Jak zapisywać obrazy w witrynach internetowych wyłączonych po kliknięciu prawym przyciskiem myszy w przeglądarce Chrome

Jak zapisywać obrazy, gdy kliknięcie prawym przyciskiem jest wyłączone w przeglądarce Chrome: - I wreszcie znajdziesz tę tapetę, która idealnie pasuje do twojego pulpitu. Ale poczekaj, nie możesz zapisać go na swoim komputerze, ponieważ kliknięcie prawym przyciskiem myszy jest wyłączone dla tej konkretnej witryny. Nic nie może być bardziej frustrujące! Więc jakie jest rozwiązanie? Opuścić stronę i zapomnieć o idealnej tapecie? Nie ma mowy! Istnieją obejścia każdego problemu napotkanego podczas wypraw przeglądania. Jeśli nie możesz zapisać zdjęcia, klikając je prawym przyciskiem myszy, możesz je zapisać w inny sposób. Przechwytywanie ekranu nie wydaje mi się dobrym pomysłem. W znacznym stopniu pogarsza jakość obrazu. Po co iść na mniej, skoro możesz mieć to, co najlepsze? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego o tym super fajnym hacku, który może być niezłym ratunkiem!

Zobacz także : - Jak zapisać stronę internetową w formacie PDF za pomocą przeglądarki Chrome

KROK 1

  • Przejdź do witryny internetowej, z której chcesz zapisać obraz. Teraz kliknij prawym przyciskiem myszy puste miejsce. Kliknij opcję Sprawdź w menu, które zostanie rozwinięte. Alternatywna opcja, aby otworzyć Narzędzia dla programistów okno jest naciśnięcie klawiszy Ctrl + Shift + I razem.

1rightClick

KROK 2

  • Otworzy się nowe okno o nazwie Narzędzia programistyczne . Teraz poszukaj zakładki o nazwie Aplikacje  u góry. Kliknij go, gdy go znajdziesz.

KROK 3

  • W lewym panelu okna zobaczysz folder o nazwie Ramki . Kliknij skojarzoną z nim strzałkę w lewo, aby ją rozwinąć. Po rozwinięciu rozwiń witrynę z listy witryn, które zostaną otwarte, z których chcesz zapisać obraz. Na koniec rozwiń folder o nazwie Images . Jeśli napotkasz jakiekolwiek trudności, zapoznaj się z poniższym zrzutem ekranu.

save-image-prawym przyciskiem myszy-wyłączony-min

KROK 4

  • W folderze Obrazy, który właśnie się rozwinął, znajdź obraz, który chcesz pobrać. Po kliknięciu obrazu, jego powiększona wersja zostanie wyświetlona w prawym panelu okna.

KROK 7

  • Gdy otworzy się okno Zapisz jako , wyszukaj lokalizację, w której chcesz zapisać obraz, a po zakończeniu naciśnij przycisk Zapisz u dołu.

7lokalizacja

Nie pozwól, aby cokolwiek powstrzymywało Cię przed pobieraniem ulubionych zdjęć z żadnej ze stron internetowych. Wypróbuj tę sztuczkę już dziś i zadziw się. Mam nadzieję, że dobrze się bawiłeś czytając ten artykuł.