9 najlepszych anonimowych witryn do udostępniania plików: rejestracja nie jest wymagana

Udostępnianie plików nie ogranicza się już tylko do wiadomości e-mail lub plików zip i jest teraz raczej odwieczną koncepcją. Do dnia, kiedy myślimy o wysyłaniu plików do klientów lub współpracowników online, pierwszą metodą, którą pamiętasz, jest wysłanie ich pocztą elektroniczną! Fakt, że e-mail ma ograniczone możliwości wysyłania plików związane z rozmiarem pliku lub liczbą plików, które można wysłać jednorazowo, powoduje, że użytkownik czuje się bezradny.

Jednak dzięki usługom do przesyłania plików, takim jak Dysk Google, Dropbox będącym nośnikiem flag w kategorii i innych małych witrynach, które podejmują dodatkowe ryzyko, cała koncepcja udostępniania plików została zrewolucjonizowana. Ale jeśli w inny sposób myślisz o oferowaniu ogromnych danych za pośrednictwem pendrive'a zamiast podróżowania aż do klienta, zdecydowanie nie jest to świetny pomysł.

Podczas gdy większość usług przesyłania plików online wymaga zarejestrowania się i utworzenia konta, istnieje kilka witryn internetowych, które umożliwiają łatwe i anonimowe udostępnianie dużych plików . Dlatego dzisiaj stworzyliśmy listę najlepszych anonimowych usług przesyłania plików online, które są niezwykle łatwe w użyciu i całkowicie bezpłatne. Rzućmy więc okiem.

Firefox wyślij

Firefox Send - udostępnianie plików

Firefox send to usługa wysyłania plików z Mozilla Firefox. Umożliwia wysyłanie plików do 1 GB do dowolnego znajomego za pośrednictwem zaszyfrowanego łącza. Usługa ma tylko dwa ograniczenia. Odsyłacz wygasa po 24 godzinach, a plik zostaje zniszczony z serwera Mozilla po pobraniu go przez znajomego. Ale usługa jest bezpieczna, szybka i zaszyfrowana, a jeśli planujesz bezpiecznie wysłać duży plik do znajomego, jest to właściwy sposób.

Opneload.co

Prosty interfejs i łatwy w użyciu Openload.co to jedna z najczęściej odwiedzanych witryn do udostępniania plików na świecie. Jest to usługa oparta na reklamach, a zatem całkowicie darmowa. Pamiętaj tylko, aby włączyć blokowanie wyskakujących okienek w przeglądarce.

File Dropper

filedropper-anonymous

Jeśli szukasz domeny hostującej pliki, która umożliwia udostępnianie plików w mgnieniu oka bez rejestracji, File Dropper powinien być jednym z podstawowych wyborów. Wystarczy przesłać plik, kliknąć łącze udostępniania i powiększyć, gotowe! Możesz teraz skopiować łącze File Dropper lub kod osadzania i udostępniać swoje pliki komukolwiek, z kim chcesz, bez żadnych kosztów.

Ta strona internetowa oferuje swoim użytkownikom jedno z najprostszych rozwiązań jako alternatywę dla innych usług przesyłania plików premium, a mianowicie. Dysk Google, RapidShare lub Dropbox. Chociaż możesz zarejestrować się tutaj za darmo, uwielbiamy to, że umożliwia bezpłatne udostępnianie plików. Przesyłane pliki są zapisywane na zawsze, biorąc pod uwagę, że zostały pobrane. Są usuwane, jeśli nie zostaną pobrane nawet raz na 30 dni w przypadku anonimowego przesyłania, jednak w przypadku kont premium przesłane pliki pozostają na zawsze.

Co więcej, jeśli chodzi o udostępnianie anonimowe, dozwolony rozmiar wysyłania wynosi aż 5 GB i nie ma żadnych wskaźników odliczania, które mogłyby zakłócać proces udostępniania.

Ge.tt

Okay, więc jeśli chcesz udostępniać kolekcję zdjęć, a nie pojedynczo, Ge.tt jest odpowiednim narzędziem dla Ciebie. Jest to bezpłatne narzędzie internetowe, w którym można udostępniać pliki nawet bez zakładania konta. Aby ułatwić udostępnianie, możesz przeciągnąć i upuścić całą kolekcję zdjęć naraz, używając narzędzia.

Wygenerowany krótki link można udostępniać za pomocą poczty e-mail lub na kontach w sieciach społecznościowych, takich jak Twitter, Google Plus i Facebook. Twoi znajomi z mediów społecznościowych będą wtedy mogli przeglądać album ze zdjęciami, a nawet je pobierać.

Musisz tutaj wiedzieć, że udostępnione pliki będą dostępne tylko przez miesiąc (30 dni). Aby na zawsze udostępniać im pliki, musisz założyć konto w Ge.tt. Jeśli udostępniasz pliki anonimowo, otrzymujesz bezpłatne miejsce do 250 MB, podczas gdy z zarejestrowanym kontem możesz mieć więcej zabawy dzięki pamięci do 2 GB. Jeśli uważasz, że to za mało dla twoich zdjęć o stosunkowo wyższej rozdzielczości, z pewnością możesz zdecydować się na zapisanie większej ilości pamięci, która wynosi do 5 GB, 40 GB lub nawet 100 GB, jednak za rozsądną cenę.

Przenosimy

wetransfer

Jeśli chcesz udostępniać pliki anonimowo za darmo za pomocą narzędzia internetowego, które obsługuje proces, który jest łatwy jak spacer po ciastku, z pewnością jednym z takich narzędzi jest We Transfer. Nie tylko jest dostępny do bezpłatnego użytku, ale także oferuje niezwykle przyjazny dla użytkownika i łatwy do zrozumienia proces udostępniania plików bez konieczności rejestracji.

We Transfer umożliwia anonimowe udostępnianie plików za pomocą bezpiecznego procesu dla rozmiaru przesyłania do 2 GB. Chociaż udostępnianie plików jest niezwykle proste, zapewnia również pełną kontrolę nad procesem przesyłania. To narzędzie internetowe umożliwia bezproblemowe udostępnianie plików każdemu w dowolnym miejscu na świecie w dowolnym czasie.

Jeśli jednak szukasz większej przestrzeni dyskowej i dodatkowych funkcji, możesz wybrać opcję premium, w której musisz się zarejestrować i uiścić symboliczną opłatę. Umożliwi to przesyłanie plików do 20 GB lub dostosowywanie plików do pobrania i wiadomości e-mail. Ponadto możesz dodać hasła do niektórych poufnych plików, aby zachować prywatność i pozwolić na przechowywanie plików na zawsze, chyba że je usuniesz

Sendspace

sendspace-anpnymous-udostępnianie plików

Wysyłanie dużych plików nie jest już problemem, ponieważ masz Sendspace jako rozwiązanie online. To narzędzie internetowe pomaga bez wysiłku udostępniać duże pliki za pośrednictwem poczty e-mail do kontaktów. Chociaż możesz łatwo wysyłać pliki, możesz także odbierać, prowadzić rejestr, a nawet udostępniać duże pliki.

Mimo że witryna przesyła i wysyła pliki częściej niż milion razy w tygodniu, nadal traktują każdy z Twoich plików równie ważne i traktują je z taką samą dokładnością jak miliony innych.

Udostępnianie plików za pomocą Sendspace jest bezpłatne dla rozmiaru pliku do 300 MB, w którym można anonimowo udostępniać duże pliki, to znaczy, jeśli nie chcesz się rejestrować. Pliki, które udostępniasz, są przechowywane w witrynie przez maksymalnie 30 dni, po których są automatycznie usuwane, chyba że zdecydujesz się na ich wersje pro, które oferują dożywotnią pamięć, rozmiar wysyłania do 4 GB lub 10 GB, rozmiar wysyłania plików do 100 GB do 300 GB i szybkie pobieranie bez irytujących reklam.

Kupując wersję pro, z pewnością możesz przyspieszyć działanie dzięki większej wielkości przesyłanych plików i większej ilości miejsca na dane, bezpłatna wersja z pewnością zapewni Ci natychmiastowe rozwiązanie z anonimowością.

Zippyshare

Jedną z najlepszych darmowych usług do przesyłania plików w tej kategorii jest Zippyshare, która umożliwia udostępnianie plików online, a także ich przechowywanie, a wszystko to za darmo! Oferuje niezwykle prosty proces udostępniania poprzez przeciąganie i upuszczanie lub przeglądanie i przesyłanie plików. Fakt, że jest w 100% darmowy, bez ograniczeń pobierania do 200 MB na plik, można go pobrać w dowolnym miejscu i jest bardzo przyjazny dla użytkownika, czyni go jednym z najpopularniejszych narzędzi do udostępniania plików w swoich ligach.

To, co uwielbiamy w Zippyshare, to to, że oferuje nieograniczoną przestrzeń dyskową i możesz łatwo udostępniać pliki swoim kontaktom bez nawet rejestracji. Daje Ci również opcję przesyłania plików w trybie prywatnym, na wypadek gdybyś nie chciał, aby były one widoczne dla wszystkich. Darmowa wersja zawiera stary program do przesyłania HTML jako narzędzie do przesyłania, jednak w przypadku nowego narzędzia możesz się zarejestrować.

Ponadto wszystkie pliki, które udostępnisz anonimowo, będą przechowywane w narzędziu przez maksymalnie 30 dni, po upływie których są automatycznie usuwane w przypadku braku jakiejkolwiek aktywności.

Tinyupload

Aby skorzystać z tego szybkiego i łatwego rozwiązania do anonimowego udostępniania plików, które jest bezpłatne na całe życie, z pewnością możesz skorzystać z tego niezwykle prostego narzędzia internetowego Tinyupload. Nie ma się nad czym zastanawiać, ponieważ sama strona docelowa oferuje narzędzie do przesyłania, w którym można przeglądać i dodawać pliki. Jedną z dodatkowych, ale opcjonalnych funkcji, które oferuje tutaj, jest to, że możesz dodać opis przesłanego pliku przed wysłaniem go do swoich kontaktów.

Podczas gdy testowaliśmy to, możemy śmiało powiedzieć, że prędkość wysyłania jest całkiem dobra w swojej lidze. Następnie Tinyupload generuje dwa skróty do twojego pliku, z których jeden służy do pobrania, a drugi do usunięcia pliku, jeśli chcesz (funkcja niedostępna w niektórych innych bezpłatnych narzędziach do udostępniania plików). Chociaż przesyłanie plików i udostępnianie ich w ciągu kilku minut jest tak łatwe, należy pamiętać, że rozmiar pliku jest ograniczony do 50 MB na plik.

Tak więc, mimo że mówi, że nie ma ograniczeń pobierania ani wysyłania, przy tym ograniczeniu rozmiaru pliku do 50 MB jasne jest, że raczej tak. Co więcej, Tinyupload przechowuje pobrane pliki na zawsze bez żadnych opłat.

Dropcanvas

Nie może być łatwiejsze niż to, gdy strona główna wyświetla stronę, która po prostu prosi o upuszczenie plików, a nie inne bzdury. Jesteśmy już zakochani w tym niezwykle prostym narzędziu, w którym wystarczy upuścić plik i to wszystko. Gdy widzisz, że strona jest odświeżana za każdym razem, gdy upuszczasz plik, zyskujesz większe zaufanie do tego nowo utworzonego narzędzia internetowego do udostępniania plików.

Zaraz po dodaniu pliku natychmiast generuje krótki kod, który możesz udostępnić swoim współpracownikom lub klientom. Chociaż z pewnością możesz założyć konto, możesz również anonimowo korzystać z tego narzędzia całkowicie bezpłatnie dla plików o rozmiarze do 1 GB, co jest przyzwoitą ofertą w porównaniu z innymi narzędziami w lidze.

W międzyczasie Twoi znajomi online, którzy mają dostęp do dodanych przez Ciebie plików, mogą je nawet pobrać. Podczas wybierania pliku do pobrania Dropcanvas automatycznie skraca wybrane pliki, aby zmniejszyć obciążenie pliku. Z drugiej strony opcja edycji, którą widzisz w narzędziu oznacza, że ​​możesz dodawać lub usuwać z niego pliki i nie jest to opcja edycji zdjęć.

Jednak dobrze jest wiedzieć, że nawet bez rejestracji lub rejestracji konta możesz przesyłać nieograniczoną liczbę plików, a nawet je przechowywać, mimo że rozmiar pliku jest ograniczony do 5 GB na płótno. Kanwa to znacznik przypisany do albumu lub folderu zbiorczego, więc jeśli chcesz śledzić każde płótno, możesz utworzyć bezpłatne konto, rejestrując się.

Dlatego jeśli szczególnie chcesz udostępniać pliki muzyczne lub pliki wideo o dużym rozmiarze, Dropcanvas może z łatwością być najlepszym rozwiązaniem.