17 najlepszych darmowych narzędzi do wyszukiwania kluczy produktów na komputer

Jeśli ponownie instalujesz system operacyjny Windows lub dowolny program, będziesz potrzebować klucza produktu do aktywacji lub haseł dostępu. Nie tylko ponowna instalacja systemu Windows, ale także klucze produktów i hasła do oprogramowania antywirusowego, produktów MS Office itp., Bez których komputer może nie działać poprawnie.

Co się dzieje, gdy zgubisz klucze produktu lub hasła? Gorączkowo szukasz oryginalnego dysku instalacyjnego, wiadomości e-mail z potwierdzeniem zamówienia lub instrukcji. O! Czasami nawet próbujemy poszukać go w rejestrze systemu Windows, ale nie wszyscy z nas nie są sprawni technicznie, prawda? Nagle pozostajemy w potrzebie, zastanawiając się, jak odzyskać unikalny klucz produktu lub numer seryjny, aby kontynuować.

Ale gdybyś miał zainstalowany na komputerze jeden z programów do wyszukiwania kluczy produktu, nie musiałbyś przechodzić przez żadne kłopoty. Najpierw uruchomi skanowanie na twoim komputerze i znajdzie dowolny z kluczy produktów wymienionych w rejestrze, w tym ten dla systemu Windows i MS Office. Następnie możesz zapisać go na dysku lub wydrukować. W ten sposób możesz trzymać go w zasięgu ręki i łatwo złapać, gdy będziesz go potrzebować następnym razem.

Zobacz także: - Jak wyświetlić klucz produktu w systemie operacyjnym Windows

Chociaż istnieje wiele programów do wyszukiwania kluczy produktów w Internecie, na szczęście istnieje wiele programów, z których można korzystać bezpłatnie. Ciężko pracowaliśmy, aby znaleźć najlepsze darmowe programy do wyszukiwania kluczy produktów ze stosu i stworzyliśmy listę tylko dla Ciebie. Wybierz więc i odbierz klucz produktu za darmo!

ProduKey

produkey

Dzięki ProduKey możesz natychmiast bezpłatnie uzyskać zgubione klucze produktu i numery seryjne. Jest to bezpieczne i bezpłatne narzędzie do automatycznego wyświetlania kluczy produktów z komputera. Program jest prosty i robi dokładnie to, czego chcesz. Tak więc, jeśli utkniesz w połowie podczas ponownej instalacji systemu operacyjnego Windows i nie możesz prześledzić kluczy licencyjnych, jest to właściwe oprogramowanie, którego potrzebujesz, aby uzyskać natychmiastową pomoc. Nie tylko dla systemu Windows, ta bezpłatna aplikacja może również znaleźć zagubione klucze produktów dla Exchange Server, MS-Office i SQL Server, które są już zainstalowane na Twoim komputerze.

Co ciekawe, chociaż możesz przeglądać informacje o kluczu produktu dla bieżącego funkcjonalnego systemu operacyjnego, możesz również przeglądać szczegóły innych komputerów za pomocą opcji wiersza polecenia. Inne zalety ProduKey polegają na tym, że jest to mała aplikacja i przenośna, dzięki czemu można jej używać w dowolnym miejscu i nie trzeba jej instalować. Interfejs jest dość prosty, co pomaga znaleźć klucze produktu nawet z rejestrów offline i zdalnych. Chociaż możesz skopiować wyniki bez konieczności eksportowania, możesz również wyeksportować je w formacie pliku HTML w celu wykonania kopii zapasowej.

Zgodność: Windows 98 / Me / NT / 2000 / XP / 2003 / Vista / 7/8/10

Wyszukiwarka kluczy SterJo

product-key-finder-tool-min

SterJo Key Finder to darmowe oprogramowanie, które pomaga znaleźć klucze produktu dla systemu Windows (stara wersja XP, Windows 7 i 8) oraz wielu innych programów, takich jak produkty MS Office, AutoCAD, Coral Draw i inne. Wystarczy pobrać produkt, zapisać go w folderze i stamtąd uruchomić skanowanie. Przeprowadza dokładne skanowanie komputera, znajduje w rejestrze jakiekolwiek lub wszystkie klucze licencyjne i wyświetla je na liście. Najlepsze jest to, że SterJo Key Finder można łatwo zainstalować bez konieczności posiadania wielu zasobów. To, co uwielbiamy w tym programie, to to, że znajduje klucze licencyjne dla wielu różnych programów, a także śledzi klucze produktu z urządzenia, które od jakiegoś czasu nie działa. Wystarczy włożyć dysk twardy martwego urządzenia do działającego urządzenia i uruchomić oprogramowanie. Z łatwością odnajdzie klucze licencyjne i uchroni Cię przed wszelkimi przyszłymi kłopotami.

Kompatybilność: Windows XP, Windows 2003, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

Doradca Belarc

Po zainstalowaniu Belarc Advisor otwiera stronę w przeglądarce internetowej, zawierającą wszystkie szczegóły dotyczące komputera, w tym klucze produktów.Jeśli szukasz potężnego narzędzia, które pomoże Ci znaleźć klucze produktu w ciągu kilku minut, możesz zaufać Belarc Oczy doradcy zamknięte. Jest używany od lat i pomaga wyodrębnić klucze produktów dla systemu Windows i innych programów. Najlepsze jest to, że wyszukiwanie kluczy licencyjnych lub numerów seryjnych dowolnej z zainstalowanych aplikacji jest niezwykle dokładne. Wraz z systemem Windows wyodrębnia informacje dotyczące procesora, informacji o sieci, karty graficznej, płyty głównej, pamięci RAM, aktualizacji oprogramowania i instalacji oprogramowania. Co więcej, ponieważ Belarc Advisor jest całkowicie darmowy, nie zawiera irytujących reklam ani pasków narzędzi, a wyniki wyświetla się w oknie przeglądarki.

Zgodność: Windows 10, Windows 8 i 8.1, Windows 7, Windows Vista, Windows Server 2012/2008/2003, Windows XP, Windows 2000, Windows NT, Windows ME, Windows 98 i Windows 95.

Darmowy audyt komputera 2.1

Chcesz bez wysiłku wyodrębnić wszystkie informacje z komputera? Skorzystaj z bezpłatnego audytu komputera, bezpłatnego oprogramowania, które odzyskuje wszelkie klucze licencyjne z komputera i inne informacje, takie jak zainstalowana wersja oprogramowania. Jest to aplikacja przenośna i dlatego nie trzeba jej instalować. Będąc przenośnym, można go uruchomić z dowolnego innego przenośnego urządzenia pamięci masowej, takiego jak karta flash, napęd CD-ROM, dyskietka i dysk flash USB.

Wyświetla wszystkie wymagane informacje, które obejmują sprzęt komputerowy, uruchomione oprogramowanie lub dowolny zainstalowany program w ciągu kilku minut. Chociaż jest łatwa w użyciu, prosta aplikacja, jest również wolna od reklam, co czyni ją świetną opcją.

Zgodność: Windows 98 / Me / NT / 2000 / XP / 2003 / Vista / Server 2008/7

Magical Jelly Bean Keyfinder

Magical Jelly Bean Keyfinder to jeden z najlepszych programów do wyszukiwania kluczy produktów w tej kategorii. Jest to darmowe oprogramowanie, które pomaga wyodrębnić klucze produktów nie tylko z MS Office, ale także z innych programów zainstalowanych na komputerze. Znalezienie kluczy produktów i wyświetlenie listy zajmuje zaledwie chwilę. To, co szczególnie podoba nam się w tym programie, to jego niewielki rozmiar, który prawie nie zajmuje miejsca na urządzeniu, szybkość, z jaką wyświetla klucze produktów oraz fakt, że umożliwia zapisanie kilku kluczy produktów.

Nie tylko możesz łatwo zmienić informacje rejestracyjne systemu Windows za pomocą tego oprogramowania, ale możesz także znaleźć klucze licencyjne na innych komputerach zdalnie z odpowiednim dostępem do sieci.

Zgodność: Windows XP / 2003 / Vista / 7/8/10

Winkeyfinder

Bezproblemowo odzyskaj utracone klucze produktu lub numery seryjne za pomocą bezpłatnego oprogramowania Winkeyfinder. Jest to kompaktowy program, który pomaga śledzić klucze licencyjne używane podczas instalacji systemu operacyjnego Windows. Pomaga odzyskać klucze produktów dla MS Windows 8, MS Windows 8.1, Windows XP, Win 2000, Windows Me, 98, 2003 i .NET. Pobiera klucze produktów z ich rejestru i przedstawia je na ekranie.

Jest to oprogramowanie przenośne, dlatego nie wymaga instalacji. Oprócz możliwości kopiowania, zapisywania lub drukowania klucza licencyjnego do użytku w przyszłości, możesz także jednym kliknięciem modyfikować lokalne informacje rejestracyjne systemu Windows. To nie wszystko, ponieważ w niektórych systemach operacyjnych można nawet modyfikować klucze produktów dla Windows i MS Office.

Zgodność: Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows 2000, Windows ME i Windows 98

KeyFinder Thing

Chociaż KeyFinder Thing jest teraz dość staroświecki w porównaniu do innych w tej kategorii i dość elementarny, nadal podoba nam się to, że jest prosty, łatwy w użyciu iw pełni funkcjonalne oprogramowanie. A co najlepsze, można ją pobrać za darmo! Wyjątkowość tego programu polega na tym, że nie tylko pomaga on w wyodrębnianiu kluczy produktów, ale także pomaga w śledzeniu numerów seryjnych i wyszukiwaniu innych informacji w całym rejestrze.

KeyFinder Thing to kompaktowe oprogramowanie, które można pobrać w ciągu kilku sekund. Jest używany dla wielu systemów operacyjnych Windows i prawie wszystkich wersji MS Office. Co ciekawe, znajduje również produkty do gier i innych aplikacji. Ze względów bezpieczeństwa możesz nawet wyeksportować śledzone klucze produktów w celu utworzenia kopii zapasowej.

Zgodność: Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows 2003 Server, Windows 2000 i Windows ME

Eksplorator kluczy produktu

Znajdź te utracone hasła z ponad 8000 programów i programów systemu operacyjnego Windows oraz z kilku innych systemów operacyjnych za darmo za pomocą Eksploratora kluczy produktu. Ta bezpłatna aplikacja do wyszukiwania kluczy pomaga bez wysiłku pobrać klucze produktu MS Windows z oprogramowania zainstalowanego na komputerach lokalnych i sieciowych. Poza tym, jeśli masz firmę, możesz również znaleźć liczbę zainstalowanych w niej licencji na oprogramowanie.

Eksplorator kluczy produktów, jeden z najłatwiejszych w tej kategorii programów do wyszukiwania kluczy, umożliwia zapisywanie śledzonych kluczy produktów jako skoroszyt programu Excel, bazy danych Access, strony sieci Web, pliku tekstowego rozdzielanego tabulatorami i nie tylko.

Kompatybilność: Windows 2000, Windows XP, Windows 2003, Windows Vista

LicenseCrawler

Teraz nie bój się ponownej instalacji systemu Windows, ponieważ możesz łatwo odzyskać wszystkie klucze produktów i numery seryjne za pomocą LicenseCrawler. numery seryjne należą do programów takich jak MS Office, VMWare, Nero i wielu takich aplikacji. To oprogramowanie pomaga pozbyć się żmudnej pracy związanej z wyszukiwaniem kluczy i numerów seryjnych w wiadomościach e-mail lub instrukcjach. LicenseCrawler szybko skanuje rejestr systemu Windows w poszukiwaniu licencji, numerów seryjnych i kluczy produktów Windows.

Jest również dostępny w wersji przenośnej, którą można uruchomić z dowolnego miejsca za pomocą pamięci USB. Pomaga nawet w tworzeniu kopii zapasowych systemu, co jest szczególnie przydatne dla osób z branży IT i usług kryminalistycznych. Więc nie musisz już pytać klientów o klucze licencyjne, ponieważ możesz po prostu uruchomić to darmowe oprogramowanie, aby śledzić klucze w mgnieniu oka. Co najważniejsze, LicenseCrawler nie zawiera reklam, wirusów, trojanów szpiegujących ani backdoorów, które utrzymują 100% czystość.

Zgodność: Win95, 2000, XP, 2003, Vista, 2008, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Server 2008 R2 64Bit, Server 2012

Odzyskaj klucze

Recover Keys to prosta aplikacja, która pomaga śledzić klucze produktów dla Windows, Microsoft Office i ponad 8000 innych zainstalowanych programów. Mimo że jest to niezwykle podstawowe oprogramowanie do wyszukiwania kluczy, jest to kompletna aplikacja Windows, która zabezpiecza klucze licencyjne programów już zainstalowanych w sieci lub na lokalnym komputerze w przypadku awarii dysku twardego systemu.

Jest to kompaktowy program, który dość wygodnie mieści się w komputerze, a także klucze odzyskiwania produktów takich jak antywirus, Adobe Photoshop i inne popularne aplikacje, w tym Windows i MS Office. Po odzyskaniu możesz zapisać, wykonać kopię zapasową, wydrukować lub nawet wyeksportować klucze produktów w formacie Word, Excel, HTML, XML, CSV lub PDF. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą, czy początkującym, Recover Keys jest właśnie dla Ciebie.

Zgodność: Windows NT / 2000 / XP / Vista / 7/8 / 8.1 / 10, Windows Server 2003/2008/2012, Mac OSX 10.4 Tiger - 10.10 Yosemite

Wyszukiwarka kluczy produktu

Cóż, nie daj się zmylić, ponieważ nazwa programu to rzeczywiście wyszukiwarka kluczy produktu. Chociaż jest to bardzo prosta aplikacja, działa naprawdę dobrze. Posiada tylko trzy przyciski i pozwala uniknąć jakichkolwiek komplikacji. Po uruchomieniu skanuje system i skutecznie wyszukuje klucze produktów i numery seryjne oraz wyświetla informacje w oknie.

Wraz z programami firm Microsoft i Adobe znajduje również klucze licencyjne do ponad 200 innych programów. Mając tylko trzy przyciski dostępu, oferuje najłatwiejszy w obsłudze interfejs. Jest kompaktowy, więc idealnie pasuje do twojego komputera. Podoba nam się to, że klucze są dobrze sformatowane, wyświetla wyniki natychmiast, co umożliwia zapisanie wyników w pliku CSV, instalacja zajmuje niewiele czasu i łatwo ładuje szczegóły rejestru z kopii zapasowej.

Zgodność: Windows 7, Windows Vista, Windows Server 2008 & 2003, Windows XP, Windows 2000, Windows 98 i Windows NT.

MSKeyViewer Plus 2.2.0

Jeśli szukasz narzędzia, które nie zajmuje dużo miejsca na komputerze i znajduje klucze produktów, klucze instalacyjne, zainstalowane wersje oprogramowania i poziomy dodatków Service Pack, zdecydowanie możesz poszukać pomocy w MSKeyViewer Plus 2.2. 0, który jest również kompatybilny z licencjonowanymi aplikacjami. Jeśli używasz systemu operacyjnego Windows lub pakietu Office 97 do 201, może to być szczególnie przydatne dla nich i dla innych. Nie trzeba go instalować, dzięki czemu można go uruchomić z dowolnego miejsca na dysku twardym. Będąc oprogramowaniem przenośnym, można go również uruchomić z dysku flash USB lub dowolnego innego wymiennego urządzenia magazynującego.

Po usunięciu programu w rejestrze systemu Windows nie ma żadnych śladów. Interfejs jest prosty, ale nowoczesny w wyglądzie z ładnie zaaranżowanym układem. Każde oprogramowanie zainstalowane na komputerze jest automatycznie wykrywane przez to bezpłatne oprogramowanie i wyświetla klucze produktu i inne informacje w ciągu kilku minut. Z dobrym czasem odpowiedzi i niewielkim rozmiarem zdecydowanie warto wypróbować MSKeyViewer. A co najlepsze, jednym kliknięciem kopiuje klucze produktów do schowka, aby można je było łatwo zapisać w innych dokumentach.

Zgodność: wszystkie wersje systemu Windows

Wyszukiwarka kluczy produktu Windows Pro

Chcesz ponownie zainstalować system Windows, ale nie możesz tego zrobić z powodu utraconych kluczy produktu? Wyszukiwarka kluczy produktu Windows Pro to Twoja odpowiedź. To super łatwe narzędzie pomaga natychmiast wyodrębnić klucze produktów i numery seryjne dla systemu Windows lub MS Office. To, co kochamy, to jego prostota i prosty interfejs, który nie zawiera opcji menu, które mogłyby zmylić Cię przy wyszukiwaniu.

Niektóre z zalet Windows Product Key Finder Pro to niewielkie rozmiary, natychmiastowe wyświetlanie numerów seryjnych, możliwość zapisania lub wydrukowania kluczy produktów, kopiowanie kluczy licencyjnych do schowka i przenośność, i dlatego nie trzeba go instalować.

Zgodność: Windows 8, Windows 7, Vista, XP, 2000, 2003, 2008. Office 2013, 2010, 2007, 2003, XP.

Wyszukiwarka kluczy produktów pakietu Office

Wyszukiwarka kluczy produktów pakietu Office, jak nazywa się, pomaga odzyskać numery seryjne i klucze produktów tylko MS Office. Możesz łatwo odzyskać numery seryjne dla MS Office 2003, 2007, 2010, które są już zainstalowane na Twoim komputerze. To bezpłatne oprogramowanie pomaga znaleźć klucze produktów z komputerów lokalnych lub sieciowych, co pomaga chronić firmę przed pirackim oprogramowaniem. Ponadto t umożliwia tworzenie kopii zapasowych odzyskanych kluczy produktów w pliku rejestru i zapisywanie ich na stronie internetowej, skoroszycie programu Excel, pliku tekstowym rozdzielanym tabulatorami, rozdzielanym przecinkami CSV, bazie danych dostępu i nie tylko.

Najlepsze w wyszukiwarce kluczy produktów pakietu Office jest to, że może skanować nieograniczoną liczbę komputerów biznesowych i jest jednym z łatwych w nawigacji narzędzi na rynku.

Zgodność: Windows XP / 2003 / Vista / Server 2008/7/8/10

WinGuggle

WinGuggle robi dokładnie to, co chcesz, to znaczy pomaga ci znaleźć klucze produktów i numery seryjne zainstalowanych programów na twoim komputerze w mgnieniu oka. To darmowe oprogramowanie działa świetnie dla tych, którzy szukają kluczy licencyjnych do produktów Windows lub MS Office. Jest dostarczany w małej paczce, która prawie nie zajmuje miejsca na dysku twardym komputera. Przede wszystkim nie ma potrzeby instalowania oprogramowania, ponieważ możesz zacząć go używać, po prostu rozpakuj.

Po zakończeniu skanowania rejestru natychmiast wyświetla numery seryjne systemu Windows i pakietu Office. Ponadto nie tylko pomaga w skopiowaniu numeru seryjnego, aby można go było wkleić do pliku kopii zapasowej, ale uderzające jest to, że umożliwia również przeglądanie i modyfikowanie informacji OEM, które są dostępne w programach premium. Ponadto po uruchomieniu programów nie jest wyświetlany żaden komunikat ostrzegawczy, więc znajdź klucze produktu bez żadnych problemów.

Zgodność: Windows 7, Windows Vista i Windows XP

Wyszukiwarka kluczy produktu Mac

Jak sama nazwa wskazuje, Mac Product Key Finder to darmowe oprogramowanie zaprojektowane do odzyskiwania utraconych kluczy licencyjnych lub pomocy w tworzeniu kopii zapasowych kluczy, zanim zostaną one już zainstalowane na komputerze Mac. Nie tylko, że ta aplikacja jest dość mała i zajmuje tylko maleńką przestrzeń komputera, ale także skutecznie skanuje komputer w poszukiwaniu zainstalowanego oprogramowania i natychmiast wyświetla klucze produktów lub numery seryjne. Gdy wyciągnie wszystkie klucze, możesz zapisać go jako plik HTML, PDF, tekst, CSV lub XML lub uzyskać wydruk z tego samego.

Od MS Office 2008, Adobe Photoshop do Parallel's Desktop obsługuje obecnie ograniczone oprogramowanie.

Zgodność: Mac OS X 10.4 Intel / PPC, Mac OS X 10.5 Intel / PPC, Mac OS X 10.6 / 10.7 / 10.8

Wyszukiwarka kluczy produktów APKF

Wyszukiwarka kluczy produktów APKF lub Wyszukiwarka kluczy produktów Adobe to bezpłatne narzędzie, które pomaga śledzić brakujące klucze produktu lub numery seryjne dla prawie wszystkich produktów oferowanych przez Adobe, takich jak Photoshop, Creative Suite CS6, CS5, Cs4, Cs3, Acrobat Reader, Flash i więcej. Co więcej, za pomocą tego narzędzia można również pobrać klucze produktu z pliku pamięci podręcznej znajdującego się na zewnętrznym dysku twardym.

To narzędzie do wyszukiwania kluczy wykrywa w systemie wszelkie zainstalowane oprogramowanie Adobe i dlatego znajduje dla niego numery seryjne Adobe. Możesz nawet wykonać kopię zapasową kluczy produktów, uzyskać wydruk lub po prostu zapisać je w pliku. Pliki kopii zapasowych (numery seryjne Adobe) można również zapisać jako dane XML, plik TXT rozdzielany tabulatorami, bazę danych Access, rozdzielany przecinkami CSV oraz w innych formatach.

Zgodność: Windows XP / 2003 / Vista / Server 2008/7/8/10