6 Najlepsze oprogramowanie astrologiczne na komputer z systemem Windows

Najlepsze programy do astrologii : - Od początku istnienia technologii komputery znacznie uprościły nasze życie. Możemy teraz wykonywać skomplikowane zadania i obliczenia bezpośrednio na naszym komputerze, nie tracąc zbyt wiele czasu, co jest bardzo przydatne. Sposób, w jaki komputery zastąpiły kierowników biur i rejestratorów, podobnie astrologia została również włączona do programów komputerowych.

Kiedy myślisz o astrologii, możesz pomyśleć o przyszłych wróżbitach, psychikach, a przede wszystkim o wszelkiego rodzaju oszustach, ale sama astrologia jest nauką, która obejmuje skomplikowane obliczenia matematyczne oparte na astrologicznych pozycjach różnych planet i gwiazd w danym momencie. Istnieje wiele sposobów wyciągania wniosków za pomocą astrologii i wszystkie z nich były używane na całym świecie przez różnych astrologów od wieków. Przed wprowadzeniem komputerów astrologowie byli przyzwyczajeni do obliczania ogromnych liczb i innych danych przez godziny, a może nawet dni, aby uzyskać właściwe prognozy.

Teraz, dni, te męczące obliczenia mogą być przetworzone przez laptopa w ciągu kilku sekund. Wystarczy odpowiednie oprogramowanie i odpowiedni typ danych. Oprogramowanie jest teraz projektowane tak, aby było proste i łatwe w użyciu, a oprogramowanie astrologiczne niczym się nie różni. Jeśli znasz techniczne terminy astrologii, możesz zacząć przewidywać za pomocą oprogramowania od razu po wyjęciu z pudełka.

Poniżej znajduje się lista oprogramowania używanego i zaufanego na całym świecie przez wiele różnych osób wykonujących ten sam zawód. Te programy są niezawodne, a ich algorytmy są oparte na oryginalnych tekstach i formułach astrologicznych, które pomogą Ci odpowiednio przewidzieć i zbadać zdarzenia astrologiczne.

Pełna wersja tego oprogramowania jest płatna i będziesz musiał wydać trochę pieniędzy z kieszeni, aby móc korzystać z oprogramowania tak długo, jak chcesz. Ale wszystkie oferują albo wersję próbną na określony czas, albo wersję demo z ograniczonymi możliwościami. Możesz przetestować oprogramowanie za pomocą wersji demonstracyjnej lub próbnej, a następnie zaplanować odpowiednie zainwestowanie ciężko zarobionych pieniędzy.

1- Kundali Chakra 2012 (edycja Pro)

Kundali Chakra to długo działające oprogramowanie astrologiczne, któremu zaufało wielu profesjonalistów na całym świecie. Oprogramowanie jest pełne funkcji i konfigurowalnych opcji, które mogą pomóc w dostarczaniu profesjonalnych prognoz za pomocą jednego kliknięcia. Oprogramowanie jest regularnie aktualizowane, a błędy naprawiane tak szybko, jak to możliwe. Ostatnia ważna aktualizacja oprogramowania miała miejsce w lutym 2015 r., Która przyniosła wiele nowych i ekscytujących funkcji do już odnoszącego sukcesy oprogramowania.

Kundali Chakra ma następujące cechy

- Horoskop -  Możliwość przewidywania i obliczania horoskopów użytkowników na podstawie informacji o urodzeniu i innych danych.

- Match Making -  Umiejętność analizowania astrologicznych przewidywań dwóch osób i obliczania ich zgodności oraz przewidywania ich wspólnej przyszłości.

- System KP -  System KP prognoz astrologicznych

- system SPS -  system prognoz astrologicznych SPS.

- Numerologia (prognozy) -  oprogramowanie ma również wbudowany silnik do przewidywania przyszłości na podstawie prognoz numerologicznych, uzyskanych na podstawie danych dostarczonych przez użytkownika.

- Numerologia (Match Making) -  Ten sam silnik numerologiczny w oprogramowaniu może również obliczyć kompatybilność dwóch użytkowników, na podstawie dostarczonych przez Ciebie danych numerologicznych.

- Badanie tranzytu -  oprogramowanie jest dostarczane w pakiecie z niesamowitymi animacjami i potężnym silnikiem, który może pomóc w przewidywaniu i śledzeniu przyszłych ruchów różnych gwiazd i planet.

- NaamKaran (metoda wedyjska) -  Ta część oprogramowania pomoże Ci wybrać odpowiednie i szczęśliwe imiona dla dzieci w zależności od godziny, daty urodzenia i innych ważnych danych.

- NaamKaran (metoda zachodnia) -  Ta część oprogramowania również pomoże Ci wybrać imiona dla dzieci, ale w oparciu o techniki i metody stosowane przez zachodnie cywilizacje.

- Szczegółowe prognozy obejmują one Lagna, Tatwa, Planet, Nakshatra, Nature, Financial, Love i wiele innych dziedzin. Oprogramowanie zapewnia szczegółowe prognozy dotyczące wszystkich tych kwestii.

- Dane o długości i szerokości geograficznej ponad 2,5 lakh lokalizacji

Oznacza to, że nie potrzebujesz osobnego atlasu. Do swoich prognoz możesz użyć wbudowanych danych z 2,5 lakh miast oraz, jeśli to konieczne, wbudowanego atlasu, aby uzyskać odpowiednie prognozy na przyszłość.

- Analiza Muhurata -  Zgadza się. Możesz użyć Kundali Chakra Pro, aby uzyskać własną analizę muhurata każdej minuty w czasie rzeczywistym. Możesz także zdefiniować własne muhurata i nakszatry, aby uzyskać lepszą dokładność i niestandardowe przewidywania.

- Wykresy rytmiczne biologiczne -  Oprogramowanie zapewnia łatwą analizę wszystkich rytmów biologicznych, w tym rytmów I-ching, rytmów podstawowych i wtórnych, a także zapewnia szczegółowy wykres.

Oprócz tego oprogramowanie umożliwia tworzenie i utrzymywanie kopii zapasowych, projektowanie i drukowanie raportów oraz ma wiele innych funkcji, które pomogą zarówno profesjonalistom, jak i początkującym. Podsumowując, edycja Kundali Chakra 2012 Pro jest jednym z najlepszych programów astrologicznych i powinna być wyborem każdego profesjonalisty.

2- Złoto Ognia Słonecznego

To kolejne świetne oprogramowanie astrologiczne do obliczania prognoz i raportów. Solar Fire Gold jest wyposażony we wszystkie standardowe funkcje dowolnego oprogramowania astrologicznego, a także kalendarz astrologiczny i doskonały algorytm predykcyjny, zgodnie z reklamą jego twórców. Obliczenia i metody stosowane do przewidywania przyszłości w tym oprogramowaniu są uważane za dokładniejsze i bardziej profesjonalne w porównaniu z jego konkurentami, jak twierdzi producent oprogramowania.

Niektóre z głównych cech, które wyróżniają Solar Fire Gold, to

- Szwajcarski system obliczania efemeryd - za  każdym razem, gdy używasz oprogramowania do tworzenia wykresów tranzytu lub postępu dla konkretnego użytkownika, złoto Solar Fire wykorzysta szwajcarski system obliczania efemeryd, aby zapewnić bardzo dokładne mapy, które zawierają dokładne pozycje wszystkich ciał planetarnych i główne asteroidy. Te wykresy odpowiadają danym zebranym przez NASA i są dostępne na następne lub poprzednie 10000 lat. Tego rodzaju dane mogą pomóc profesjonaliście w sposób, którego początkujący nawet nie może sobie wyobrazić. Dlatego Solar Fire Gold staje się wielkim pretendentem do miejsca najlepszego oprogramowania astrologicznego.

- Twórz wszystkie typy wykresów -  Złoto Solar Fire może pomóc w tworzeniu do 21 różnych typów wykresów prenatalnych, wykresów smoka, wykresów trzeciorzędowych itp. Możesz także tworzyć wykresy ruchów lUnar, aby uzyskać lepsze przewidywania, a nawet tworzyć wykresy tranzytowe, urodzeniowe i progresywne astrologiczne jak każde inne oprogramowanie.

- Spersonalizuj swoje wykresy -  Możesz użyć wbudowanego projektanta z różnymi czcionkami i grafiką, aby wydrukować własne spersonalizowane wykresy. Może się to przydać, jeśli jesteś profesjonalistą i chcesz zapewnić swoim klientom spersonalizowane wykresy według własnego gustu.

- Astro Maps -  SolaR power gold jest dostarczany w pakiecie z potężnym silnikiem predykcyjnym i obliczeniowym, który pomaga użytkownikowi tworzyć wykresy roślin i ostatecznie prognozować. Oprogramowanie może również tworzyć mapy astrologiczne dla wszystkich Twoich profesjonalnych potrzeb astrologicznych. Mapy astro mogą być tworzone w dowolnym miejscu za pomocą jednego kliknięcia po dostarczeniu podstawowych niezbędnych danych do oprogramowania.

- 30 różnych systemów domowych -  ten rodzaj wszechstronności zapewnia, że ​​oprogramowanie może być używane przez wszystkich typów astrologów, bez względu na to, jaką wiedzę posiada. Campanus, Koch, porfir, regiomonatus, topocentric, Whole Signs i Hindu Bhava to kilka różnych systemów domowych obsługiwanych przez oprogramowanie, w tym wiele innych, spełniających wszystkie Twoje potrzeby przewidywania.

Solar Fire Gold to świetne oprogramowanie astrologiczne spełniające wszystkie Twoje potrzeby związane z prognozowaniem, z wieloma innymi narzędziami i narzędziami do wykorzystania. To kolejny świetny wybór, jeśli chodzi o oprogramowanie astrologiczne.

3- Janus

Janus to kolejne oprogramowanie astrologiczne opracowane przez dom Astrology w Nowej Zelandii od lat 80-tych i cieszące się zaufaniem wielu profesjonalistów. Janus nie zawiera ponadprzeciętnych funkcji ani wyróżniających się narzędzi, które czynią go świetnym rywalem, ale oprogramowanie jest niezawodne i stabilne we wszystkich Twoich potrzebach.

Janus koncentruje się na technikach astrologii średniowiecznej, horaryjskiej i uranskiej i ma przewodniki oraz narzędzia do wszystkich trzech różnych rodzajów technik.

Kolejną świetną funkcją, która umieściła Janusa na tej liście, jest narzędzie Astro Mapping. Narzędzie do mapowania astro jest dostarczane w pakiecie z własnym atlasem i silnikiem predykcyjnym, które mogą pomóc Ci znaleźć najlepsze miejsca na świecie do zrobienia prawie wszystkiego. Narzędzie astro mappinG może pokazać Ci najlepsze miejsca na założenie firmy, spotkanie z miłością swojego życia, najlepsze miejsce na osiedlenie się, najlepsze miejsce na wakacje, najlepsze miejsce na inwestycje i wiele innych.

Ten silnik i algorytm mogą pomóc zarówno początkującym, jak i profesjonalistom w uzyskaniu wolności.

Oprogramowanie może również tworzyć i obliczać prognozy astrologiczne w oparciu o wszystkie trzy typy technik, średniowieczną, horarną i uranską. To sprawia, że ​​oprogramowanie jest bardzo wszechstronne. Janus może użyć metody średniowiecznej i możesz użyć dołączonych tabel Firdaria i koła tradycyjnego, aby podać dokładną prognozę. Metoda horary obejmuje wszystkie domy, aby pomóc Ci jak najdokładniej przewidzieć przyszłość. Technika Urana obejmuje wszystkie metody kosmobiologii, które pomogą ci w obliczeniach i prognozach.

Podsumowując, Janus to bogate w funkcje oprogramowanie astrologiczne ze wszystkimi podstawowymi funkcjami dowolnego oprogramowania astrologicznego. Janus jest wybierany przez wielu profesjonalistów ze względu na trzy różne techniki w nich zawarte i prosty projekt.

4- Keplar

Jest to idealne oprogramowanie dla wszystkich początkujących i profesjonalistów, którzy chcą, aby produkt był wart każdego zapłaconego grosza. Oprogramowanie jest regularnie aktualizowane i zapewnia dobrą obsługę klienta, która może pomóc w rozwiązaniu większości problemów i problemów z oprogramowaniem.

Keplar ma świetny projekt graficzny i interfejs użytkownika, dzięki czemu wszystko jest łatwo dostępne.

Keplar jest dostarczany w pakiecie ze wszystkimi podstawowymi narzędziami i narzędziami, a także kilkoma dodatkowymi, które mogą pomóc ulepszyć twoje wrażenia, takie jak interpretacje audio różnych wykresów i obliczeń. Wykorzystuje ten sam silnik, który jest używany przez Solar Fire Gold, tj .: obliczenia Swiss Ephemeris. Ten system zawiera wszystkie dane i najnowsze pozycje wszystkich obiektów planetarnych, bezpośrednio z NASA. Zapewnia to optymalną dokładność wszystkich prognoz bez żadnych zmartwień.

Keplar to narzędzie skierowane głównie do początkujących, dlatego zawiera około 47 do 50 lekcji astrologii, które pomogą Ci się poprawić. Nawet jeśli jesteś początkującym, który nic nie wie, kursy Keplar rzeczywiście bardzo ci pomogą. Lekcje obejmują różne narzędzia, które pomogą ci ćwiczyć, oraz wiele innych narzędzi, które pomogą ci po drodze.

Oprócz tego oprogramowanie zawiera również 18000 wykresów i map ciał planetarnych, wyłącznie dla różnych celebrytów z całego świata, aby pomóc Ci ćwiczyć i doskonalić zdobyte lekcje.

Podsumowując, Keplar to świetne oprogramowanie do astrologii dla każdego z was, zwłaszcza jeśli jesteście początkującymi, ponieważ oprogramowanie jest dostarczane w pakiecie z lekcjami astrologii i próbnymi danymi, które pomogą wam ćwiczyć i doskonalić swoje umiejętności.

5- AstrolDeluxe ReportWriter

AstrolDeluxe Report Writer to kolejne świetne oprogramowanie astrologiczne opracowane przez Halloran Software dla wszystkich Twoich potrzeb astrologicznych. Oprogramowanie to podstawowy pakiet wszystkich narzędzi i narzędzi astrologicznych, których możesz potrzebować jako początkujący użytkownik. Oprogramowanie może tworzyć różne wykresy astrologiczne dla wszystkich potrzeb związanych z przewidywaniami, a także układ map graficznych Astro * Carto *, które można analizować i interpretować w celu uzyskania lepszych wyników.

Oprócz tego kolejną ważną funkcją, która sprawia, że ​​AstrolDeluxe Report Writer jest jego silnik tworzenia raportów, który jest naprawdę potężny i dokładny. Możesz podać dane użytkownika i podstawowe informacje autorowi raportu, a następnie usiąść i czekać na utworzenie ostatecznego wyniku. Oprogramowanie może również tworzyć raporty specyficzne dla domu lub dowolnego innego aspektu, koncentrując się tylko na tym aspekcie prognozy, aby stworzyć bardziej szczegółowy zarys i prognozy przy użyciu podanego raportu i wykresów.

Oprogramowanie pozwala również na tworzenie grup kontrolnych z wykorzystaniem już istniejących i zebranych danych, w celu porównania wyników i weryfikacji ich dla lepszej dokładności. To kolejna wspaniała funkcja, która może pomóc zarówno początkującym, jak i profesjonalistom bez żadnych kłopotów.

Oprócz tych unikalnych funkcji oprogramowanie ma możliwość mapowania wszelkiego rodzaju wykresów i tranzytów dla wszystkich potrzeb związanych z prognozowaniem. Oprogramowanie nie zawiera żadnych poradników ani lekcji, dlatego może okazać się uciążliwe dla nowych użytkowników.

Podsumowując, AstrolDeluxe Report Writer to świetne oprogramowanie i jest wyposażony w potężny program do tworzenia raportów, który zabiera większość Twojej pracy.

6- Nieustraszony

Intrepid to wyjątkowe oprogramowanie astrologiczne. Stworzone przez Astrological Bureau of Ideas, nieustraszony nie jest twoim codziennym astrologicznym oprogramowaniem. Opiera się na zasadach astrologii „oczywistej”, która jest nowym sposobem interpretacji danych astrologicznych, opracowanym przez twórcę oprogramowania, Jeffreya S. Close'a. Intrepid to bardzo potężne narzędzie do tworzenia wykresów, które ściśle odzwierciedla oryginalną naukę astrologii.

Nowa metoda interpretacji autora wprowadza nowe symbole astrologiczne oraz metody poprawiające dokładność twoich przewidywań. Jeśli korzystałeś wcześniej z oprogramowania astrologicznego, po użyciu Intrepid zdasz sobie sprawę, że Intrepid ma pięć nowych sposobów progresji, których nie można znaleźć w żadnym innym oprogramowaniu, i są one wynikiem nowej metody interpretacji Jeffreya.

Oprogramowanie zawiera pełny atlas ACD, który pomaga w dokładnym określeniu współrzędnych na Ziemi w razie potrzeby, bez marginesu błędu. Oprogramowanie ma strukturę 10 domów, aby pomóc Ci dokładniej przewidzieć, a także szwajcarski system obliczeniowy Ephemeris dla doskonałych obliczeń i danych w czasie rzeczywistym z NASA.

Oprócz wszystkich zwykłych funkcji i funkcji dowolnego oprogramowania astrologicznego, Intrepid ma możliwość tworzenia Super Birth Wheel, które nie jest dostępne w żadnym popularnym oprogramowaniu. Koło zawiera luminarze, węzeł północny. Dziewiętnaście księżyców planetarnych, różne planety, sześć asteroid i 78 punktów środkowych, co sprawia, że ​​jest to jedna z głównych funkcji oprogramowania.

Podsumowując, nieustraszony to świetne oprogramowanie astrologiczne dla początkujących ze względu na nowy intuicyjny projekt i nowszą metodę dedukcji. Intrepid jest zalecany dla wszystkich początkujących, którzy szukają nowego spojrzenia na astrologię, profesjonaliści szukający rzeczowego, prostego oprogramowania mogą również używać Intrepid do wszystkich swoich potrzeb astrologicznych.

Stąd były to wszystkie najlepsze programy astrologiczne dostępne do pobrania, możesz znaleźć takie, które pasuje do wszystkich Twoich potrzeb.