Kompatybilność: Mac, Windows

Symulator iPada

To nie może być prostsze, ponieważ iPad Simulator jest dostępny jako rozszerzenie Google Chrome. Działa jako system operacyjny w chmurze, a także jako symulator w przeglądarce Google Chrome. Jak sama nazwa wskazuje, za pomocą tego rozszerzenia możesz uzyskać ekran iPada na pulpicie komputera.

Co oferuje iPad Simulator?

Po uzyskaniu symulatora możesz wysyłać wiadomości do swoich znajomych za pomocą aplikacji iMessage na iPada. Symulator iPada spodoba się, gdy zobaczysz wiadomości zwrotne w postaci powiadomień w rozszerzeniu, co jest zdecydowanie najlepszą funkcją. Tak więc, jeśli przegapiłeś iPada tylko z powodu jego wysokiej ceny, iPad Simulator może dać Ci wrażenie iPada bez żadnych kosztów.

Istnieje duża lista funkcji, które oferuje symulator bez prawdziwego iPada, takich jak dostęp do Siri, tworzenie nieograniczonej liczby stron aplikacji, animowane tapety HD, dostęp do wszystkiego w chmurze, funkcja przeciągania i upuszczania aplikacji, aranżacja interfejsu chmury z wybrane aplikacje na iPada, łatwe śledzenie aplikacji za pomocą strony przeglądania i wyszukiwania, uruchamianie i synchronizowanie symulatora za pomocą usługi internetowej jednym prostym kliknięciem, prosty i elegancki interfejs iPada, dostęp do wygaszaczy ekranu i wielozadaniowość.

Mając tyle na talerzu bez prawdziwego i drogiego iPada, na pewno chciałbyś go dziś zdobyć, prawda?

Cena: za darmo

Kompatybilność: Windows, Chrome

App.io

app.io-ios-emulator

App.io to jedna z prostych aplikacji, które są łatwe w nawigacji. Wystarczy zsynchronizować pakiet aplikacji iOS z App.io, a następnie możesz łatwo przesyłać strumieniowo swoje aplikacje za pośrednictwem App.io do dowolnego urządzenia do przechowywania w chmurze z komputera z systemem Windows, Mac, tabletu lub Androida. Najlepiej działa z telefonami komórkowymi z systemem Android, ponieważ nie trzeba dodatkowo konfigurować żadnego sprzętu, ponieważ aplikacje pobrane z chmury.

App.io daje Ci wrażenie i wygląd urządzenia Apple za darmo wraz z identycznym wyglądem, klawiaturą, menu i nie tylko. Jeśli prowadzisz firmę, natychmiast dodaj potencjalnych klientów do swojej aplikacji, używając tej aplikacji bez pobierania i bez zamieszania. To nie wszystko, ponieważ teraz możesz szybko i bezpiecznie udostępniać aplikacje swoim zewnętrznym i wewnętrznym zespołom niezależnie od platformy. Aplikacje skonfigurowane w App.io działają bezbłędnie, więc baw się dobrze, emulując aplikacje iOS.

Pobierz: //app.io/

Cena: Bezpłatna 7-dniowa wersja próbna

Kompatybilność: Windows 7/8 / 8.1, Linux, Mac OS, Chrome