Ten adres URL przyjaźni z Facebooka umożliwia wyświetlenie strony przyjaźni dwóch dowolnych osób

Jak zobaczyć przyjaźń między dwojgiem ludzi na Facebooku: - Czy to w celu prześladowania, czy w celach edukacyjnych, uwielbiamy zaglądać do życia innych, prawda? Czasami zastanawiamy się, od jak dawna jesteśmy przyjaciółmi z kimś na Facebooku. Innym razem chcemy się dowiedzieć, ile czasu minęło, odkąd dwie inne osoby zostały przyjaciółmi na Facebooku. Załóżmy, że wszystko po to, by zaspokoić swoją nieszkodliwą ciekawość.

Jak zobaczyć przyjaźń między tobą a twoim przyjacielem na Facebooku

Odwiedź profil swojego znajomego na Facebooku . Następnie kliknij ikonę 3 kropek w prawym rogu ekranu. Z rozwijanej listy opcji kliknij opcję Zobacz znajomość . Otóż ​​to.

5 przyjaciół

Jak zobaczyć przyjaźń między dwoma osobami na Facebooku

KROK 1

  • Najpierw musimy znaleźć nazwy użytkowników dwóch osób. W tym celu, korzystając z paska wyszukiwania na Facebooku , wyszukaj pierwszą osobę. Po znalezieniu tego, którego szukasz, w wynikach wyszukiwania kliknij jego imię.

1search

KROK 2

  • Po załadowaniu profilu spójrz na adres URL. Zanotuj nazwę użytkownika tej osoby. Nazwa użytkownika to ciąg tekstu znajdujący się zaraz po www.facebook.com/ . Na poniższym zrzucie ekranu strzałka wskazuje nazwę użytkownika osoby.

2 nazwa użytkownika

KROK 3

  • Podobnie, znajdź również nazwę użytkownika drugiej osoby. Po znalezieniu nazw użytkowników obu osób wpisz w pasku adresu:
    www.facebook.com/firstUser.name?and=secondUser.name

    Uwaga: Zastąp firstUser.name i secondUser.name nazwami użytkowników, które znalazłeś . Gdy skończysz, naciśnij klawisz Enter.

3query

KROK 4

  • Otóż ​​to. Teraz będziesz mógł zobaczyć przyjaźń między tymi dwoma osobami. Zdjęcia, na których oboje są otagowani, wiek ich przyjaźni itp. Miłego prześladowania!

4seefriendship

Prosimy o pominięcie cennych sugestii w sekcji komentarzy poniżej. Dziękujemy za poświęcenie czasu na przeczytanie artykułu.