Top 20 stron internetowych z bezpłatnym oprogramowaniem do pobrania na Ziemi

Top 20 stron internetowych z najlepszymi darmowymi programami do pobrania w celu pobrania darmowych programów: - Komputer, który jest najczęściej używanym gadżetem w ostatnich latach, zwiększył zapotrzebowanie na różnego rodzaju oprogramowanie do różnych działań. Musimy pobrać oprogramowanie z jakiegoś lub innego powodu, dlatego firmy produkujące oprogramowanie od czasu do czasu wymyślają różne typy oprogramowania. Te programy są opracowywane przez jednych z najlepszych programistów i programistów, którzy projektują je zgodnie z naszymi potrzebami i są dostępne do pobrania online.

Jednak w Internecie dostępnych jest tysiące takich programów i znalezienie odpowiedniego oprogramowania, które odpowiada Twoim potrzebom, staje się naprawdę trudne. To wtedy potrzebujesz witryn pobierania oprogramowania, które pomogą Ci zidentyfikować ten na podstawie Twoich wymagań. Witryny te nie tylko przechowują linki do pobierania oprogramowania 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu na swoich serwerach, ale także umieszczają je w taki sposób, abyś mógł łatwo znaleźć oprogramowanie, którego szukasz.

Zobacz też : 45 najpopularniejszych darmowych programów typu Open Source

Ponadto za każdym razem, gdy pobierasz jakiekolwiek oprogramowanie z jednej z tych witryn, skanuje ono program, który pobierasz, i usuwa wszelkie złośliwe oprogramowanie lub wirusy. Dodatkowym atutem jest to, że prawie wszystkie witryny mają aktywną społeczność użytkowników, dlatego możesz również przeglądać ich opinie i recenzje.

najpopularniejsze-strony-pobierania

Obecnie istnieje wiele witryn pobierania oprogramowania, z których można pobrać żądane oprogramowanie, jednak wiele z nich wymaga zarejestrowania się i zakupu wersji premium oraz poproszenia o podanie danych karty kredytowej lub PayPal, aby przejść dalej. Niektóre z nich zawierają nawet oprogramowanie szpiegujące i uszkodzone pliki, które mogą nawet nie zostać zeskanowane, a tym samym spowodować uszkodzenie komputera.

Dlatego dzisiaj przygotowaliśmy obszerną listę witryn do pobierania bezpłatnego oprogramowania, które nie tylko zawierają szeroką gamę wysokiej jakości oprogramowania i można je bezpiecznie pobrać, ale także są łatwe w użyciu.

Pobieranie Cnet

cnet-min

Cnet Download lub Download.com nie wymaga wprowadzenia w kategorii pobierania oprogramowania. Jeśli szukasz bezpłatnego oprogramowania do pobrania, jest to pierwsza witryna, która przychodzi Ci do głowy. Jest to katalog internetowy do pobierania oprogramowania, który oferuje pełną listę wszystkich typów oprogramowania, a także jest jednym z najstarszych w swoim rodzaju.

Zawiera ponad 100 000 bezpłatnych programów, programów typu shareware i próbnych pobrań. Pliki do pobrania są zwykle oceniane i sprawdzane przez redaktorów i zawierają krótkie opisy oprogramowania przez wydawcę. Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, nawet możesz pisać recenzje i oceniać produkt.

Kompatybilność: Windows, Mac, Linux, iOS i Android

Strona internetowa: download.cnet.com/windows/

Softpedia

Softpedia-min

Inną popularną witryną w swojej kategorii jest Softpedia, która nie tylko umożliwia pobranie ulubionego bezpłatnego oprogramowania, ale także pozwala uzyskać więcej informacji na jego temat, a nawet recenzje. Został uruchomiony w 2001 roku i jest bardziej internetową encyklopedią, która pomaga szukać skutecznych rozwiązań i umożliwia pobieranie dowolnego rodzaju bezpłatnego oprogramowania.

To nie wszystko, ponieważ Softpedia oferuje również najlepszą kolekcję gier na PC oraz szeroką gamę dużych i mini gier dla dzieci, które można pobrać w ciągu kilku minut. Możesz także pobrać oprogramowanie z zewnętrznego lustra, które jest wystarczająco bezpieczne. Ogólnie rzecz biorąc, Softpedia to dobrze znana, wiarygodna i bezpieczna opcja pobierania bezpłatnego oprogramowania.

Kompatybilność: Windows, Mac, Linux, Mobile, Internet

Strona internetowa: //www.softpedia.com/

Softonic

softonic-min

Uruchomiona przez Tomasa Diago w 1997 roku jest jedną z najpopularniejszych stron internetowych do pobierania bezpłatnego oprogramowania. Zapewnia szeroki wybór oprogramowania i oferuje opcję pobierania z serwera lustrzanego. Z dwóch łączy lustrzanych wymienionych w witrynie należy wybrać jedno, aby pobrać żądane oprogramowanie. Ostateczne pobieranie odbywa się za pośrednictwem programu do pobierania Softonic, który jest szybki i bezpieczny.

Witryna ma teraz blog, który zawiera wszystkie najnowsze aktualizacje technologii. Zawiera również forum pytań i odpowiedzi, na którym można zadawać pytania dotyczące dowolnego oprogramowania lub aplikacji mobilnej.

Kompatybilność: Windows / Linux / Mac / iOS / Android / Windows Phone / Blackberry / Symbian / Java2ME

Strona internetowa: //en.softonic.com/

Brothersoft

Brothersoft-min

Uruchomiona w 2002 roku i jedna z najczęściej odwiedzanych stron internetowych; Brothersoft oferuje ponad 200000 bezpłatnych programów do pobrania, w tym widżety, przeglądarki, narzędzia, sterowniki, skrypty, aplikacje mobilne, tapety i gry wideo. Nawet Brothersoft umożliwia pobieranie oprogramowania z łącza lustrzanego, z których jeden jest przeznaczony dla Stanów Zjednoczonych, a drugi to globalna sieć CDN.

Chociaż masz możliwość pobrania oprogramowania przez bezpośrednie łącze pobierania, w przypadku większych programów należy pobrać program Brothersoft Downloader.

Kompatybilność: Windows / Mac / Android / iOS / Windows Phone 8

Strona internetowa: //www.brothersoft.com/

Sourceforge

sourceforge.netSourceForge - pobieraj, rozwijaj i publikuj bezpłatne oprogramowanie typu open source

Jeśli jesteś początkującym w procesie pobierania oprogramowania lub nawet jesteś ekspertem, sourceforge z pewnością pomoże Ci z szeroką gamą narzędzi. Wszystko jest dobrze zorganizowane w prostym interfejsie, który jest oferowany przez większość plików oprogramowania. Szczegółowe informacje o oprogramowaniu ułatwiają zrozumienie. Z drugiej strony istnieje wiele plików, które nie wprowadzają żadnych zmian, aby je zastosować.

Jakość udostępnianego do pobrania oprogramowania jest sprawdzana jeszcze przed opublikowaniem. W związku z tym witryna zapewnia bezpieczne pobieranie każdego programu bez złośliwego oprogramowania ani wirusów. Jeśli potrzebujesz pomocy dotyczącej problemów z komputerem lub oprogramowaniem, możesz po prostu omówić swoje obawy ze społecznością użytkowników SourceForge, która zapewnia doskonałe wsparcie.

Witryna : //sourceforge.net/

Filehippo

www.filehippo.com (1)

Od oprogramowania open source po oprogramowanie freeware, a nawet shareware, Filehippo oferuje to wszystko. Uruchomiony w 2004 r. Jest katalogiem oprogramowania online, który oferuje bezpłatne oprogramowanie dla systemu Windows. Mają również własne oprogramowanie, takie jak narzędzie do sprawdzania aktualizacji Filehippo, które sprawdza komputer pod kątem dowolnego wstępnie zainstalowanego oprogramowania z witryny Filehippo i zaleca najnowsze dostępne aktualizacje.

Aktualizowanie oprogramowania komputera w regularnych odstępach czasu jest niezwykle ważne, a narzędzie do sprawdzania aktualizacji pomaga dokładnie w tym. Z drugiej strony witryna ma prosty układ, który jest łatwy do zrozumienia i nawigacji, co ułatwia wyszukiwanie oprogramowania i pobieranie.

Kompatybilność: Windows, Mac

Strona internetowa: //www.filehippo.com/

Informer oprogramowania

software.informer.com

Software Informer to całkiem nowa strona w lidze, która zawiera sporą liczbę programów spełniających Twoje wymagania dotyczące pobierania. Mimo że nie jest tak duży jak inne witryny do pobierania oprogramowania, ale dzięki najwyższej jakości oferowanemu oprogramowaniu i dzięki regularnym aktualizacjom jest zaliczany do najbardziej zaufanych witryn do pobierania bezpłatnego oprogramowania.

Co więcej, pobieranie aplikacji z Software Informer jest wyjątkowo bezpieczne, ponieważ przed pobraniem skanuje plik w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania i zezwala tylko na te, które są czyste.

Soft32

Jedna z głównych witryn do pobierania oprogramowania, Soft32 umożliwia pobieranie nawet bezpłatnych rzeczy. Witryna internetowa jest dobrze zorganizowana i zawiera listę programów w uporządkowany sposób, aby umożliwić łatwe wyszukiwanie. Sortuje programy według typu systemu operacyjnego, dzięki czemu wyszukiwanie i pobieranie żądanego oprogramowania jest jeszcze łatwiejsze. Jednak wyskakujące okienka reklam są naprawdę rozpraszające.

Zawiera około 87587 programów i zapewnia forum dyskusyjne Windows dotyczące wszelkich problemów związanych z systemem operacyjnym Windows. Oferuje pobieranie oprogramowania z prawie wszystkich kategorii, a proces pobierania jest dość szybki, biorąc pod uwagę, że dzieje się to z ich własnego downloadera.

Kompatybilność: Windows, Mac, Linux, Mobile, iPhone

Witryna internetowa: www.soft32.com

Freewarefiles

www.freewarefiles.com

Jak sama nazwa wskazuje, Freewarefiles to witryna oferująca bezpłatne oprogramowanie. Zawiera również listę oprogramowania open source. Oferuje ponad 15800 bezpłatnych programów, które można pobrać z ich strony internetowej. Jest to dobrze zorganizowana witryna, w której wszystkie programy są podzielone na kategorie, co ułatwia znalezienie tego, który chcesz pobrać.

Od oprogramowania antywirusowego, gier po audio, a nawet filmy - witryna zawiera listę wszelkiego rodzaju oprogramowania.

Zgodność: Windows 2000 / XP / 2003 / Vista / 7/8/10

Witryna: //www.freewarefiles.com/

SnapFiles.com

www.snapfiles.com

Uruchomiony w 1997 r. SnapFiles to jedna z innych witryn, które są obecne w branży od dłuższego czasu i są równie popularne jak inne najlepsze witryny pobierania oprogramowania w tej kategorii. Wcześniej nosił nazwę WebAttack i zawiera szeroką gamę programów do pobrania. Zmiana nazwy była sprytnym posunięciem, biorąc pod uwagę, że WebAttack wydawał się czymś naprawdę znużonym!

Nadal możesz uzyskać dostęp do witryny WebAttack.com, która przekierowuje do SnapFiles, skąd możesz pobierać programy za pomocą bezpośrednich linków do pobierania ze źródła zewnętrznego. Umożliwia również umieszczenie oprogramowania na stronie internetowej. SnapFiles ma łatwy do zrozumienia i łatwy w nawigacji interfejs dla Twojej wygody.

Zgodność:

Witryna: www.snapfiles.com

Filehorse

www.filehorse.com

Filehorse to jedna z najpopularniejszych witryn do pobierania oprogramowania, która oferuje pobieranie bezpłatnych programów na komputer z systemem Windows. Jest klasyfikowany jako witryna internetowa oferująca bezpłatne programy dla systemu operacyjnego Windows. Ma schludny interfejs, który wyświetla wszystkie programy w jasno zdefiniowanych kategoriach.

Programy są oznaczone dużymi kolorowymi ikonami, które ułatwiają użytkownikom wyszukiwanie i pobieranie. Możesz także pobrać najnowsze oprogramowanie wymienione w sekcji „Najnowsze wersje oprogramowania”, a także w sekcji „Najpopularniejsze pliki do pobrania”.

Kompatybilność: Windows, Mac, Internet

Strona internetowa: //www.filehorse.com/

Pliki do pobrania ZDNet

telefon-min

ZDNet Downloads zawiera największą kolekcję oprogramowania do pobrania, która obejmuje oprogramowanie dla większości platform. Jeśli szukasz oprogramowania technicznego, nie ma lepszego miejsca niż katalog oprogramowania na tej stronie. ZDNet prezentuje pobieranie zarówno freeware, jak i shareware.

Jest to łatwa w użyciu strona internetowa, która kategoryzuje treści w celu lepszego zrozumienia użytkowników. Umożliwia zawężenie wyszukiwania według wymagań, takich jak cena, bezpłatna, bezpłatna próba i zakup. Poza tym możesz również przeszukiwać swoje bezpłatne oprogramowanie na podstawie kategorii.

Kompatybilność: Windows, Mac, iOS i Android

Strona internetowa: //downloads.zdnet.com/

FileCluster

www.filecluster.com

FileCluster należy do nowszej generacji witryn pobierania oprogramowania. Funkcjonuje od 2006 roku, dostarcza użytkownikom najnowsze i zaktualizowane oprogramowanie. Możesz pobrać oprogramowanie freeware i shareware ze strony internetowej. FileCluster zawiera również kolekcję motywów dla WordPress i najnowsze wiadomości na temat organizacji oprogramowania.

Kompatybilność: Windows XP, Vista, Windows 7 i Windows 8

Witryna internetowa: //www.filecluster.com/

Freedownloadcenter.com

www.freedownloadscenter.com

Założona w 2001 roku Freedownloadcenter.com to kolejna witryna pobierania oprogramowania, która ma stary interfejs. Ta witryna oferuje zarówno bezpłatne programy, jak i shareware, które można pobrać zgodnie z wymaganiami. Interfejs jest dość prosty, a programy są odpowiednio podzielone na kategorie, abyś mógł łatwo zidentyfikować żądane oprogramowanie, a następnie pobrać.

Kompatybilność: Windows, Linux, przeglądarka internetowa

Witryna: //www.freedownloadscenter.com/

Pobierz3k

Jeśli Twój komputer działa w systemie operacyjnym Windows lub Mac, Download3000 jest właściwym miejscem, w którym możesz uzyskać większość pożądanych bezpłatnych programów. Najlepsze jest to, że możesz również przeglądać recenzje oprogramowania przed ich pobraniem, a także recenzje gadżetów, które są dodatkiem.

Możesz przeszukiwać oprogramowanie na podstawie kategorii, odnosić się do najczęściej pobieranych plików, a nawet przeglądać powiązane wiadomości lub aktualizacje. Możesz pobrać bezpłatne oprogramowanie z większości kategorii.

Kompatybilność: Windows, Mac

Tucows

www.tucows.com

Tucows to kolejna witryna internetowa dla weteranów, która powstała w 1994 roku i jest popularna od samego początku. Witryna oferuje pobieranie oprogramowania, z którego większość jest bezpłatna dla komputerów stacjonarnych, a także dla platform mobilnych i tabletów. Jest to pierwszy rejestrator domen certyfikowany przez ICANN.

Możesz pobrać oprogramowanie freeware lub shareware z szerokiej kolekcji, podczas gdy pobieranie jest wyjątkowo bezpieczne i nie zawiera złośliwego oprogramowania ani wirusów.

Zgodność: Windows, Unix lub Mac O

Strona internetowa: //www.tucows.com/

Open Source Mac

opensourcemac.org

Jak sama nazwa wskazuje, Open Source Mac zawiera prostą kolekcję oprogramowania open source dla systemu Mac OS X. Podczas gdy większość witryn do pobierania oprogramowania koncentruje się głównie na systemie operacyjnym Windows, Open Source Mac oferuje najlepszą kolekcję oprogramowania open source i bezpłatnego oprogramowania dla tych, którzy mają Mac OS X.

Najlepsze w tej witrynie jest to, że nie skupia się ona na wymienieniu jakiegokolwiek lub całego oprogramowania open source, ale raczej oferuje najlepsze strony internetowe, które mają najlepsze funkcje, są łatwe w nawigacji i najważniejsze.

Zgodność: Mac OS X

Strona internetowa: //opensourcemac.org/

Oprogramowanie Open Source dla iPhone'a

Open Source iPhone Software to witryna zawierająca listę najlepszych programów typu open source dla Twojego iPhone'a. Tak więc, jak twierdzi, że nawet jeśli iPhone OS może być bezczynny lub niefunkcjonalny, wolne i otwarte oprogramowanie będzie nadal działać. Od publikacji, materiałów źródłowych, muzyki i gier po rozrywkę, narzędzia, hacki na iPhone'a i deweloperów - masz darmowe i otwarte oprogramowanie iPhone'a dla prawie wszystkich kategorii na liście.

Kompatybilność: iPhone

Witryna internetowa: //opensourceiphonesoftware.com/