Udostępnij swój Internet w systemie Windows za pomocą kabla USB telefonu z systemem Android

Jak udostępniać Internet w systemie Windows za pomocą telefonu z systemem Android za pomocą kabla USB VIA: - Zastanawiasz się, czy można przeglądać Internet bez WiFi lub danych mobilnych? Tak to mozliwe. Jeśli Twój komputer ma połączenie z Internetem, możesz udostępnić go urządzeniu z systemem Android za pomocą portu USB i kabla USB. Brzmi nieźle? Czytaj dalej, ten post jest dla Ciebie.

Zobacz też: Jak utworzyć hotspot Wi-Fi w systemie Windows 1o i używać go na telefonie komórkowym

KROK 1

  • Przede wszystkim podłącz telefon z Androidem do komputera przez port USB. Telefon zostanie podłączony automatycznie w trybie Tylko ładowanie przez USB . Po prostu kliknij powiadomienie, jak pokazano na zrzucie ekranu. Spowoduje to otwarcie innych opcji połączenia USB z komputerem .

1 ładowanie

KROK 2

  • Znajdź sekcję o nazwie CONNECT AS w sekcji Połączenie USB z komputerem . Teraz zaznacz przycisk radiowy odpowiadający opcji pamięci USB , jak pokazano na zrzucie ekranu.

2usbStorage

KROK 3

  • Gdy skończysz, uruchom ekran Ustawienia w telefonie z systemem Android. Jak następnie, kliknij opcję Więcej w sekcji BEZPRZEWODOWE I SIECI, jak pokazano.

3więcej

KROK 4

  • Teraz znajdź opcję o nazwie Internet USB w sekcji Sieci zwykłe i bezprzewodowe i kliknij ją.

4usbInternet

KROK 5

  • Wybierz wersję systemu PC z rozwijanego menu. Gdy skończysz, kliknij przycisk Dalej u dołu ekranu.

5pcVersion

KROK 6

  • Teraz musisz otworzyć centrum sieciowe na swoim komputerze, jak pokazano na zrzucie ekranu. Zlokalizuj i kliknij prawym przyciskiem myszy sieć, którą chcesz udostępnić swojemu urządzeniu z Androidem za pomocą kabla USB. Z opcji, które zostaną rozwinięte, kliknij opcję Status lub opcję Właściwości .

6status

KROK 7

  • Otworzy się nowe okno o nazwie Stan połączenia sieci bezprzewodowej . Musisz zlokalizować i kliknąć przycisk o nazwie Właściwości .

7 właściwości

KROK 8

  • Gdy otworzy się okno Właściwości połączenia sieci bezprzewodowej , kliknij kartę Udostępnianie i zaznacz pole wyboru Zezwalaj innym użytkownikom sieci na łączenie się przez połączenie internetowe tego komputera . Gdy skończysz, po prostu kliknij przycisk OK .

8sharing

KROK 9

  • Wróćmy teraz do twojego telefonu z Androidem od miejsca, w którym skończyliśmy. Po prostu kliknij przycisk Gotowe u dołu ekranu telefonu.

9done

KROK 10

  • Tutaj jesteś! Twój telefon jest teraz przystosowany do przeglądania Internetu przy użyciu połączenia internetowego komputera.

10 połączonych

Wypróbuj tę sztuczkę już dziś. Po prostu wyłącz Wi-Fi lub dane mobilne i uzyskaj dostęp do dowolnej strony internetowej za pomocą kabla USB, aby bawić znajomych. Mam nadzieję, że artykuł okazał się przydatny.