10 najlepszych darmowych programów do pobierania stron internetowych do użytku w trybie offline

Zastanawiasz się, dlaczego musisz pobrać stronę internetową? Cóż, ponieważ internet nie jest jeszcze tak tani, aby mieć stały dostęp, jest to jeden z głównych powodów, dla których trzeba pobrać zawartość strony internetowej. Proces ten może na razie pomóc w zapisaniu wybranej zawartości witryny, którą można przeczytać później. Możesz po prostu pobrać pełne strony internetowe i zapisać je na dysku lokalnym.

Aby pobrać zawartość i buforować zasoby, potrzebna byłaby pomoc czegoś, co nazywa się programem do pobierania witryn. Podczas pobierania wybranej witryny internetowej, organizuje ją również według rzeczywistego układu linków. Co więcej, możesz po prostu otworzyć jedną ze stron HTML w przeglądarce i rozpocząć przeglądanie pobranej witryny. Co najważniejsze, możesz uzyskać dostęp do pobranych witryn internetowych nawet w przypadku braku połączenia z Internetem.

Programy do kopiowania witryn mają wiele zalet, od tworzenia kopii zapasowych lub opcji migracji witryny internetowej na nowy serwer po naukę kodów źródłowych witryn internetowych.

Oto krótka lista najlepszych programów do pobierania stron internetowych na dobry początek.

HTTrack

Htttrack

Dla tych, którzy szukają bezpłatnego oprogramowania do przeglądania w trybie offline, HTTrack jest jednym z najlepszych programów do pobierania stron internetowych. Oprogramowanie to, znane z łatwości obsługi, pomaga pobrać witrynę internetową i zapisać ją w katalogu lokalnym. Pomaga to okresowo konstruować wszystkie katalogi, podczas gdy grafika, HTML i inne pliki są pobierane bezpośrednio z serwera na komputer.

Najlepsze jest to, że oprogramowanie organizuje odpowiednią strukturę linków do oryginalnej witryny internetowej. Wszystko, co musisz zrobić, to uruchomić jedną ze stron lustrzanej witryny internetowej w przeglądarce, a do witryny można uzyskać dostęp od łącza do łącza, w taki sam sposób, jak w Internecie. Może również ponownie uruchomić wstrzymane pobieranie i zaktualizować zdublowaną witrynę, która jest już obecna. Ponadto można go całkowicie dostosować i ma wbudowane prowadnice.

Cena: bezpłatnie

Przeglądarka offline WebAssistant Proxy

Miniaturka przeglądarki offline Mm3 Webassistant Proxy

WebAssistant Proxy Offline Browser to bardziej sztuczka niż rzeczywiste oprogramowanie. Inteligentnie przenosi cały ruch sieciowy i pomaga w natychmiastowym i przejrzystym tworzeniu kopii wszystkich przeglądanych stron. Pliki te są następnie dostępne do użytku w trybie offline w dogodnym dla Ciebie momencie. Rozpoczynając korzystanie z pobranych stron internetowych w trybie offline, zdajesz sobie sprawę, że nie ma różnicy między oryginalną zawartością a archiwum.

Chociaż możesz przeszukiwać swoje strony nawet bez połączenia z internetem, możesz także używać zakładek w trybie offline. Gdy jesteś z powrotem w trybie online, serwery proxy zaktualizowały strony internetowe, które zostały zapisane w pamięci podręcznej, a nowe strony są dołączane automatycznie. Umożliwia również dostęp do rzeczywistej pozycji pobranych stron, oznacza łącza do zasobów archiwów pamięci podręcznej w celu szybkiego dostępu, umożliwia porównywanie stron HTML zarówno z Internetu, jak iz archiwów i nie tylko.

Cena: dostępna bezpłatna wersja próbna; wersja pro dostępna za 29,90 $

Cyotek WebCopy

Cyotek Offline Website Downloader Min

Dla tych, którzy szukają bezpłatnego oprogramowania do pobierania stron internetowych, Cyotek WebCopy jest doskonałym narzędziem. Pomaga skopiować stronę internetową w całości lub częściowo na dysk lokalny, który można później przeglądać offline. Oprogramowanie przeprowadza skanowanie żądanej witryny internetowej i pobiera całą zawartość na systemowy dysk twardy.

W trakcie tego procesu łącza do różnych zasobów, takich jak strony w witrynach internetowych, arkusze stylów lub obrazy, są automatycznie odwzorowywane na ścieżkę lokalną. Możesz ustawić swoje preferencje, takie jak sekcje witryny, które można kopiować i jak za pomocą jej ogólnych ustawień. Krótko mówiąc, oprogramowanie ocenia margines HTML witryny i spróbuje znaleźć wszystkie powiązane zasoby.

Ponadto pobiera wszystkie odkryte zasoby i szuka kolejnych. Pomaga to programowi przeszukiwać całą witrynę i pobierać wszystko, co widzi, próbując zbudować akceptowalną replikę witryny.

Cena: bezpłatnie

Web2Disk

Web2disk Pobieranie witryn internetowych Min

Web2Disk dla tych, którzy chcą pobrać kompletną witrynę internetową na swój komputer. Wystarczy wpisać adres URL, nacisnąć przycisk Go, a strona internetowa zostanie pobrana do systemu, z którego będzie można korzystać później offline. Jest wyposażony w dynamiczny silnik, który pomaga konfigurować strony internetowe w taki sam sposób, w jaki zostały pobrane. Ma to na celu zapewnienie, że wszystkie łącza biegną bezpośrednio z dysku twardego. Następnie możesz uzyskać dostęp do witryny w taki sam sposób, jak w trybie online.

Najlepsze jest to, że pobraną stronę możesz sprawdzić w dowolnej przeglądarce. Oprogramowanie umożliwia replikowanie nieograniczonej liczby witryn internetowych bez ograniczeń stron i witryn. Pobrane strony internetowe są kompatybilne ze wszystkimi przeglądarkami bez wyjątku. Dzięki temu Twoi klienci mogą uzyskać dostęp do witryny internetowej bezpośrednio z dysku CD, bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Co więcej, możesz nawet użyć programu do umieszczenia swojej witryny na płycie CD i rozpowszechniania jej offline. Co więcej? Ponadto automatycznie pobiera preferowane witryny, a nawet zapisuje je codziennie, co tydzień lub co miesiąc.

Cena: dostępna bezpłatna wersja próbna; wersja pro dostępna za 39,95 USD

SurfOffline

Dzięki dostępnemu bezpłatnemu okresowi próbnemu SurfOffline jest jednym z najlepszych programów do pobierania witryn internetowych. To narzędzie jest szybkie i łatwe w obsłudze, a także umożliwia pobieranie pełnych witryn internetowych i stron internetowych na dysk twardy komputera. Posiada kilka naprawdę dynamicznych funkcji i łatwy w użyciu interfejs. Co więcej, pozwala użytkownikom dość szybko wspomnieć o ustawieniach pobierania strony internetowej.

Po pobraniu całej witryny program może być używany jako przeglądarka offline. Możesz użyć Kreatora eksportu, aby wyświetlić pobrane strony internetowe w innej przeglądarce. Możesz również replikować pobrane witryny internetowe do innych systemów za pomocą Kreatora, aby móc je później zobaczyć, a nawet tworzyć witryny internetowe, które można nagrać na dyskach CD lub DVD.

Może pobierać do 100 plików w tym samym czasie i do 400000 plików w jednym projekcie. A co najważniejsze, może pobrać całą witrynę, w tym obrazy, pliki audio, wideo i inne. Co więcej, może również pobierać strony internetowe i witryny internetowe chronione hasłem, takie jak z weryfikacją HTTP i FTP. Poza tym dzięki zintegrowanej przeglądarce oraz plikom cookie i sesjom, które umożliwiają pobieranie stron zaszyfrowanych hasłem.

Cena: zaczyna się od 39,95 $

GetLeft

GetLeft to kolejny zgrabny program do pobierania stron internetowych, który uzyskuje minimalną ilość wolnego miejsca w porównaniu z innymi programami z tej samej kategorii. Jest dostępny do bezpłatnego pobrania, który szybko pobiera wszystkie pliki z witryny internetowej do przeglądania w trybie offline. Interfejs jest dostępny w 13 językach i wymaga trochę nauki. Ale przy regularnym użytkowaniu i czasie staje się łatwiejszy w obsłudze.

Oprogramowanie pomaga zaoszczędzić czas, planując lub ponownie uruchamiając pobieranie. Co więcej, po prostu odzyskuje aktualizacje. Wszystko, co musisz zrobić, to odfiltrować ogromne pliki według typu lub jeden po drugim na mapie witryny przed rozpoczęciem pobierania i odpowiednio zaoszczędzić miejsce na dysku. Program jest idealny do pobierania małych plików lub stron internetowych o dowolnej pojedynczej wariancji.

Cena: bezpłatnie

NCollector Studio Lite

Jeśli szukasz wygodnego sposobu na pobranie ulubionych stron internetowych, najlepszym rozwiązaniem może być NCollector Studio Lite. Od opcji indeksowania dla określonych typów plików lub konwertowania strony internetowej do przeglądania w trybie offline do zwykłego pobierania witryny na komputer lokalny, oprogramowanie robi wszystko. Niezależnie od tego, czy chcesz go używać do celów zawodowych, czy osobistych, NCollector jest kompleksowym rozwiązaniem dla Twoich potrzeb.

Niezależnie od tego, czy chcesz surfować po Internecie w trybie offline podczas lotu, czy chcesz udostępnić witrynę demonstracyjną bez połączenia z Internetem, oprogramowanie pomaga w pobieraniu witryn internetowych w celu wygodnego przeglądania w trybie offline. Wszystkie linki do pobranych witryn internetowych są konwertowane na łącza lokalne. W ten sposób strony internetowe będą dostępne do przeglądania w trybie offline z lokalnego komputera.

Inna funkcja zwana robotem indeksującym witryny umożliwia przeszukiwanie witryny w poszukiwaniu linków związanych z plikami audio, wideo, obrazami i nie tylko. Umożliwia także pobieranie obrazów za pomocą głównych dostawców wyszukiwania, takich jak obrazy Google i Bing, które są wstępnie ustawione do pobierania żądanych obrazów. Co najważniejsze, możesz również pobrać całą witrynę internetową, korzystając z trybu lustrzanej witryny internetowej, który nie wprowadza żadnych zmian na komputerze lokalnym.

Cena: dostępna bezpłatna 30-dniowa wersja próbna; abonament zaczyna się od 2,95 $ / miesiąc

Pobieranie witryny (online)

Narzędzie do pobierania stron internetowych, jak to się nazywa, pomaga bez wysiłku pobrać wszystkie linki i zasoby dowolnej żądanej witryny. Program jest oparty na sieci WWW, więc nie trzeba go pobierać osobno ani konfigurować żadnego oprogramowania. Możesz zacząć korzystać z przeglądarki bezpośrednio na dowolnej platformie. Możesz łatwo korzystać z programu zawsze, gdy chcesz pobrać stronę internetową.

Oferuje szybki podgląd pobranej strony internetowej hostowanej na serwerach programu bez zajmowania miejsca na dysku komputera. Po wyświetleniu podglądu witryny można pobrać stronę internetową lub całą witrynę. Program jest niezwykle prosty i łatwy w użyciu. Jest wyposażony w zaawansowane funkcje, takie jak możliwość pobrania podkatalogu lub określonych stron ze strony internetowej.

Możliwość pobierania pojedynczych plików HTML i kopiowania ich na dysk twardy, konwertowanie wszystkich kodów źródłowych w plikach HTML lub pobieranie plików CSS i JavaScript w prostym folderze lub pobieranie obrazów to tylko niektóre z jego głównych funkcji.

Cena: bezpłatnie

WWW eXtractor

Jak sugeruje nazwa, eXtractor strony internetowej wyodrębnia lub pobiera całą witrynę lub określone strony zgodnie z wymaganiami. W ten sposób oszczędza Twój czas i wysiłek, który zwykle spędzasz na szukaniu informacji online przez wiele godzin. Po prostu pobierze witrynę lub określone treści na dysk twardy. Posiada pomocny interfejs i oddzielne ustawienia. Po pobraniu możesz przeglądać witrynę całkowicie offline w wybranym czasie i szybko przeglądać strony.

Jest wyposażony w zintegrowaną przeglądarkę, która umożliwia przeglądanie wszystkich witryn internetowych, które można pobrać i przeglądać offline. Website eXtractor może zmienić kody źródłowe HTML na powiązane nazwy, które pomogą Ci w wygodnym przeniesieniu szczegółów na CD ROM lub dowolny dysk twardy. Program oferuje również niesamowitą funkcję filtrowania, która pozwala wybierać dokumenty według nazw i typów, wstępnie konfigurować głębokość pobierania dla witryn internetowych i nie tylko.

Cena: zaczyna się od 29,95 $

Website Ripper Copier

Website Ripper Copier to bez wątpienia jeden z najłatwiejszych programów do pobierania witryn w tej kategorii, a także niezwykle potężne narzędzie. Wystarczy wpisać adres strony internetowej, a za pomocą kilku kliknięć możesz po prostu zrelaksować się i cieszyć się procesem. Dynamiczna aplikacja pobierze całą witrynę w ciągu kilku minut na dysk twardy komputera. Następnie możesz uzyskać dostęp do witryny w trybie offline, kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz.

Posiada prosty i łatwy w użyciu interfejs, który jest idealny nawet dla początkujących. Panel sterowania pomaga przez cały proces pobierania strony internetowej w ciągu kilku sekund. Chociaż umożliwia pobieranie tysięcy plików w jednym projekcie, możesz również pobierać je z ponad 50 połączeniami w tym samym czasie. Ponadto zapisuje dokumenty strony internetowej z opcją wznowienia, a także uruchamia nieskończone aplikacje do jednoczesnego pobierania stron internetowych. Od pobrania strony internetowej ze wszystkimi kodami źródłowymi po pobieranie obrazów, filmów, muzyki itp., Obsługę chronionych plików cookie i sesji, po klonowanie określonych części witryn internetowych za pomocą solidnych filtrów - istnieje wiele funkcji, których należy szukać.

Cena: dostępna bezpłatna wersja próbna; wersja pro zaczyna się od 49 $

Dostęp do Internetu jest obecnie warunkiem wstępnym, a dostęp do preferowanych witryn internetowych w przypadku braku połączenia z Internetem może być naprawdę trudny. Wtedy potrzebujesz najlepszego oprogramowania do pobierania stron internetowych, które może Cię uratować w takich sytuacjach. Po prostu pobierają całą witrynę lub żądane strony internetowe, aby uzyskać do nich dostęp w trybie offline, kiedykolwiek i gdziekolwiek chcesz. Więc wybierz jedną ze swoich opcji i nigdy nie zostań w tyle.