Top 20 najlepszych darmowych programów do pisania

Jeśli planujesz nauczyć się pisać z pomocą nauczyciela pisania, właśnie stworzyliśmy listę 20 najlepszych darmowych programów do nauki pisania, które są jednymi z najlepszych na rynku. To najlepsze programy do pisania na Twoim komputerze bez wydawania ani grosza i nauki szybkiego pisania.

1. KeyBlaze

oprogramowanie-do-pisania-min

Pobierz KeyBlaze

Jest to darmowe oprogramowanie do pisania, które umożliwia użytkownikom łatwą i dość szybką naukę pisania. Przekazuje proces uczenia się związany z pisaniem za pomocą fajnego GUI, a także pomaga użytkownikowi zapoznać się z dobrą prędkością pisania w krótkim czasie. To konkretne oprogramowanie jest również pomocne w demonstrowaniu pisania dla początkujących. Może być używany przez szkołę i instytucje do łatwego i bezpłatnego przekazywania wiedzy na temat pisania na maszynie.

2. Klavaro Touch Typing Tutor

Klavaro

Pobierz Klavaro

Jest to jedno z najlepszych bezpłatnych programów do pisania, które pomaga w nabywaniu umiejętności pisania dotykowego. Użytkownik jest dobrze zaznajomiony z umiejętnościami wymaganymi do pisania na klawiaturze, ze względu na solidną strukturę kursu zapewnianego przez oprogramowanie, a także dostępne są różne terminy, aby ułatwić ich naukę, a także zwiększyć tempo pisania. Aby rozpocząć karierę, osoba musi mieć odpowiednie umiejętności pisania, których nie można uniknąć. W dzisiejszych czasach na każdym polu pracy potrzeba pisania jest koniecznością, dlatego znajomość pisania na maszynie jest ważna. Właśnie to całe to oprogramowanie pomaga w dostarczaniu swoim użytkownikom.

3. Trener pisania

oprogramowanie-do-trenera-pisania

Pobierz Trainer Typing

Typing Trainer to darmowe narzędzie do nauki pisania i doskonalenia techniki pisania. Bez znajomości pisania na klawiaturze napotkasz wiele trudności w swojej codziennej pracy. Dzięki temu darmowemu programowi możesz nauczyć się pisania na klawiaturze. Gdy po raz pierwszy uruchomisz tę aplikację, zaoferuje Ci ona krótki kurs pisania na klawiaturze, trwający mniej niż godzinę. Następnie analizuje szybkość pisania i podaje sugestie, a także oferuje różne lekcje do nauki i ćwiczenia pisania. To konkretne oprogramowanie jest kolejnym rodzajem bezpłatnego oprogramowania do pisania, które pomaga w zrozumieniu i nabyciu umiejętności pisania na klawiaturze w bardzo łatwy sposób. W dzisiejszych czasach osoba będzie miała wiele problemów, jeśli nie będzie jej znana z danej umiejętności. To bezpłatne oprogramowanie służyłoby temu celowi i pomogłoby ci nauczyć się każdej techniki wymaganej do szybkiego i prawidłowego pisania.Gdy tylko dane oprogramowanie zacznie działać, dla użytkownika udostępniany jest szybki kurs pisania, który trwa krócej niż godzinę. Ten kurs faktycznie ocenia szybkość pisania, a nawet zapewnia wiele porad, a także różne programy, które pozwalają nauczyć się więcej i prawidłowego procesu pisania.

4. Nauczyciel szybkiego pisania

korepetytor szybkiego pisania

Pobierz Rapid Typing Tutor

Nauczyciel szybkiego pisania to bezpłatne oprogramowanie do pisania oparte na nauce umiejętności pisania. Zapewnione są różne sesje i gry, które zwiększają zdolność pisania, a także zwiększają szybkość z precyzją. Jego łatwa w użyciu funkcja umożliwia dzieciom naukę z tego konkretnego oprogramowania. W tej aplikacji są również dostarczane różne symulowane klawiatury, generowane przez oprogramowanie. Jest nawet dostępny w wielu językach, takich jak hiszpański, rosyjski, niemiecki, francuski, holenderski, angielski itp.

5. Max Type Pro

MaxType-PRO

Jest to darmowa aplikacja do pisania na klawiaturze, która poprawia technikę pisania w użytkownikach dzięki wielofunkcyjnym interfejsom pisania. Nawet tempo pisania lub szybkość i dokładność są zwiększone dzięki zastosowaniu tego oprogramowania. Dzięki temu prostemu oprogramowaniu poziom pisania wzrasta od początkującego do zaawansowanego w krótkim czasie. Dwie najważniejsze cechy tego konkretnego oprogramowania to cotygodniowe raporty i sesje praktyczne.

6. Wpisz szybciej

szybsze pisanie

Szybsze pobieranie

To bezpłatne oprogramowanie do pisania jest bezpłatne i umożliwia osobie dostosowywanie technik pisania, a także pozwala ćwiczyć. Pisanie staje się niezbędne dla osoby, której praca koncentruje się wokół pisania na komputerach, gdzie ta umiejętność jest bardzo wymagana. To oprogramowanie pomogłoby w nauce pisania bezwzrokowego i innych powiązanych umiejętności. „Pisanie bezwzrokowe” określa się mianem „pisania bezwzrokowego”, gdy dana osoba może pisać jedynie dotykiem dłoni i nie patrzy na klawiaturę. Nie jest to oprogramowanie trudne do zrozumienia, ale trywialne.

7. Niezwykły kreator pisania Bruce'a

bruce niezwykły kreator pisania

Pobierz Bruce Unusual Typing Wizard

Jest to kolejne bezpłatne oprogramowanie do pisania, które pomaga w nauce pisania na maszynie od poziomu podstawowego. Stworzony głównie dla użytkowników na poziomie początkującym lub początkującym, ale zapewnia również poziomy dla zaawansowanych uczniów. Oprogramowanie zawiera nawet grę, która pozwala użytkownikowi ćwiczyć wpisywanie słów i liter, a także obsługuje wielu użytkowników jednocześnie. W oprogramowaniu Unusual Typing Wizard Bruce'a użytkownik ma przywilej konstruowania własnych lekcji do pisania i z powodów zorientowanych na praktykę.

8. Nauczyciel pisania na klawiaturze wytrzymałości

Nauczyciel wpisywania kondycjiPobierz Stamina Typing Tutor

Ten konkretny program do pisania pomaga w nabywaniu umiejętności pisania na klawiaturze i ćwiczeniu tego samego. Szybkość pisania użytkownika i jego dokładność są poprawiane dzięki odpowiedniej praktyce w tym oprogramowaniu. Oprogramowanie zapewnia wiele opcji, które pomagają osobie wybierać spośród wirtualnych klawiatur. Nie tylko to, ale oprogramowanie jest również prezentowane w wielu językach. To oprogramowanie wyświetla graficzną reprezentację w przyjazny dla użytkownika sposób w celu codziennego doskonalenia użytkownika.

9. Nauczyciel pisania na klawiaturze

korepetytor z literatury

Pobierz Letter Chase

Znany również jako Learn The Keyboard, jest to bezpłatne oprogramowanie do pisania, które umożliwia użytkownikowi bezpłatną naukę pisania. Oprogramowanie przekazuje wiedzę o wszystkich klawiszach znakowych i numerycznych. Oprogramowanie wyjaśnia łatwą metodę zapamiętywania i pomaga w nauce całej klawiatury. Może być z łatwością wykorzystany przez szkoły i instytucje do nauczania uczniów i dzieci w zakresie umiejętności pisania na maszynie, która jest niezbędna na dłuższą metę.

10. Oprogramowanie do pisania TIPP 10

Pisanie TIPP10

Pobierz Tipp 10

Jest to darmowy kurs oferujący oprogramowanie do pisania, które pomaga osobie nabyć umiejętności pisania na klawiaturze. Ma wiele sesji lub lekcji związanych z pisaniem, które uczą użytkownika, jak pisać. Można nawet tworzyć własne lekcje ćwiczeń w celu samodzielnej praktyki. Rozwój umiejętności i postępy są codziennie wyświetlane na ekranie. Proste oprogramowanie, które przydaje się i jest łatwe w użyciu dla każdego użytkownika.

11. Nauczyciel pisania Bodie

Pobierz aplikację Bodie's Typing Tutor

Jest to darmowe i łatwe w użyciu oprogramowanie do pisania, które umożliwia użytkownikowi opanowanie umiejętności pisania w ciągu zaledwie kilku tygodni. Przy prawidłowym korzystaniu z tego konkretnego oprogramowania i codziennej praktyce z tym narzędziem można zauważyć znaczną poprawę szybkości pisania, a nawet tam poprawi się precyzja pisania. To oprogramowanie pomaga w nauce technik dotykowych, czyli takich, w których osoba pisze bez patrzenia na klawiaturę.

12. Po prostu wpisz oprogramowanie do pisania

po prostu wpisz wpisywanie

Pobierz Just Type

Just Type to rodzaj darmowego oprogramowania do pisania, które pomaga użytkownikowi w poprawnym pisaniu i poprawia jego szybkość. Trywialna forma oprogramowania, uczy swoich użytkowników procesu pisania dotykowego. „Typ dotykowy” to technika pisania, w której osoba pisząca prawie nie patrzy na klawiaturę i pisze bez spoglądania na klawisze. Zdobycie umiejętności wymaganych do tego typu pisania i ćwiczenie ich może być bardzo korzystne dla dzieci. Konkretna aplikacja zawiera również zaawansowaną formę projektów klawiatury.

13. Nauczyciel pisania Kirana

korepetytor pisania na klawiaturze

Pobierz Kiran Typing Tutor

Kiran's Typing Tutor to darmowy i łatwy w użyciu rodzaj oprogramowania do pisania, które pomaga użytkownikowi zrozumieć i przyswoić sobie procesy prawidłowego pisania. Oprogramowanie poprawia szybkość pisania, a także poprawia jego precyzję w tym, w codziennym użytkowaniu i praktyce. Dostępnych jest wiele różnych rodzajów testów i egzaminów, a nawet gier związanych z pisaniem, które pomagają zwiększyć zdolność użytkownika do pisania i poprawić jego poziom. Za pomocą tego oprogramowania osoba może zobaczyć swoje codzienne postępy na ekranie.

14. Fajny nauczyciel pisania na klawiaturze

Fajny nauczyciel pisania na klawiaturze

Pobierz Cool Typing Tutor

Jest to darmowe oprogramowanie do pisania, które pomaga użytkownikom w nauce pisania i pomaga w zdobyciu umiejętności w sztuce pisania oraz poprawia szybkość pisania. Oprogramowanie zapewnia różne rodzaje lekcji, które ułatwiają naukę i codzienną praktykę. Pomaga to w poprawie szybkości pisania, a także uczy poprawności wpisywanych słów. Nawet będąc trywialnym oprogramowaniem, pomaga w przekazywaniu użytkownikom umiejętności pisania bezwzrokowego, tj. Pisania bez patrzenia na klawiaturę.

15. Nauczyciel analitycznego pisania na klawiaturze

Oprogramowanie analityczne do pisania na klawiaturze

Jest to łatwe w użyciu oprogramowanie do pisania, które zapewnia łatwą naukę i nabywanie wymaganych umiejętności pisania. W dzisiejszych czasach pisanie na maszynie jest niezwykle istotne w każdej dziedzinie naszego życia. To konkretne oprogramowanie ulepsza techniki pisania, dostarczając wiedzy niezbędnej do pisania. W tym oprogramowaniu ustawiane są różne rodzaje gier i egzaminów, które umożliwiają prawidłową i regularną praktykę. Śledzi nawet i monitoruje codzienny rozwój umiejętności pisania na klawiaturze.

16. Typ nauczyciela

Oprogramowanie do pisania TutorType

Pobierz typ nauczyciela

Jest to kolejny przykład najlepszego darmowego oprogramowania do pisania, które uczy swoich uczniów umiejętności i technik pisania na klawiaturze. Znajomość pisania na maszynie jest niezwykle istotna w dzisiejszym świecie, ponieważ jest wymagana przy każdym rodzaju pracy biurowej. Podstawy pisania na klawiaturze, szybkość pisania i precyzja pisania są sprawdzane przez to oprogramowanie. Oprogramowanie Tutor Type Typing Tutor pomaga w zdobyciu wiedzy na temat „bezwzrokowego pisania”. Właściwie jest to typ pisania, który wymaga umiejętności pisania bez patrzenia na klawiaturę.

17. Maszynistka GNU

maszynistka gnu

Pobierz GNU Typist

To bezpłatne i otwarte oprogramowanie do pisania jest również określane jako gtypist. Umiejętności szybkiego pisania można nabyć w krótkim czasie po odpowiednim użyciu tego oprogramowania, a dalsze postępy można osiągnąć dzięki codziennej praktyce narzędzia do pisania na komputerze. Oprogramowanie zostało wydane na licencji GNU General Public License i jest również autoryzowanym programem projektu GNU. Oprogramowanie zawiera wiele samouczków pisania na klawiaturze w wielu językach, w tym czeskim, angielskim (klawiatury Qwerty, Dvorak i Colemak), rosyjskim i hiszpańskim, a nawet łatwe ćwiczenia w języku niemieckim, francuskim i norweskim.

18.Ratatype Online

rata wpisana

Użyj RataType Online

Ratatype to internetowy nauczyciel pisania bez konieczności instalowania go na komputerze. Ma fajny interfejs i możesz monitorować swoje postępy online i rywalizować z innymi uczniami online. W ten sposób będziesz miał okazję uczyć się za zamkniętymi drzwiami, aby zobaczyć, jak szybko uczysz się pisania.

19. KTouch Tutor pisania

ktouch pisania na klawiaturze

Pobierz Ktouch

KTouch to oprogramowanie do nauki pisania na komputerze typu open source, przeznaczone wyłącznie dla systemu Linux. Jest całkowicie darmowy, a popularność programu jest taka, że ​​ludzie wciąż pytają o jego wersję dla systemu Windows, ale niestety obecnie ma on tylko wersję dla systemu Linux. W sumie fajne i lekkie oprogramowanie do pisania do nauki pisania w systemie operacyjnym Linux.

2o. Tux Typing Tutor dla dzieci

oprogramowanie do pisania w tuxie

Pobierz Tux Typing

Nauczyciel pisania na klawiaturze Tux został zaprojektowany specjalnie dla dzieci. Dzięki temu oprogramowaniu typu open source dzieci mogą nauczyć się wpisywać klawisze w fajnej grze. Działa również na nowej wersji systemu Windows, chociaż nie jest napisane na jej stronie internetowej.