Konwertuj tekst na mp3 z łatwością za pomocą Google Translate

Google oferuje wiele usług i chociaż wiele z nich jest całkiem przydatnych, niektóre z nich nie. Na przykład niektóre z najpopularniejszych usług Google to Google Chrome, sklep internetowy Google, Google Play, Mapy Google itp. Bardzo przydatne są również usługi Tłumacza Google. W rzeczywistości jest to jeden z najlepszych tłumaczy online.

Najlepszą rzeczą w usłudze tłumacza Google jest to, że jest łatwa w użyciu, oferuje tłumaczenia na wiele języków z całego świata i jest dostępna zarówno w wersji internetowej, jak i na platformy Android. Największą zaletą według nas jest to, że umożliwia pobieranie i zapisywanie przetłumaczonych słów lub zdań w formacie MP3.

Jak więc pobrać pliki głosowe Tłumacza Google w formacie MP3? Dowiedzmy Się.

Rozwiązanie: użycie opcji Sprawdź

Krok 1:   Otwórz Google Chrome. Teraz otwórz Google i wyszukaj Tłumacz . Kliknij oficjalną stronę internetową Tłumacza Google .

Wyszukiwarka Google Tłumacz Tłumacz Google

Krok 2: Teraz wpisz lub skopiuj wklej zdanie, które chcesz przetłumaczyć, w pustym miejscu pod Dokumentami po lewej stronie i kliknij ikonę głośnika u dołu pustego pola.

Tłumacz Google Wpisz lub skopiuj zdanie w pustej Spce

Krok 3: Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy to samo miejsce i wybierz Sprawdź .

Rigt Kliknij na puste miejsce Wybierz Sprawdź

Krok 4: Po prawej stronie ekranu Tłumacza Google pojawia się nowe okno . W tym oknie kliknij kartę Sieć u góry. Upewnij się, że ikona nagrywania jest czerwona po lewej stronie.

W nowym oknie po prawej stronie kliknij kartę Sieć

Krok 5: Teraz ponownie kliknij ikonę głośnika po lewej stronie ekranu, gdzie wpisałeś lub skopiowałeś zdanie do przetłumaczenia. Po zakończeniu odtwarzania tłumaczenia głosu zauważysz przetłumaczone pliki po prawej stronie w nowym oknie, w sekcji Sieć . Kliknij prawym przyciskiem myszy plik zaczynający się od słowa przetłumacz i kliknij Otwórz w nowej karcie .

Kliknij Głośnik Kliknij prawym przyciskiem myszy Przetłumaczony plik Otwórz w nowej karcie

Krok 6: Spowoduje to otwarcie przetłumaczonego pliku w formacie MP3 w nowej karcie. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy dźwięk i wybierz Zapisz dźwięk jako z menu kontekstowego.

Dźwięk Kliknij prawym przyciskiem myszy Zapisz dźwięk jako

W ten sposób możesz pobrać i zapisać przetłumaczony plik audio w formacie MP3.