6 sposobów, aby włączyć kliknięcie prawym przyciskiem w witrynach internetowych, które go wyłączyły

Najważniejsze sposoby włączenia prawego przycisku myszy w witrynach internetowych, które mają to wyłączone: - W ten sposób przechodzisz do tej witryny internetowej, która zawiera wiele pięknych cytatów i klikasz prawym przyciskiem myszy jeden z cytatów, aby go skopiować, a następnie otrzymujesz powiadomienie, że nie możesz skopiować cytat, ponieważ administrator nie chce, aby zawartość jego witryny była kopiowana. Cóż, nie daj się już zawieść. Istnieje wiele sposobów łatwego obejścia tego filtra. Zapoznaj się z artykułem, aby dowiedzieć się, jak kopiować teksty ze strony internetowej, która wyłączyła funkcję prawego kliknięcia. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak kopiować obrazy ze strony internetowej bez funkcji prawego kliknięcia, możesz zapoznać się z naszym artykułem na temat Zapisywanie obrazów prawym przyciskiem myszy Witryny internetowe wyłączone w przeglądarce Chrome

Metoda 1 - wpisując kod w adresie URL

 • To najłatwiejsza ze wszystkich metod. Najpierw musisz przejść do witryny, która wyłączyła funkcję prawego przycisku myszy. Następnie skopiuj i wklej poniższy kod w pasku adresu.
  javascript: void (document.oncontextmenu = null); 
 • Spowoduje to pominięcie ostrzeżenia javascript w odpowiedniej witrynie. Wadą korzystania z tej opcji jest to, że za każdym razem, gdy chcesz użyć prawego przycisku myszy, musisz powtarzać ten sam krok.

1kod

Metoda 2 - wyłączając JavaScript w przeglądarce

Jeśli często używasz prawych kliknięć, skorzystanie z pierwszej metody może być dość męczące. Zamiast tego możesz całkowicie wyłączyć opcję javascript dla używanej przeglądarki internetowej. Wykonaj poniższe czynności, aby wyłączyć JavaScript w Google Chrome . Podobne ustawienia są dostępne w innych przeglądarkach internetowych, takich jak Edge , Internet Explorer , Firefox itp.

 • Przede wszystkim kliknij ikonę koła zębatego w prawym górnym rogu przeglądarki Google Chrome. W menu, które zostanie rozwinięte, kliknij opcję o nazwie Ustawienia .

2 ustawienia

 • Zacznij wpisywać javascript na pasku wyszukiwania ustawień, jak pokazano na zrzucie ekranu podanym poniżej. Spowoduje to wyświetlenie w przeglądarce Google Chrome sekcji o nazwie Prywatność . Kliknij przycisk o nazwie Ustawienia treści z tego miejsca.

3contentSettings

 • Następnie zaznacz pole wyboru odpowiadające opcji Nie zezwalaj żadnej witrynie na uruchamianie JavaScript . Gdy skończysz, naciśnij przycisk Gotowe u dołu.

4done

Metoda 3 - przy użyciu kodu źródłowego witryny internetowej

Można zobaczyć kod źródłowy każdej strony poprzez wciśnięcie CTRL + U klucze razem. Funkcja prawego przycisku myszy nie zostanie wyłączona dla kodu źródłowego witryny. Postępuj zgodnie z instrukcjami podanymi poniżej, aby poznać tę metodę.

 • Przejdź do witryny internetowej, która wyłączyła funkcję prawego przycisku myszy. Teraz naciśnij kombinację klawiszy CTRL + U. Spowoduje to otwarcie kodu źródłowego witryny.

  5strona internetowa

 • Kod źródłowy wyglądałby trochę jak ten podany na poniższym zrzucie ekranu. Teraz możesz użyć funkcji kliknięcia prawym przyciskiem myszy, aby skopiować żądany tekst.

  6źródło

  Metoda 4 - zapisując stronę internetową

  Można zapisać stronę internetową za pomocą kombinacji klawiszy CTRL + S . Po zapisaniu strony możesz otworzyć zapisaną stronę internetową i kliknąć prawym przyciskiem myszy, aby skopiować jej zawartość, ponieważ kliknięcie prawym przyciskiem nie zostanie wyłączone dla zapisanych stron.

  saveWebpage

  Metoda 5 - przy użyciu serwera proxy sieci Web

  Możesz skorzystać z witryny serwera proxy, aby skorzystać z funkcji prawego kliknięcia. W tym celu przejdź do witryny takiej jak FilterBypass. Tam możesz zaznaczyć opcję Usuń skrypty, jak pokazano na zrzucie ekranu podanym poniżej, aby użyć funkcji kliknięcia prawym przyciskiem myszy.

  7 obejścia

  Metoda 6 - za pomocą rozszerzeń przeglądarki

  Istnieją różne rozszerzenia dla różnych przeglądarek, które pomagają przywrócić funkcję prawego kliknięcia. Jednym z takich rozszerzeń przeglądarki Google Chrome , które umożliwia kliknięcie prawym przyciskiem myszy, jest RightToCopy .

  8rozszerzenie

  W ten sposób możesz włamać się do witryny, która wyłączyła funkcję prawego kliknięcia i skopiować jej zawartość. Pamiętaj jednak, że może to spowodować kłopoty, ponieważ oczywiście jeśli mają wyłączoną funkcję prawego przycisku myszy, nie chcą, aby ich zawartość została skopiowana. Mam nadzieję, że artykuł okazał się przydatny.