Jak naprawić błąd nie wyświetlający strony w przeglądarce IE / Chrome

Jak naprawić błąd, na którym nie można wyświetlić strony w przeglądarce IE / Chrome: - Błąd związany ze stroną nie można wyświetlić ? Nie martw się, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Wypróbuj rozwiązania podane w artykule, aby rozwiązać ten problem zarówno w przeglądarce Internet Explorer, jak i Google Chrome .

Internet Explorer

Rozwiązanie 1

Pierwsza metoda polega na wyłączeniu funkcji rozszerzonego trybu chronionego . Jest to nowa funkcja dostępna w programie Internet Explorer 10. Wyłączenie tej funkcji nieco obniża bezpieczeństwo, ale czasami poprawia jakość przeglądania. Najpierw wypróbujmy tę metodę.

KROK 1

  • Przede wszystkim uruchom przeglądarkę Internet Explorer . Jak dalej, znajdź i kliknij ikonę koła zębatego, która znajduje się w prawym górnym rogu okna. Z opcji, które zostaną rozwinięte, kliknij tę, która mówi Opcje internetowe .

1options

KROK 2

  • Otworzy się osobne okno z opcjami internetowymi . Następnie musisz kliknąć kartę Zaawansowane .

2zaawansowany

KROK 3

  • Przewiń w dół kartę Zaawansowane i znajdź pole wyboru odpowiadające opcji Włącz rozszerzony tryb chroniony . Musisz odznaczyć to pole wyboru. Gdy skończysz, naciśnij przycisk Zastosuj , a następnie przycisk OK . Uruchom ponownie IE, aby sprawdzić, czy problem został rozwiązany.

3enhancedMode

Rozwiązanie 2

Następną metodą jest zresetowanie przeglądarki Internet Explorer. Wykonaj poniższe czynności, aby zresetować przeglądarkę Internet Explorer.

KROK 1

  • Podobnie jak w pierwszym rozwiązaniu, kliknij ikonę koła zębatego, a następnie Opcje internetowe .

KROK 2

  • Następnie kliknij kartę Zaawansowane w oknie opcji internetowych .

KROK 3

  • Teraz poszukaj przycisku o nazwie Reset w dolnej części okna opcji internetowych . Kliknij na to. Gdy pojawi się prośba o potwierdzenie, potwierdź reset. Uruchom ponownie IE, aby sprawdzić, czy problem został rozwiązany.

4reset

Google Chrome

KROK 1

  • Otwórz Panel sterowania . Możesz go wyszukać, a następnie uruchomić lub możesz użyć okna dialogowego Uruchom , aby go szybko uruchomić. Naciśnij klawisze WIN + R razem, aby otworzyć okno dialogowe Uruchom . Wpisz panel sterowania i naciśnij klawisz Enter.

5controlPanel

KROK 2

  • Po otwarciu Panelu sterowania wpisz Zapora do wyszukiwania w Panelu sterowania . Kiedy wyniki zaczną się pojawiać, kliknij łącze Zezwalaj programowi na Windows Fiewall .

6link

KROK 3

  • Jako następny kliknij przycisk z napisem Zmień ustawienia . Teraz przewiń w dół i znajdź wpis dotyczący przeglądarki Chrome . Zaznacz pola wyboru odpowiadające wpisowi Chrome .

7addChrome

KROK 4

  • Możesz również dodać inne programy, aby przejść przez zaporę. W tym celu kliknij przycisk Zezwalaj na inny program . Wybierz program z listy. Na poniższym zrzucie ekranu wybrałem Internet Explorer . Gdy skończysz, naciśnij przycisk Dodaj .

8add

Uruchom ponownie Google Chrome, aby sprawdzić, czy powyższe rozwiązanie zadziałało.

Mam nadzieję, że powyższe rozwiązania zadziałały. Jeśli problem nadal nie został rozwiązany, możesz zapoznać się z naszymi artykułami na tematy Jak naprawić błąd ERR_CONNECTION_REFUSED W przeglądarce Chrome, rozwiązany! Nie można połączyć się z serwerem proxy Błąd w przeglądarce Chrome i rozwiązany! ERR_NAME_NOT_RESOLVED: Nie można znaleźć serwera, błąd i sprawdź, czy rozwiązania podane w tych artykułach działają dla Ciebie. Jeśli nadal masz problem, możesz zostawić komentarz.