15 najlepszych czytników RSS dla systemu Windows

Jeśli jesteś zapalonym obserwatorem wiadomości, aktualizacji oprogramowania, blogów i uwielbiasz zbierać informacje z biuletynów lub witryn internetowych, posiadanie czytnika RSS ułatwia życie. Ręczne wyszukiwanie informacji może być czasochłonne, dlatego dobry czytnik RSS wykona zadanie za Ciebie. RSS lub Rich Site Summary służą jako

Czytelnicy dodają preferowane treści do źródła, skąd możesz je bezpośrednio przeczytać. Czytniki RSS oferują zaawansowane funkcje wyszukiwania i kilka świetnych niestandardowych funkcji organizacji. Co najlepsze, większość tych agregatorów kanałów jest bezpłatna dla systemu Windows. Przygotowaliśmy dla Ciebie inteligentną listę najlepszych czytników RSS dla systemu Windows. Spójrz.

Feedly

Feedly Min

Feedly to zdecydowanie najpopularniejszy kanał RSS w Internecie. Oprócz atrakcyjnego interfejsu, który dodaje obrazy poprawiające wrażenia czytelnika, oferuje również bardziej wartościowe wrażenia, dzięki informowaniu o ulubionych kanałach YouTube, blogach i publikacjach.

Chociaż podstawową edycję Feedly można pobrać bezpłatnie, możesz również zaktualizować ją do wersji płatnej, aby odblokować inne zaawansowane funkcje. Wersja podstawowa zawiera takie funkcje, jak możliwość dodania do 100 źródeł, trzech kanałów i trzech tablic. Jest kompatybilny z Windows i Mac, a także z systemami operacyjnymi smartfonów, Android i iOS.

Cena: dostępna bezpłatna wersja; Aktualizacja dostępna za 5 USD miesięcznie lub 45 USD rocznie

Czytnik Omea

Omea Reader Rss Min

Omea Reader to kolejny darmowy czytnik RSS, który jest jednym z najpopularniejszych na liście. Ten agregator wiadomości pomaga być na bieżąco z najnowszymi kanałami RSS, zakładkami internetowymi lub wiadomościami NNTP bez wysiłku, który został starannie zaprojektowany, aby dopasować się do Twojego wzorca czytania i umiejętności organizowania.

Umożliwia także czytelnikom korzystanie z folderów wyszukiwania, obszarów roboczych, kategorii i adnotacji w celu porządnego uporządkowania informacji, co pozwala uniknąć szybkiego wyszukiwania na pulpicie.

Cena: za darmo

Czytnik Nextgen

Sdsdds Min

Promowany jako najszybszy czytnik RSS dla systemu Windows 8 i nowszych oraz platformy telefonów komórkowych z systemem Windows, Nextgen Reader sortuje Twoje kanały i porządkuje je w różnych kategoriach, takich jak wiadomości, technologia i sport. W tych kategoriach możesz uzyskać dostęp do ciekawszych historii. Interfejs został zaprojektowany w taki sposób, aby idealnie pasował do obszaru ekranu dotykowego. A co najważniejsze, można go dostosować. W ten sposób pozwala dobrać odpowiednie kolory, które pozwolą Ci budować przyjemne wrażenia z czytania.

Najnowsza wersja tej aplikacji jest na platformie UWP, zapewnia wzrost wydajności i zawiera wiele poprawek błędów. Motyw można dostosować za pomocą różnych akcentów kolorystycznych w trybie jasnym lub ciemnym. Obecnie ma atrakcyjny wygląd siatki dla urządzenia z ekranem dotykowym lub w 2-w-1. Ponadto czytnik Nextgen jest znany z używania niezwykle szybkiego silnika synchronizacji, któremu towarzyszy obsługa offline /

Cena: dostępna bezpłatna wersja próbna; Aktualizacja dostępna za 2,69 USD

RSSOwl

Rssowl Min

RSSOwl to kolejny czytnik RSS, który jest dostępny bezpłatnie i jest znany z automatyzacji powtarzających się działań związanych z wiadomościami. Jest to wieloplatformowy agregator kanałów informacyjnych z funkcją natychmiastowego wyszukiwania, a wyniki wyszukiwania mogą być przechowywane i używane jako źródła. Jest na bieżąco dzięki regularnym powiadomieniom, etykietom i skrzynkom z wiadomościami, co pozwala mu również zachować porządek w tym, co się dzieje.

Za pomocą tej aplikacji możesz subskrybować wszystkie swoje kanały informacyjne i organizować je w dowolny sposób.

Cena: za darmo

Awasu Personal Edition

Awasu

Wydanie osobiste Awasu to bezpłatna wersja czytnika RSS, która jest bogata w funkcje. Posiada nowoczesny i konfigurowalny interfejs użytkownika. Staje się silnym agregatorem ze względu na możliwość ulepszenia za pomocą wtyczek i hooków. Wśród głównych funkcji edycji osobistej jest do 100 kanałów i sprawdzanie kanałów co godzinę. Czytnik RSS oferuje również inne ulepszone (płatne) wersje z nieograniczoną liczbą kanałów. Ponadto Awasu umożliwia swoim użytkownikom zarządzanie podcastami i synchronizację z innymi kanałami wiadomości.

Cena: za darmo

NewsFlow

Przepływ wiadomości min

NewsFlow jest znany z prostego i łatwego w użyciu interfejsu. Ma również wystarczająco dużo miejsca między elementami, oferując łatwe czytanie. Możesz łatwo tworzyć preferowane kategorie, a następnie dodawać ulubione źródła do kanału z aktualnymi wiadomościami.

Istnieje wiele opcji dostosowywania źródła RSS do własnych preferencji. Wśród wielu jego funkcji jest możliwość czytania artykułów przy pomocy rozszerzonej czytelności bez konieczności otwierania ich w przeglądarce internetowej oraz możliwość oglądania filmów z YouTube i HTML w aplikacji.

Cena: za darmo

Veen Feed Reader

Veen Rss Reader Min

Interfejs Veen Feed Reader jest bardzo podobny do interfejsu Nextgen Reader. Wszystkie kanały są odpowiednio uporządkowane w oddzielnych kategoriach, od zdrowia i nauki po biznes i technologię. Ale ta aplikacja zawiera zasymilowany „urok wyszukiwania”, który pozwala użytkownikom wyszukiwać interesujące ich rzeczy. Umożliwia także import i eksport plików OPML.

Cena: za darmo

QuiteRSS

Całkiem Rss Reader Min

QuiteRSS to kolejny czytnik kanałów RSS, który nie tylko utrzymuje użytkowników na bieżąco z najnowszymi wiadomościami na temat ich kanałów RSS, ale jest także lekką aplikacją. Oprócz oferowania wielu przydatnych narzędzi, ma również schludny układ z wieloma zakładkami oferującymi użytkownikom możliwość dodania nowego kanału do listy poprzez ustalenie prawidłowego adresu URL i podanie użytkownikom szczegółów związanych z nazwą użytkownika i hasłem, gdy jakakolwiek witryna wymaga weryfikacji.

Co więcej, pozwala również importować dane z formatu pliku AML lub OPML, przechodzić do trybu pełnoekranowego, budować listę ulubionych kanałów, a także oznaczać kanały różnymi etykietami, takimi jak praca, ważne, osobiste itp. oferuje również opcję filtrowania kanałów według daty, przeczytanych, nieprzeczytanych, oznaczonych gwiazdką elementów, przeprowadzania wyszukiwania i tak dalej.

Co najlepsze, umożliwia również zapisywanie danych w formacie pliku OPML, przeglądanie listy z oznaczonymi gwiazdką, nieprzeczytanymi lub usuniętymi kanałami, eksportowanie kanału do HTML lub w postaci zwykłego tekstu, kopiowanie adresu URL i zawartości do schowka, zmiana rozmiaru czcionki w wiadomościach tekstowych, a także umieszcza program na wierzchu innych narzędzi.

Cena: za darmo

NewsBlur

Newsblur Min

Jeśli szukasz RSS w czasie rzeczywistym, NewsBlur jest właśnie dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem. Treści są gromadzone i wysyłane automatycznie do użytkownika, pomagając im czytać wiadomości, tak jak są one wyświetlane w gustownie zaprojektowanym interfejsie internetowym. Najlepsze jest to, że aplikację można pobrać bezpłatnie w sieci, więc można uzyskać do niej dostęp nie tylko w systemie Windows, ale także na komputerze Mac. Aplikacja jest również kompatybilna z platformami smartfonów, takimi jak Android i iOS.

Darmowa wersja działa z ponad 64 witrynami internetowymi, ale jeśli chcesz, aby działała z Twoimi folderami, musisz zaktualizować je do wersji płatnej.

Cena: dostępna bezpłatna wersja; Aktualizacja dostępna za 24 USD rocznie

SharpReader

Sharp Reader min

Kolejnym świetnym czytnikiem kanałów RSS na liście do dodania jest SharpReader. Jest to agregator wiadomości zaprojektowany specjalnie dla platformy Windows, który ułatwia porządkowanie wiadomości i blogów we właściwej kolejności. Dzięki temu śledzenie źródeł wiadomości jest znacznie prostsze i łatwiejsze.

Aplikacja oferuje ulepszone wątki i niestandardowe grupy lub kategorie. Możesz ustawić częstotliwość odświeżania aplikacji na podstawie źródła lub kategorii. Dodatkowo aplikacja obsługuje serwery proxy i weryfikację proxy.

Cena: za darmo

Wiatry

Czytnik wiatrów min

Winds to darmowy i otwarty czytnik wiadomości RSS oraz podcast zaprojektowany ze smakiem przez Stream. Aplikacja jest również dostępna bezpłatnie na platformy komputerowe, takie jak Windows, MacOS i Linux. Chociaż ma przejrzysty wygląd, który jest łatwy w użyciu, interfejs aplikacji zachęca do szukania nowych kanałów.

Wśród jego głównych funkcji jest możliwość słuchania podcastów podczas bycia na bieżąco ze swoimi kanałami RSS, koniec z bałaganem z losowo umieszczonymi wieloma aplikacjami, opcja importowania pliku OPML do Winds z istniejącego czytnika RSS za pomocą kilku kliknięć, dostosowanie się do Twój gust związany z uczeniem maszynowym i brakiem rankingu Twoich kanałów od nowa, ale po prostu świetne sugestie dotyczące treści i wyniki.

Cena: za darmo

RSS Bandit

Dla tych, którzy lubią porządkować swoje treści online, RSS Bandit jest dobrodziejstwem. To potężny i sprawny czytnik RSS, który umożliwia przeglądanie wiadomości w zorganizowany sposób. Aplikacja jest znana ze swojej elastyczności, wirtualnych folderów i funkcji synchronizacji, które są całkiem dobre w porównaniu.

Jednak byłoby znacznie lepiej, gdyby można go było łączyć z innymi kanałami wiadomości RSS online. RSS Bandit nadal bierze tort w przypadku rozwoju wiadomości.

Cena: za darmo

PaperOak

PaperOak to całkowicie darmowy czytnik RSS, który zapobiega wyświetlaniu reklam dla wygody użytkowników. Niektóre z jego ekscytujących funkcji to międzyplatformowa aplikacja komputerowa, oferująca najnowocześniejsze funkcje wyszukiwania do wyszukiwania artykułów z 200 000 wpisów artykułów, oferuje wydawcy większe możliwości zarządzania ich źródłem oraz sposób na zarabianie pieniądze z aplikacji, umożliwiając użytkownikom pisanie bezpośrednio na ich platformie, która reprezentuje ich publikację, kategoryzowanie identycznych publikacji jako kompilacji najlepszych tematów w oparciu o doświadczenie w czytaniu, tworzenie alertów dla słów kluczowych, które Cię interesują, i zostaniesz ostrzeżony za każdym razem, gdy pojawi się jakikolwiek artykuł z pojawia się to samo słowo kluczowe, które przyspiesza codzienne zadania profesjonalnych zespołów i zapewnia dostępność w aplikacji na iOS.

Cena: za darmo

Feedspot

Feedspot, podobnie jak wiele innych wiodących czytników RSS, umożliwia czytanie ulubionych blogów, serwisów informacyjnych, kanałów RSS, kanałów YouTube i kont w mediach społecznościowych z jednego miejsca.

Aplikacja jest również niezwykle przydatna w kontaktach z blogerami lub w marketingu wpływowym, umożliwiając łączenie się z tysiącami autorytatywnych blogerów i influencerów mediów społecznościowych w Twojej domenie. Aplikacja zawiera listę ponad 100 000 wpływowych blogerów podzielonych na ponad 1500 niszowych kategorii. Możesz wysłać wiadomość e-mail do firmy, jeśli chcesz połączyć się z określonymi wpływowymi osobami w ramach kampanii marketingowej. Płatni klienci uzyskują dostęp do listy wpływowych blogerów.

Umożliwia także promowanie swojego bloga, witryny internetowej lub kanału YouTube, którego jesteś właścicielem.

Cena: dostępna bezpłatna wersja; Aktualizacja dostępna za 24 USD rocznie

Dodanie dobrego czytnika RSS zapewni, że będziesz na bieżąco ze swoimi ulubionymi treściami przez cały rok. Wybierz więc tę, którą chcesz i zacznij już dziś za darmo!

Inoreader

Ten prosty czytnik RSS jest idealnym zamiennikiem Feedly lub alternatywą dla przestarzałego Czytnika Google. Podczas gdy darmowa wersja umożliwia subskrybowanie blogów lub stron internetowych, płatne wersje oferują niezwykle potężne narzędzia wyszukiwania. Dzięki temu możesz zaimportować swoje bieżące subskrypcje z innego czytnika wiadomości, jeśli się zmieniasz, lub po prostu używać tej aplikacji do preferowanych treści.

Oferuje również szereg przydatnych narzędzi. Darmowa wersja pomaga wybrać wyszukiwane hasło i postępować zgodnie z nim. Następnie w kanale pojawią się artykuły zawierające to hasło. Jako subskrybent możesz również skorzystać z innych wyszukiwań, aby filtrować i klasyfikować to, co czytają.

Ponadto artykuły mogą być również automatycznie udostępniane innym aplikacjom. Posiada prosty interfejs, który jest łatwy w użyciu i jest wyposażony w szeroki zakres opcji dostosowywania.

Cena: dostępna bezpłatna wersja; Aktualizacja dostępna za 4,00 USD / miesiąc