13 najlepszych programów do zmiany głosu dla systemu Windows 10 w 2020 roku

Niezależnie od tego, czy chodzi o zmianę wieku na podstawie twarzy, czy głosu, efekty są zabawne. Modyfikacja twojego głosu to jeden z takich fajnych cyfrowych wynalazków, który pozwala ci bawić się psikusami z przyjaciółmi w czasie rzeczywistym. Możesz także ukryć swój głos, aby pozostać anonimowym, na przykład jako dżokej radiowy, lub zmodyfikować głos w przypadku lektora do filmów i filmów reklamowych.

Wszystko to jest możliwe dzięki dobrej jakości oprogramowaniu do zmiany głosu, które jest obecnie bardzo popularne. Programy te wykorzystują aplikacje do połączeń, aby zmienić Twój głos, dzięki czemu cała interakcja podczas rozmowy jest zabawna i zabawna. Dzięki tym aplikacjom możesz się nieźle bawić - od zmiany głosu w celu dopasowania do postaci z kreskówek lub robota po udawanie celebryty lub polityka.

Oto niektóre z najlepszych programów do zmiany głosu, które mogą pomóc w tworzeniu i ukrywaniu głosu dla zabawy.

Voxal

Voxal Voice Changer

Jest to prosty, ale potężny program, który pozwala zmieniać, modyfikować lub kamuflować swój głos w dowolnej aplikacji lub grze głosowej. Gra lub aplikacja powinna używać mikrofonu, który przenosi ją na inny poziom rozrywki.

Cechy :

 • Oferuje szeroką gamę opcji zmiany głosu, w tym kosmitów, kobiet lub postaci z kreskówek dla radia, internetu, podkładów głosowych, gier wideo i nie tylko.
 • Pozwala na zastosowanie efektów do bieżących plików, a także w czasie rzeczywistym w obecności mikrofonu lub innego trybu wejścia audio.
 • Zapewnia opcję przesyłania i przechowywania serii efektów zmian głosu.
 • Oferuje szeroką gamę spersonalizowanych efektów głosowych, możliwość tworzenia głosów dla postaci z audiobooków oraz pozwala na słyszenie efektów w czasie rzeczywistym poprzez podłączenie zmiany głosu do głośników.

Co więcej, ma prosty i responsywny interfejs, zużywa minimalną ilość miejsca na procesor i jest kompatybilny ze wszystkimi aktualnymi grami i aplikacjami.

Cena: dostępna bezpłatna wersja próbna; Plany zaczynają się od 12,99 USD za nieograniczone korzystanie.

Nexmo

To rozwiązanie zmieniające głos umożliwia personalizację połączeń telefonicznych, oferując dane i warunki, zarówno w Twoim zasięgu, jak i dla Ciebie. Ta globalna sieć operatorów o wysokim standardzie znana jest z innowacyjnych, uproszczonych i skalowalnych funkcji głosowych.

Cechy :

 • Synchronizuje się bez wysiłku i żyje na przykład z zewnętrznymi dealerami, którzy pracują na sztucznej inteligencji.
 • Oferuje lepsze wyniki biznesowe, umożliwiając prowadzenie rozmów przez VoIP i sieć telefoniczną.
 • Zapewnia większą elastyczność dzięki szeregowi działań JSON, które pomagają zarządzać przebiegiem połączeń za pośrednictwem interfejsu Voice API.
 • Pozwala organizować konferencje audio za pomocą zaledwie kilku kodów.
 • Oferuje spersonalizowane wrażenia w oparciu o to, czy dotrzesz do żywej osoby, czy wiadomości głosowej.

Wśród innych głównych funkcji jest możliwość synchronizacji zapisanych nagrań rozmów z wybranymi przez Ciebie narzędziami procesowymi, mówienie do dzwoniących w różnych językach, płynne przesyłanie strumieniowe audio zapisanych mediów lub możliwość nagrywania do 32 członków połączenia.

Cena: dostępna bezpłatna wersja próbna; Ceny zaczynają się od 0,0075 USD / wiadomość.

Voicemod

VoicemodJest to jedno z najlepszych programów do zmiany głosu na liście, które umożliwia zmianę głosu w czasie rzeczywistym w grach online.

Cechy :

 • To proste oprogramowanie do przekształcania głosu online, które pomaga zmienić Twój głos na kobiecy, robota itp.
 • Działa również doskonale w grach, czatach online i płynnie synchronizuje się z programowalnymi urządzeniami do przesyłania strumieniowego innych firm.
 • Pozwala na używanie zabawnych dźwięków (format MP3 lub WAV), takich jak dźwięki memów lub trolli, i przypisuje im skróty klawiszowe.

A co najważniejsze, współpracuje z niektórymi z najpopularniejszych gier i aplikacji, w tym PUBG, Discord, Skype czy VRChat.

Cena: za darmo

Hero Voicer - zmieniacz głosu

Hero Voice Changer

Jeśli szukasz zabawy, ten zmieniacz głosu jest właśnie tym, czego potrzebujesz. Zmienia Twój głos w taki sposób, że brzmi zupełnie inaczej podczas połączenia, dlatego dzwoni do żartów na inny poziom.

Cechy :

 • Oferuje wiele różnych głosów dla zabawy, na przykład możesz brzmieć jak robot lub obcy.
 • Zmienia wysokość twojego głosu, dzięki czemu brzmi jak mężczyzna lub kobieta i inni.
 • Umożliwia dodanie efektów dźwiękowych w tle, takich jak hałas uliczny, burza itp.
 • Oferuje około 12 rodzajów głosów i efektów dźwiękowych, które można również łączyć.
 • Umożliwia dodanie własnego głosu poprzez miksowanie i importowanie nowych głosów.

Co więcej, możesz wybrać głos jednym kliknięciem, zarządzać swoimi głosami, oferuje łatwy w użyciu interfejs i nie tylko.

Cena: za darmo

Clownfish Voice Changer

Clownfish Voice Changer

Jest to wszechstronne oprogramowanie do zmiany głosu, które umożliwia przekształcanie głosu w prawie wszystkich popularnych aplikacjach, takich jak Hangouts, Ventrilo, Discord, Skype, Steam i tak dalej. Musi być zainstalowany jako dodatek do aplikacji, więc musisz zezwolić mu na dostęp do mikrofonu systemowego lub innego obsługiwanego urządzenia audio.

Cechy :

 • Łatwa w użyciu i prosta aplikacja, która współpracuje z różnymi aplikacjami do czatu, a także z wiadomościami wideo.
 • Automatycznie synchronizuje się z konsolą platformy, na której komunikujesz się za pomocą głosu.
 • Posiada prosty interfejs z nominalnymi funkcjami, który działa zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów.
 • Od robota, przez dźwięk dziecka po ciszę, mutację, płeć itp., Oferuje wszystkie parametry dźwięku dla zmieniacza głosu.

Technologia wirtualnego studia z wieloma wtyczkami, opcja zapisania nowego głosu w innym pliku lub formacie lub kompatybilność ze wszystkimi głównymi formatami audio to tylko niektóre z jego innych ważnych funkcji.

Cena: za darmo.

MorphVox

Jest to wysokiej jakości zmieniacz głosu, który modyfikuje Twój głos online, a także tyłek w grach online. W połączeniu z najwyższej klasy technologią do nauki głosu, jakości dźwięku i eliminacji szumów tła, zapewnia użytkownikom wspaniałe wrażenia.

Cechy :

 • Pozwala modyfikować głosy tak bardzo, jak to tylko możliwe, aby generować więcej takich miksów.
 • Przekształca go w płytę rezonansową z klawiszami skrótu, które generują bębny i dźwięki pierdzenia.
 • Umożliwia dodanie dźwięku w tle podczas rozmowy.

Doskonała cicha eliminacja szumów tła lub zmiana głosu w celu przypominania postaci w grze to tylko niektóre z jego innych ważnych cech.

Cena: wyceniony na 39,99 USD

Zmieniacz głosu AV

To kolejne świetne oprogramowanie do zmiany głosu, które pozwala robić wszystko z głosem lub dowolnym innym głosem. Od manipulowania głosem lub nagrywaniem po cięcie lub mieszanie, możesz dostosować swój głos lub dowolny plik dźwiękowy na żywo, a także edytować przebieg.

Cechy :

 • Edytor głosu umożliwia edycję i dodawanie efektów, aby ozdobić plik głosowy ze zmienionym głosem dokładnie według własnych potrzeb.
 • Oferuje szereg najnowocześniejszych efektów głosowych i filtrów.
 • Zapewnia rozszerzone funkcje, takie jak znaki głosowe, ulepszanie głosu i inne.
 • Umożliwia nagrywanie za pomocą mikrofonu lub nagrywanie dowolnego dźwięku z radia internetowego, komunikatorów internetowych itp.

Wśród innych głównych funkcji jest możliwość jednoczesnego modyfikowania wsadowych plików głosowych, wybierania spośród ponad stu pseudonimów, analizy głosów, możliwości łączenia głosów parodii, opcji szybkiego importowania głosu innej osoby lub definiowania globalnych skrótów klawiszowych dla najczęściej używanych funkcji.

Cena: Bezpłatna wersja próbna; Pełna licencja kosztuje 59,97 USD.

IVoice

To kolejny zmieniacz głosu, który pozwala ci się dobrze bawić zmienionym głosem. Od nagrywania głosu lub dodawania efektów do opcji udostępniania ich znajomym, oferuje wiele rozrywki za darmo.

Cechy :

 • Umożliwia także zmianę głosu bezpośrednio z Whatsapp z efektami takimi jak robot, dziecko, normalny, potwór, hel i inne.
 • Oferuje opcję zapisywania nagrań, ustawiania zmienionego pliku głosowego jako dzwonka i ustawiania pliku jako dźwięku powiadomienia telefonu.
 • Działa z innymi aplikacjami, takimi jak narzędzia do strumieniowego przesyłania dźwięku, narzędzia VoIP, pokoje rozmów w grze i nie tylko.

Dodatkowo na zaawansowanych poziomach może również porównywać dwa różne głosy, oferuje wsparcie dla twórców filmów, modyfikuje głos w czasie rzeczywistym, tworzy głos parodii i wiele więcej.

Cena: za darmo.

Zmieniacz głosu All-in-One

Zmiana głosu w rozmowach to nie tylko pomysł. Ta aplikacja umożliwia efektywne dostosowywanie głosu zarówno w rozmowach głosowych, jak i wideo. Niezależnie od tego, czy chcesz ukryć swoją tożsamość, czy też chcesz robić figle z dziećmi lub przyjaciółmi, to oprogramowanie jest bardzo przydatne.

Cechy :

 • Łatwy w obsłudze i łatwy w konfiguracji.
 • Pozwala na testowanie różnych efektów zmiany głosu tak długo, jak chcesz.
 • Oferuje opcję wygodnego sterowania użytecznym suwakiem w celu modyfikacji wysokości i efektu.
 • Zapewnia sygnały efektów głosowych w postaci pięciu różnych ikon.
 • Umożliwia uruchamianie nagrań testowych i przeglądanie ich później.
 • Pomaga w wykonywaniu połączeń za pomocą konta Skype z odpowiednim tonem i tonem.

Wśród innych ważnych funkcji jest możliwość automatycznej synchronizacji z aplikacjami do połączeń głosowych, takimi jak Skype lub Instant Messenger, oraz opcja wyboru między efektami głosowymi, takimi jak mężczyzna, kobieta, smok, kotek itp.

Cena: Dostępna bezpłatna wersja próbna.

Skype Voice Changer Pro

Chociaż jest już dostępnych wiele aplikacji do zmiany głosu, które synchronizują się ze Skype, aby zmienić Twój głos podczas połączeń, jednak ten jest nieco inny w swoim podejściu. Umożliwia modyfikowanie głosu za pomocą efektów na żywo lub konwersację głosem robota.

Cechy :

 • Łatwy w użyciu i umożliwia odtwarzanie wcześniej nagranych dźwięków wraz z rozmowami.
 • Aby nie wyświetlać podglądu każdego efektu przed rozpoczęciem wywołania.
 • Pozwala na zmianę kryteriów efektów, na żywo, w miarę kontynuowania rozmowy.
 • Oferuje opcję nagrywania rozmów Skype w formatach WAV, MP3, AAC lub WMA.
 • Oferuje również możliwość przechwytywania dźwięku od indywidualnych rozmówców.

Co więcej, obejmuje również inną wspaniałą funkcję, w której Twój głos można zmienić na zupełnie inny głos za pomocą funkcji syntezy mowy.

Cena: za darmo

Voice Master

To oprogramowanie jest przeznaczone specjalnie dla programu Skype, za pomocą którego można regulować wysokość głosu podczas wykonywania połączenia Skype. Okazuje się to przydatne zwłaszcza, jeśli chcesz zmienić domyślne opcje w aplikacji lub po prostu chcesz z niej korzystać dla przyjemności.

Cechy :

 • Interfejs oferuje trzy tryby - modyfikację nachylenia, opcję podglądu i konfigurację.
 • Umożliwia jednoczesne uruchamianie dowolnego innego programu przy zminimalizowanym oknie i podczas kontynuowania rozmowy.
 • Pozwala przetestować swój głos przed użyciem efektu w Skypie.

Jest to raczej dodatek do Skype'a, który dodaje do funkcji połączeń głosowych. Jest lekki i nie spowalnia działania Skype'a, gdy działa w tle.

Cena: Freeware.

Fałszywy głos

Jeśli masz ochotę sfałszować swój głos, aby oszukać znajomych dla zabawy, to oprogramowanie może Ci się przydać. Możesz zmienić swój głos, aby brzmiał jak mężczyzna, kobieta, starszy, młodszy, wysoki lub głęboki. Możesz także zmienić swój głos, dodając efekty, takie jak robot, echo i inne.

Cechy :

 • Oferuje odtwarzanie na żywo, gdy jesteś zajęty zmienianiem głosu.
 • Pozwala dostosować głos do różnych tonów.

Co więcej, zajmuje tylko tyle wymaganej przestrzeni, a tym samym nie spowalnia systemu.

Cena: Dostępna bezpłatna wersja próbna.

Wirtualna osobowość

To oprogramowanie do zmiany głosu zostało opracowane z myślą o rozmowach telefonicznych i internetowych. Oferuje najwyższej jakości wrodzony ton głosu, wyposażony w elementy sterujące wysokością i częstotliwością.

Cechy:

 • Kompatybilny z komputerem PC, linią telefoniczną i aplikacjami online dzięki ekskluzywnemu adapterowi telefonicznemu.
 • Manipuluje i zmienia swój głos. Wystarczy, że przemówisz do mikrofonu, a zmieniony głos usłyszysz po drugiej stronie.
 • Oferuje 24 oddzielne efekty głosowe.

Automatyczne wyświetlanie ostatnich danych o użytkowaniu, możliwość nagrywania za pomocą zwykłego magnetofonu lub modemu, idealna dla osób fizycznych, firm lub prywatnych detektywów, ta aplikacja ma wiele do zaoferowania.

Cena: Bezpłatna wersja próbna.

Wniosek

Tak więc, niezależnie od tego, czy chcesz zmienić swój głos podczas rozmowy ze znajomymi online, czy zmodyfikować tonację za pomocą obsługiwanego formatu audio, na przykład mężczyzna, który chce brzmieć jak kobieta, są to niewątpliwie najlepsze oprogramowanie do zmiany głosu dostępne dla tego dodanego. zabawa. Dokonaj wyboru z powyższej listy i zacznij oszukiwać znajomych tym nowo zmienionym głosem.